Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1  
Nieprzeczytane 23-06-2008, 00:11
wil-wro wil-wro jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Posty: 2
Post Twoja kondycja umysłowa zależy od Ciebie - komentarze


Komentarz do artykułu: Twoja kondycja umysłowa zależy od Ciebie
--------------------
Zawarte w artykule rady dla seniora w pełni popieram.Aktywny tryb życia choć cza sami męczy fizycznie wpływa pozytywnie na naszą sprawność umysłową.Sama jestem emerytką w wieku 69 lat.Mieszkam na 4 piętrze bez windy,mam przyjaciela czworonożnego, ukochaną sunię z którą trzeba przynajmniej trzy razu w dzień wyjść na spacer,mam działkę, jak dla mnie b.dużą 460 m2 którą z powodzeniem uprawiam, zupełnie samodzielnie z kopaniem włącznie/tylko trawnik kosi Pan dysponujący kosiarką/Dwa razy w tygodniu pracuję po 3,5 godz.fizycznie/sprzątam /Jestem słuchaczką UTW od roku,gdzie na kursie nauczyłam sie obsługi komputera i serfuję w internecia,narazie bardzo nieśmiało,ale mam nadzieję przy pomocy Wnuka pogłębic te umiejętności.Choć fizycznie czasami czuję się nienajlepiej tu boli, tam strzyka, zamierzam w nowym roku akademickim nadal uczestniczyć w życiu UTW, chodzić na wykłady ,a może zapisać sie na kurs języka.Gdyby nie moja aktywność fizyczna zgnuśniała bym i napewno nie napisała bym lego komentarza.Była bym stetryczałą starą babcią,a tak czuję że mogę podjąć dyskusję i może nie mówię od rzeczy.Pozdrawiam wil-wro
Odpowiedź z Cytowaniem