Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1128  
Nieprzeczytane 10-01-2013, 14:54
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 634
Domyślnie

Cytat:
edith napisała-poznalam Polke; lekarke (nie medialna, taka jak wymienila Gratka "bezimienna"), ktora starala sie w Indiach uratowac dzieci z rodzin tredowatych i docenialam to...
Właśnie o to chodzi o czym pisze Babka Gratka działalność charytatywna powinna być przejrzysta a nie ukrywanie dochodów i wielkości rozdzielanej pomocy.Inna sprawa to moralność instytucji na którą się składa moralność poszczególnych składników , a z tym jest nie najlepiej wystarczy przeczytać prasę.
Każda osoba musi być medialna na stanowisku szefa fundacji teraz takie czasy .Czy seniorzy pomagają seniorom którzy mają kłopoty finansowe wynikające z różnych kłopotów rodzinnych niepełnosprawne dzieci Alzheimer bliskich ? Każdy przed majem sam może odpowiedzieć przed sobą o swojej solidarności z tymi co mają kłopoty nie wynikające z nich samych.

Edith przestańmy używać argumentów nie na czasie i wręcz głupich piszesz i konfabulujesz.....matka Teresa wybrala to co chciala bo nie chciala meza, rodzenia dzieci Myślę że nie jesteś "dziewicą seniorką " i posiadasz dzieci możesz nas oświecić ile ich posiadasz i ile twoje koleżanki z twojego wyznania i czy dalej rodzą ?.. .co rok to prorok....To co napisałem o Matce Teresie to moja opinia i wielu się z nią zgadza. Przecież wiesz że właścicielami Huty w Krakowie są Hindusi i wiedzą lepiej od wielu piszących na podstawie opowieści.Dajmy już spokój Matce Teresie bo nie żyje ,więcej wokół tej osoby show niż prawdy w tym co robiła.Też jest to opinia subiektywna
Odpowiedź z Cytowaniem