Wyświetl Pojedyńczy Post
  #50  
Nieprzeczytane 09-09-2020, 04:07
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 747
Domyślnie

W PSP robiłam obrazki przy pomocy Masek.
Były bardzo przydatne, obrazki powstawały piękne.
13.08.2010
I tu, w Ps, znalazłam Maski... entuzjastycznie do tego podeszłam.
Witajcie... ja też na początku szukałam masek... i nic nie znalazłam, i byłam smutna, bo bardzo lubię maski. Aż wreszcie znalazłam tuto, i okazało się, że MASKI w Ps... to sama przyjemność. Otwiera się je jako obrazek, i przeciąga na tło, i traktuje jak maskę w innych programach. Napisałam na ten temat u nas w Seniorku, bo byłam zachwycona posługiwaniem się maskami... To był drugi obrazek z dodaną maską. Najważniejsze, maska w Ps, jest prosta w obsłudze, można z nią robić co się chce, myślcie o niej jak o czarno-białym obrazku, który ma właściwości maski, i można mu dodać kolor, gradient, Styl, cień, pogrubić, wymazać to co przeszkadza, jednym słowem, jest genialna tak samo jak pędzle!!!


Oczywiście, znalazłam potem inne tuta, i robiłam obrazki na podstawie masek. Potem tworzyłam też własne maski. Przyozdabiałam je Pędzlami gotowymi, przygotowanymi do Ps.
Przechodzę do drugiego komputera... będę robić mandale, w AD. Wczoraj zgrupowałam moje narysowane detale czarno- białe i różne kolorowe. Teraz tylko umieścić je w Oknie pędzli, i używać do woli.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem