Wyświetl Pojedyńczy Post
  #724  
Nieprzeczytane 27-07-2019, 22:10
lublinianka55 lublinianka55 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Lublin, Polska
Posty: 809
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37

Taka już jest przedwyborcza natura i nie tylko u nas.
Spójrz na US /jak pienknie poniewierająTrumpem/ czy Anglię

No ale ja wlasnie nie znajduje zadnej przyjemnosci w poniewieraniu innymi, jak rowniez w czytaniu o tym, ze inni to czynia.
Mnie sie wtedy robi bardzo smutno, a ja sie nie lubie smucic.


Cytat:
Napisał pluto37
słuchałem /czytalem też/ kiedyś opowieści o przedwojennych zabawach wyborczych i możesz mi wierzyć, że te dzisiejsze to zabawy niewinności pełne

Alez wierze Ci, co absolutnie nie czyni mnie bardziej zdystansowana i wyluzowana do tego typu zachowan.


Cytat:
Napisał pluto37
obawiam się, że nuda Cię dopadnie na amen.

O nie nie, moj drogi, tego sie nie doczekasz.
Nudza sie tylko te osoby, ktore same sa nudne, a ja akurat do takowych sie raczej nie zaliczam.
Ciagle jestem glodna zycia, czerpie z niego pelnymi garsciami, mam mnostwo innych zainteresowan, polityka jest tym, ktore akurat najmniej mnie absorbuje, wiec luzik.
Ja po prostu czuje, ze teraz musze sobie zrobic od tego wakacje, wiec sobie je zrobie.
Jestem na swoj sposob egoistka, nie boje sie do tego przyznac, zawsze pamietam, ze najwazniejsza osoba w moim zyciu jestem ja sama ( kiedys sie pasjonowalam psychologia, duzo na te tematy czytalam i wiem, ze tak sie powinno podchodzic do wlasnej osoby, by miec dobre relacje z sama soba, jak i z innymi, wiec jesli ktos ewentaulnie chce, moge z nim o tym podyskutowac, nie ma sprawy ).


I pewnie znowu to wkurzy te maglare i gwiazde z remizy, ale musze ponownie stwierdzic, ze rozmowa z Toba byla dla mnie przyjemnoscia.


.
__________________
Największym dobrem jakie możesz wyświadczyć drugiemu jest nie tylko podzielenie się z nim swoim bogactwem, ale odkrycie przed nim jego własnego bogactwa.
Benjamin Disraeli
Odpowiedź z Cytowaniem