Wyświetl Pojedyńczy Post
  #47517  
Nieprzeczytane 30-11-2022, 09:03
kobra5's Avatar
kobra5 kobra5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2012
Miasto: Podkarpacie
Posty: 5 640
Domyślnie

Witam Was ...Iza nie nerwuję się nawet czasem uśmieję ..Jarek jak to "pod drzewem?"...leżeć to będziemy wszystkie ..kiedyś tam..na razie wisimy jeszcze Znowu trza wystartować w nowy dzień.Dziś wizyta w gminie bo WONGIEL przyszedł!!! ..dla Zosi ..no i najsamprzód jak gada Zofija piniądze kcom ...a potem wongiel..
Wieczorem byłam u mamy bo dostała powera i 2 dni funkcjonuje bez spania ,wyskakiwanie na łóżko ,(gdyby to rehabilitantka zobaczyła )wspinaczka po drabinie itp itd Co poskutkowało tym że siostra gaz zakręciła,drabinę schowała i ogólnie wykończona jest. Mama na mój widok cukier dała sobie zmierzyć (115) kolację zjadła umyłyśmy ją i zapakowały do łóżka.Ponieważ telefonu w nocy nie było tzn śpią Dziś trza aby lekarka zastanowiła się nad zestawem leków bo coś nie tak jest.
A poza tym wieczór andrzejkowy spokojnie zszedł w tzw trasie ..Kot po szczepieniu powera także dostał trza by mi się zapytać czym szczepią bo z grzecznej kotki jakowyś mini-tygrys się zrobił ,czai się na zwierzynę czyli nas,także samo na siebie w lustrze ..wskakuje na półki ,siedzi przy laptopie i łapie przesuwające się obrazki..uffff...nie wiem co jej zaaplikowali ale nieźle trzyma Gdyby komuś energii brakowało podam namiary na weteryniarz Gabrysię
Odpowiedź z Cytowaniem