Wyświetl Pojedyńczy Post
  #33734  
Nieprzeczytane 09-12-2019, 08:45
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 839
Domyślnie

Witam wszystkich na progu nowego tygodnia. Hej Gratko i Bogdo.
Miałam rankiem problemy z wejściem na Seniorka... chyba znowu coś informatycy kombinują z prywatnością. Aby się teraz dostać musiałam wyłączyć Adblocka, bo przy włączonym nie miałam suwaka z prawej strony i nie mogłam przewijać stron. Zdenerwowałam się i odpuściłam. Pogadałam za to telefonicznie z córką, która nocą wróciła z wycieczki do Pragi i przekazywała wrażenia.
Cytat:
Napisał bogda
Jak przyjechali autokarem, to i tak musieli wrócić, bo później musieliby się organizować z powrotem.
Ale chyba Cię zawiadomili, że nie wpadną.
Tak...zawiadomili.... Mieli odłączyć się od grupy, wpaść na pogaduszki, a syn koleżanki miał po nich przyjechać pod wieczór. Ale młody, jak to młody - miał inne plany i wypiął się na matkę i jej koleżankę. Musiały wracać z grupą, jak przyjechały.
Gratko...jak solenizantka napracowała się przy przygotowaniach do uroczystości, to nic tylko konsumować i nie narzekać. Przy takich okazjach zawsze od stołu wstaje się najedzonym. Dziś trochę postu i wszystko wróci do normy.
Pomyślności na warsztatach malarskich.... niech Ci pędzel lekko chodzi a piękne pomysły nie opuszczają.
Dziś mam dość intensywny dzień... już gotuje się zupa na obiad i pranie włączone, przed południem jeszcze zabiegi, a po obiedzie wymarsz do centrum na comiesięczny dyżur. Nie wiem jak to ogarnę, bo jakaś niemrawa jestem... Czyżby szewski poniedziałek....
Pozdrawiam... Miłego i radosnego dnia życzę...Buźka...

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem