Wątek: Witam
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #5486  
Nieprzeczytane 15-08-2019, 08:35
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 824
Domyślnie

Witam w "Witam" - ciepło i serdecznie, bo świątalnie. Niech ten dzień przyniesie wszystkim radość i zadowolenie.
Tak mi się wydaje, że nasza Marysia obchodzi dziś swoje święto - imieniny. Przyjmij więc moja droga najszczersze i najserdeczniejsze życzenia.



Marysiu...cieszą Twoje słowa o naszym spotkaniu... już kiedyś na ten temat rozmawiałyśmy... być może jest to do spełnienia. Pogadamy kiedyś na priv... wprawdzie przeraża mnie odległość i ponad 12 godzin w trasie, ale.... nic nie jest niemożliwe.
Jeszcze powrócę do Twego ogródka. Widzę na ziemi węża do podlewania, więc - oprócz swojej ciężkiej pracy - zasilasz kwiatki i trawę i dlatego tak pięknie wyglądają. U nas niestety jest to niemożliwe. Po pierwsze woda z wodociągu jest droga, a po drugie - powiązano koszty wywozu śmieci ze zużyciem wody. Im więcej zużywam wody, tym więcej płacę za śmieci.. Owszem - trochę podlewam, ale jak była susza przez ponad 1,5 miesiąca, to uzbierało się tego sporo i uderzy mnie po kieszeni podwójnie.
Helenko... przykro mi, że masz takie sąsiedztwo. Spokój w domu to bardzo ważna rzecz. Ale ludzie są różni... szkoda, że trafiłaś na imprezowiczów. Współczuję nieprzespanych nocy.
Pozdrawiam...

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem