Wyświetl Pojedyńczy Post
  #115700  
Nieprzeczytane 11-02-2023, 21:12
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 886
Domyślnie

Nie ma jakoś na tym wątku żodnygo do pisania . Tylko my tutaj oba ciągiemy Izo. Dobre i to , tak byś sama łostała , tylko by Ninka czytała Twoje bazgroły . Przynajmniej i mnie tez poczyta. Zrobiłem sobie sos gulaszowy na jutro, dawno go nie robiłem , ale nie zapomniałem jak się robi. Upiekłem 6 kotletów 3 zjadłem na obiad , 3 na jutro . Surówke jem z krałzy , czyli ze słoika, tylko trza przyprawić ją. Tylko 2 ziemniaki dzisiaj ugotowałem, jeszcze zostało do kota. Ugotowałem tez rosół na skrzydełkach i szyi indyka dodałem brokuły i garść makaronu . Super jedzonko , bo dzisiaj do południa zjadłem talerz . Trza tylko ziołami przyprawić i zielona pietruszka , ona daje cały efekt . Chociaż korzeń też daję. Jak się podgotuję wyciągam na talerz z gniotę ją widelcem i z powrotem do garnka daje. Mieso tak samo . Wtedy dobrze smakuje , aż palce lizać. Na pewno byście chwalili moją pracę. Bo sasiadka była u mnie po jajka , pado kurcze jakie fajne zapachy idą z twojej kuchni . Ci ty tam warzysz se pytała ,. Godom puc na wierch to łobejrzysz , co warza. Przyszła pochwaliła mnie. Pado jo ani tela zapachów nie daja jak ty. To sa zioła padołech jej.
Dobranoc d o jutra .
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem