Wyświetl Pojedyńczy Post
  #47510  
Nieprzeczytane 29-11-2022, 20:38
kobra5's Avatar
kobra5 kobra5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2012
Miasto: Podkarpacie
Posty: 5 640
Domyślnie

Iza no padłam ..wiem już teraz dlaczego to zbijanie idzie mi cienszko ..TEŻ MAM metalową
I już jakby trochę lżej na duchu..kto jest winny ???..waga-metalowa. Jak po powrocie rodzica onegdaj z wywiadówki w wiadome miejsce zamiast poduszki kawałek metalu by się włożyło to ho ho ho
Bogda dopalacze ?..ha wystarczy chwilkę z urzendnikiem się poprzepychać i już człek na dzień cały nakręcony i nabuzowany jak garnek zacieru na ogniu..Czytam panu urzędniku że napisano w instrukcji że zgłoszenia na temat tańszego prundu mogą być składane przez tzw profil zaufany internetowo no ale ponieważ załączniki do owego zgłoszenia to np.wymiar podatku rolnego lub akt zgonu tego na kogo był licznik no to skanuje się..no ale tu jawi się zapis..wszelkie skany będą ODRZUCANE bez rozpatrzenia!!! No to jak złożyć zgłoszenie przez neta??..NIJAK bo pany urzendniki instrukcję wymyśliły że jedno drugie wyklucza
No i jak tu nie być radośnie nakręconym??
Lulka na taki koncert warto czekać choć ja lubię wiedzieć o czem delikwenci śpiewają dlatego preferuję nasze polskie ...angielski u mnie w fazie mocno pełzającej ,niemiecki w fazie dogadamy się ,rosyjski w fazie lepiej udawać że nie kumam..no i pozostaje język rodzimy a to moje odkrycie ..nasze podkarpackie..https://youtu.be/QKMWoOm4dvM
Pozdrawiam wszystkich
Odpowiedź z Cytowaniem