Wyświetl Pojedyńczy Post
  #59  
Nieprzeczytane 28-07-2012, 13:25
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

[quote=senior A.P.]
Cytat:
Pluto37 (czy jak ci tam) - gen.Jaruzelski to twoj wrog i Armia Czerwona tez ?
swołocz jest swołocz. czy mój wróg na dzis? nie, bo ani sowiecka armia nie istnieje, ani Jaruzelski dzis nie jest groźny.
On może służyć jedynie za żywy jeszcze eksponat zdrajcy NARODU ze wszystkimi tego elementami. Sprzedawczyk,komunista,morderca wydający rozkazy do strzelania do robotniczego ludu, najeźdźca Czech i bandyta spuszczający wojsko na społeczeństwo w 81 roku. i bolszewicki dupowłaz. jeśli jeszcze Żydów komunistów można jakos zrozumieć, że stali się czlenami bolszewickiej partii, to "rasowego" Polaka, którego rodzina doznała od bolszewików opresji już nie. To nie był tępy Gomułka z czworaków, tylko swiadomy swego szubrastwa pisaty, czytaty POLAK tylko świadoma szuja z charakteru. I tego mu żadne farbowanie życiorysu i akty uwielbienia takich ja ty nie zmienią.
Cytat:
Zylby ty dzisiaj gdyby nie oni ???
Żyłby ja i nie gorzej niz dzis, choć dzis narzekać nie śmiem.
Ja wiem, że takim jak ty trudno pojąć, że bez sowieckiej armii i jej wodza nie byłoby wojny. Adolf sam miałby wieksze problemy niz mial... i ja z takich co lali bolszewika a nie tulili sie do niego.
germańca też.
Cytat:
To tylko tyle na twoje plucie (ja ci nie wrog) ,zas rodziny poszukaj sobie w poblizu i do mojej nie pchaj swych raczek ,bo na starosc paraliz mozliwy !
tow.majorze! każdy ma rodzine z jakimis tradycjami. Te moje jak wyżej napisałem lali bolszewika a potem byli za wrogów ludu komunistycznego. takiego jak ty. Te moje do woroszyłowki sie nie pchali. Ja z resztą też. My nie broniliśmy socjalizma w sojuszu z bolszewikiem jak niepodległości. Tradycje rodzinne nie pozwalały na świnienie się i czekanie aż kawka na czerwono zapaprze pagony. Porządny polak do tego stopnia się nie świnił.
To wstydzić się nie musi.
Macie tow.majorze pecha. My wasze wyczyny pamietamy i co to co były warte też.
jak nazywacie opisy powyższe opisy pluciem, to sie mylicie. My już dawno doszliśmy do wniosku, że ...szkoda śliny. Wystarczy pisać i opowiadac PRAWDĘ.
Na Powązkach właśnie wykopują ofiary podobnych do was majorze miłosników ARMII CZERWONEJ i Jaruzelskiego, który od zarania w tym się babrał po łokcie. On ma rączęta w kolorze takim jak opisał Barry przy okazji monumentu Dzierżyńskiego.
Cytat:
Zgadzam sie "barry" ze dzisiaj nie wiadomo "kto jest kto" ale dla tych co wiedziec nie chca i na dodatek boja sie .
masz rację. Wiemy. W końcu sam własnoręcznie przedstawiłeś sie nam, a my jedynie z tego przedstawienia wyciagamy wnioski.
W końcu niejednego komucha i bezpartyjnego bolszewika w życiu widzieliśmy.
Cytat:
Ten co chce WOLNOSCI musi sobie ja WYWALCZYC !
Wrogow ze swego domu i OJCZYZNY POGONIC !!!
A wiesz! Gdybys nie był w Georgii USA, to zauważyłbyś, że pogoniliśmy. I dlatego ani jednego sołdata Czerwonej Armii u nas niet, a takie jak ty muszą siedzieć po norach i jęczeć za utraconym socjalistycznym rajem i Jaruzelskim, ktory jedynie z litości Narodu nie skończył jak jego rumuński kumpel.
Odpowiedź z Cytowaniem