Wyświetl Pojedyńczy Post
  #118437  
Nieprzeczytane 19-04-2024, 21:33
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 045
Domyślnie

Cytat:
Napisał gynek66
Miło się pisze z wami tutaj . Mało mam czasu ostatnio.Poznałem sympatię na czatach Faceboku. ma 70 lat jest wdową sama mieszka . Więc teraz u mnie zamieszka ile będzie chciała.Z nią pisałem cztery miesiące, z resztą 6 kobiet do mnie pisało, jednak , wybrałem to co mnie interesowało to szatynka 70 lat ma wdowa sama mieszkała.

Samochód już załatwiony jest , bo ona załatwiła ,mówiła że na połowę płacimy , ja do niej nie ma sprawy. To aż z Wałbrzycha ona jest. Jest bardzo szczęśliwa że ją wybrałem. Ona mi się najbardziej podobała
fotki mi wysyła , ja dopiero dzisiaj jej posłałem, jest bardzo zadowolona z fotek moich .Po niedzieli przyjeżdża . Mówiła ,że po wyjściu z samochodu będzie wiedziała rzeczywiście jak ja wyglądam . Mówiła że zrobi mi nie spodziankę . Wie kiedy mam urodziny. z miłosnym pocałunkiem, a ja mówię jej ludzie bedą patrzeć , niech sobie patrzą ja ciebie bardzo kocham.

Pozdrawiam was miło w rodzince.




70 lat i już kocha?
Jezusie ale te chłopy są głupie.
Zresztą co ja tam wiem? Też kocham aż serce mi pęka,
ale On na mnie czeka ...w innym wymiarze.

Niemniej Gieniu dużo przytulasków życzę, bo widzę iż rżysz do nich jak młody ogierek na pastwisku.
Na szczęście źrebaczków z tego nie będzie,
i to jest wartość dodana w miłości od pierwszego wejrzenia w kamerę laptopa....w wieku przejrzałym.

Buziaczki.
Odpowiedź z Cytowaniem