Wyświetl Pojedyńczy Post
  #107737  
Nieprzeczytane 20-04-2021, 21:34
dajdziuba's Avatar
dajdziuba dajdziuba jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 2 823
Domyślnie

Dobry wieczór

Ninko, jaki słodziak w kolorowej pościeli

Nasza (właściwie młodych z góry) sunia Sara, kochana staruszka, ma chyba 12 lat dostała wczoraj krwotoku z nosa. Oczywiście wet. zastrzyki, badanie krwi i skierowanie na jakieś specjalistyczne badanie chyba endoskopowe nosa i gardła. Ma kosztować 600 zł Wnuczki rozpaczają, wszyscy się smucą...ale leczenie będzie drogie.

Fotki kwiatów już zrobiłam, ale na razie nie chce mi się wstawiać, pewnie jutro to zrobię.
Na rehabilitację zapisana jestem na 10 maja do przychodni, drugie skierowanie mam do innej. Czyli będę korzystać dwa razy. Ale mój kręgosłup wymaga dogłębnego leczenia. Środek przeciwbólowy zaczął działać.

Wandziu, witaj w klubie covidowców dobrze, że już jesteś poza zagrożeniem. ale wlec się to będzie jeszcze długo. Nam izolacja skończyła się 1 kwietnia, ale wciąż odczuwamy różne dziwne rzeczy w organizmie.

Omi Ewuniu
no może ja tak za bardzo w rytm pracy nie wpadłam, sił brak. Nieraz coś tam grzebnę, co muszę to zrobię.A kwiatki były już od marca, a nawet od lutego (pelargonie) były chuchane i ożywiane stojąc na parapetach w całym mieszkaniu. Teraz podziwiamy efekty. Małż ma więcej sił i to on więcej działa.
Sekwoje ogromne, a mit ciekawy.

Halinko, Helenko, Izabel, Liliano...

Wszystkim dobrej nocy życzę...
__________________
„Cieszyć się życiem to największy sukces. Niezależnie od przeciwności, zachowuj optymizm.”- Ellen DeGeneres
Odpowiedź z Cytowaniem