Wyświetl Pojedyńczy Post
  #15739  
Nieprzeczytane 28-04-2023, 15:31
gracja50's Avatar
gracja50 gracja50 jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 651
Uśmiech

Witam po obiedzie wszystkich. Dziś u mnie placki ziemniaczane. Nasmażyłam całą stertę. Nawet syn się załapał bo wpadł zapytać czy grillujemy w poniedziałek. Zaraz jadę na działkę. Przyszły sadzonki pomidorów, papryki i innych warzyw i kwiatów. Muszę je zabezpieczyć w namiocie przed posadzeniem. Od kilku lat zamawiam przez Internet sadzonki pomidora. Kiedyś kupowałam tu u nas na bazarze, ale po pierwsze, są droższe a po drugie mały wybór. Tylko te tradycyjne. Swoje z parapetu też wywiozę bo zaraz będą mi kwitnąć.
Krysiu, nie wyjeżdżam na majówkę gdyż nie lubię tych dzikich tłumów. Na szczęście na emeryturze mamy czas i jadę kiedy chcę a nie wtedy kiedy wszyscy mają wolne. I zawsze wtedy jest drożej. Dlaczego tak jest? Czym różni się weekend np. pod koniec maja od tego gdy przypada taki przedłużony?. Chyba tylko ceną. Siostrzenica przed południem wyjechała z całą rodziną do Murzasichla i już dzwoniła że korki na całej zakopiańce.Wszystkim życzę miłego odpoczynku, dobrej pogody i dbajcie o siebie.
__________________
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie

Ostatnio edytowane przez gracja50 : 28-04-2023 o 17:26.