Wyświetl Pojedyńczy Post
  #19  
Nieprzeczytane 02-02-2010, 17:04
Tulipan Tulipan jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Miasto: Polska
Posty: 30
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
A ty sorry ile masz lat Tulipanie ? I czy czujesz się starcem 60-tka to nie jest żaden wiek w obecnych czasach ,jesteśmy mw .o 15 lat młodsi pod każdym względem niż poprzednie pokolenia .Mam prawie 60 -i co z tego, nic .Uczę i nie jestem ani mniej sprawna ,ani mniej nowoczesna w metodach -bo stale coś tam robię dodatkowo niż moje młodsze, obarczone znacznie większymi obowiązkami domowymi, koleżanki -moja przewaga polega na -a doświadczeniu,b-wiedzy i sprawności posługiwania się językiem ,c-metodyce i możliwości poświęcenia uczniom znacznie większej ilości czasu -bo nie pędzę ,żeby ogarnąć obowiązki domowe.A w kontaktach z uczniami na dużo większym dystansie -bo już to wszystko wielokrotnie przerabiałam i wyskoki okresu dojrzewania mnie nie szokują
Mam 57 lat jestem na emeryturze oczywiście skorzystałam z tej wcześniejszej i jestem bardzo zadowolona, nie powiem oczywiście nie czuję się ani stara ani mniej sprawna ale spokojna. Zapewniam że bardzo lubiłam swoją pracę i jest mi jej brak. Dlaczego odeszłam choć mnie nikt na siłę nie pchał - ponieważ w naszym kraju nigdy człowiek nie może być niczego pewny nabyłam prawa więc skorzystałam .
Odpowiedź z Cytowaniem