Wyświetl Pojedyńczy Post
  #107744  
Nieprzeczytane 21-04-2021, 17:36
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 332
Domyślnie

Rodzinko witaj po południu,nie miałam
żadnego wyboru co do szczepionki, wszyscy co byli wczoraj i będą jutro (mój zięć)też będzie zaszc zepiony pfizer, taką mają u nas szczepionkę... i szczepią, chociaż w ostatniej chwili też ludzie rezygnują, do mnie dzwonili wczoraj już o 17-tej,jak mam czym przyjechać na szczepienie to zapraszają.Podziękowałam za telefon,ale już miałam zamówiony dowóz na szczepienie..Kierowca przyjechał i pojechaliśmy pod wskazany nam adres.Odpukać czuję się
dobrze, dzisiaj już popracowałam trochę w ogródku, bo mnie diabli biorą,że córka ich syn pracują.
Więć zabrałam się za zamiatanie w koło naszego obejścia,córka wracając z pracy zauważyła,że krawężniki są czyste- bez ziemi na nich.Dzisiaj też są na ogrodzie, wszyscy i pracują.A ja teraz odpoczywam po obiedzie, zrobiło się chłodno i zachmurzyło się ??Tak pisząc prawdę, to sama boję się chodzić dalej, by się nie przewrócić(czasami zakęci mi się w głowie i mogę upaść.)
Takie to jest nasze życieale póki co to cieszmy się z tego że codziennie witamy nowy dzień.
Pozdrawiam i znikam, wczoraj nie obejrzałam serialu, dzisiaj nie chcę go przegapić.
Bywajcie zdrowi i pozytywnie bądźcie nastawieni do życia.
__________________
Zosia

Ostatnio edytowane przez Wodniczka : 22-04-2021 o 18:01.
Odpowiedź z Cytowaniem