Wyświetl Pojedyńczy Post
  #115685  
Nieprzeczytane 08-02-2023, 13:41
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 332
Domyślnie

Witam was serdecznie.. Izo,Genku.
Z wczorajszego spotkania jestem bardzo zadowolona,Szefowa nic nie powiedziała,że przybędę na spotkanie.
Genku,nie zasypało mnie, ani nie zawiało, wczoraj miałam dzień klubowy seniora, Szefowa wiedziała,że przyjdę, ale nic nie mówiła nikomu. Jakie to było zaskoczenie, że po długim czasie odwiedziłam przyjaciół z Klubu Medyk.
W tej chwili na pasku jest -2 st i duże zachmurzenie.
Na spotkaniu były zorganizowane imieniny szefowej i dwóch kolegów..Spotkanie odbyło sie przy kawie, ciastku,sernik z galaretką,i drugie ciasto z wisienką w środku,sałatkach (2 rodzaje)i coś dla ducha.Ciekawie też wyglądały kanapki z dodatkiem morszczuka i kiełkmi(pisałam że robimy je w domu wcześniej)
Mamy rozśpiewaną szefową,sama pisze teksty piosenek, o naszym miasteczku.(była piguła),piosenki śpiewamy na różnych okazjach,przy ogniskach, piknikach a szczególnie na wycieczkach, do domu ze spotkania dotarłam po 22 -tej drugiej.Dostałam też zaproszenie na urodziny do wnuczki 12.luty.br
Zrobiłam kilka fotek ze spotkania..odstąpili od tradycji fotki z imiennikami.Felicja, Stasiu i Czesiu.
To na tyle z mojej strony.


]
Byłam w domu po 22 -tej..wyspałam się dobrze i jestem zadowolona z imprezy, ale nie miałam czym dojechać do fryzjera
__________________
Zosia

Ostatnio edytowane przez Wodniczka : 08-02-2023 o 18:43.
Odpowiedź z Cytowaniem