Wyświetl Pojedyńczy Post
  #2872  
Nieprzeczytane 27-03-2024, 11:38
Janina1403's Avatar
Janina1403 Janina1403 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie,Polska
Posty: 5 729
Domyślnie


Dzień dobry. Witam Obecną Basię i Zosię. Basia czeka na nas ze śniadankiem i kawką i pięknym Krasnale Szpitalnikiem. Trzeba przyznać, że Pani z Przedszkola z Przedszkolakami jak nam pisałaś dba zawsze o tego Szpitalnika i z każdej okazji jest ubrany w nowe wdzianka. Jestem zachwycona tą wielkanocną dekoracją. Widać dzieci włożyły w tą dekorację dużo pracy. Basiu nie ominiesz Krasnala by zrobić mu zdjęcie i my dzięki Tobie go widzimy w tych nowych dekoracjach wielkanocnych są piękne , kolorowe. Zachwyciła mnie ta dekoracja.Basiu dziękuję za śniadanie i kawkę z Pszczółką.
Zosia pobrała już z rana krew, wypożyczyłaś dużo książek widać, że dużo czytasz, W swoim życiu bardzo dużo czytałam, a teraz szybko męczę oczy tekst zachodzi mgłą bo mam słabe ciśnienie w gałkach ocznych okulistka nie może zrobić i usunąć zaćmy do póki nie unormuje się ciśnienie biorę krople, a plamki ciągle się przemieszczają. W dzieciństwie i jak studiowałam dużo książek czytałam po nocach przy lampce nocnej, a to wielki błąd. Jutro już mamy Wielki Czwartek i święta u progu. Przygotowuję co mogę, powoli i bez pośpiechu. Miłego dnia . Pozdrawiam wszystkich przedświątecznie co nas jeszcze odwiedzą.
Odpowiedź z Cytowaniem