Wyświetl Pojedyńczy Post
  #3043  
Nieprzeczytane 17-04-2024, 18:18
Janina1403's Avatar
Janina1403 Janina1403 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie,Polska
Posty: 5 752
Domyślnie


Dzień dobry. Za śniadanka dziękuje Krysi i Grażynce, Basi za Malinową herbatkę. Przynoszę kawę na popołudnie bo dopiero dzisiaj piję pierwszą. Gienek dobrze , ze udało się ustawić Dźwięk w telefonie.
Cytat:
Cytuję słowa Zosi- Genek na pasku na dole masz głośnik i naciśnij na głośnik otworzy ci się i ustaw sobie głośność.
Zosiu Gienek pisał, że miał słaby dźwięk w telefonie, a nie w komputerze, ale miło jak sobie wzajemnie podpowiadamy. Krysiu jak wróci do domu Teść to już nie będziecie się martwić, podczas transportu ma opiekę. Krysiu Twojemu Teściowi dużo zdrowia i odpoczynku po podróży i tak go podziwiam.
Bogusi dużo wytrwałych udanych ćwiczeń i zabiegów na Rehabilitacji. Grażynko współczuję jeśli chodzi o ślimaki na działkach teraz są skuteczne środki i sobie poradzisz. Basiu masz czynny Warzywniak i się cieszysz ze świeżych dostaw ja mam blisko Targ i wybrane stoiska, gdzie zawsze tam kupuję, ale co swoje to swoje masz bez ograniczeń i zawsze smaczne. Uwielbiam porę zbioru świeżej Sałaty, Rzodkiewki, Truskawek potem Ogórków, Pomidorów swój koperek, pietruszka, Lubczyk, szczypiorek itd. nic takich nie zastąpi jak ze swoich upraw. Od kilku lat już kupuje najgorzej było się na początku przestawić z ogródka na Targ, a teraz już się przyzwyczaiłam dla nas dwoje nie trzeba nam wiele. Gieniu co Ty zamierzasz w tym roku siać na ogródku tez nie za dużo tego bo potem i tak się kupuje. Miłego popołudnia, Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem