Wyświetl Pojedyńczy Post
  #727  
Nieprzeczytane 28-07-2019, 09:53
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

[quote=waclaw46]
uj!waciu!waciu! ty to jesteś! szatan nie kogut
Cytat:
Postanowiłem że napiszę dla czego przestałem pisać na wątku Sympatycy Roberta Biedronia pomimo czterech gwiazdek.
nie musisz tu nie konfesjonał, ale jak cię sparło to nikt nie broni.
Cytat:
Tak samo jak wcześniej z wątkiem Katarzyna Lubnauer - Petru czy Palikotem nowe otwarcie nowy wątek poglądy pozostają nie zmienne świeckie państwo ,liberalna gospodarka ,prawa dla mniejszości.Swoich poglądów nie ukrywam jak i działalności partyjnej.
toż MY....SYMPATYCY ROBERTA BIEDRONIA o tym właśnie
czyli o twoich poglądach. I o tym wielopartyjnym sexie
ktory uprawiasz od lat niewinnych. I o tem że partnerów zmieniasz jak eskimos rękawiczki.... albo inna mariamagdelana. .
Cytat:
Trzeba jakoś zakończyć , informuję Wiosnę że na Senior Cafe moja stopka waclaw46 w tytule wątku Sympatycy ...

waciu droga nasza we wierze uchachana! przypominamy że już ... kończyłaś. z pięć razy I ciągle silna wola zwycięża. Przyznaj, że żyć bez nas nie możesz bo z kim tak ci będzie źle?




Cytat:
.Niech robią co chcą ale informuję ich że Pluto36 to prawdopodobnie troll Platformy Obywatelskiej a jego fobie na temat ludzi zwolenników LGBT mogą sobie przeczytać co pisze w postach na temat Grodzkiej i Biedronia polityków obecnej koalicji w postach jego kilka " kwiatków do kożucha " zamieściłem
waciu! a fe! czy ty aby inwektywą nie chlustasz?
My nie twierdzimy że dorabiasz za watykańskiego i episkopalnego trolla działającego pod przykrywką na zlecenie.
Cytat:
.Uważam że za słowa należy brać odpowiedzialność a nie pleść co popadnie jask by się było płatnym od postu.
to waciu droga nasza uchachana. Podaj - z pełną odpowiedzialnością za słowo - ile ci wielebni płacą?
Odpowiedź z Cytowaniem