Wyświetl Pojedyńczy Post
  #52  
Nieprzeczytane 10-07-2010, 17:46
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał Stefan
[Kaziu, dziwię Ci się - Ty tak pięknie kiedyś pokazałeś jak oczyścić klawiaturę wewnątrz. Nawet pokazałeś które śrubki odkręcić należy, etc.
A tu powiedziałeś - "pas". Nie pogniewaj się. Ty byś sobie prawdopodobnie w mig poradził z tym problemem.
Ja powiedziałem "pas" na klawiaturę laptopa, bo to jak rozkręcić --nie to samo co zwykłą.

A o zwykłej też zmieniłem zdanie i pisałem o tym poprawkę. Moja stara klawiatura [sprawna] pozwala na zdjęcie wierzchu klawiatury i mycie w zlewozmywaku. Ale jak mi wysiadł kabelek przy wtyczce [feler fabryczny chyba] to postanowiłem wymienić kabelek. Miałem klawiaturę uszkodzoną, którą w piwnicy zachowałem. Rozebrałem klawiaturę [naprawianą] i tu zdziwienie, bo rozsypały się gumki [przewodzące?] których w poprzedniej nie było.

Pracowałem kiedyś 5-6 lat jako elektronik. Ale po piątym składaniu klawiatury, brakło mi cierpliwości. Kabelek ma kolorowe żyły, ale nawet to się nie zgadza ze starej klawiatury do nowej.

Moja poprzednia klawiatura na mini-wyłączniki. Nowa generacja to sensory. Ale na nowej pisze się lepiej, bo wystarczy malutki nacisk na klawisze.

Posty #51 i 52 to odpowiedź tutaj, ale z wątku "profile".

Klawiatury bym teraz czyścił [laptopa i zwykła] klawiszami do dołu i pędzelkiem zwilżonym. Wtedy nie powinno wcieknąć. No i tak samo zostawić na noc do suszenia.
Odpowiedź z Cytowaniem