Wyświetl Pojedyńczy Post
  #9474  
Nieprzeczytane 22-04-2021, 09:42
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 617
Domyślnie

Och działo się działo : przedwczoraj i wczoraj na wątku aż musiała interweniować administracja . Może czas skończyć z trollowaniem ?. To my jesteśmy winni jako uczestnicy forum , bo nie reagujemy , przez co dajemy przyzwolenie na pisane przez trolli posty .Wychodzimy z założenia że one mnie nie dotyczą to dlaczego mam reagować . Mnie nie kopią to dla czego mam reagować i dzwonić na policję ? To nasze tłumaczenie aspołecznego zachowania.

Trollowanie – antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla internetowych forów dyskusyjnych i mediów społecznościowych. Polega ono na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia poprzez wysyłanie kontrowersyjnych, napastliwych, często nieprawdziwych przekazów.

Napisała Martyna321 post na wątku Lewica to należy ją przegonić , zaktywizowało się towarzystwo uważające się za zbawców narodu. Pisanina bzdetów i czekanie jak z rollingiem sobie poradzą piszący posty na tym wątku.
Po poście Martyny321 widać że się nie przestraszyła trollującego towarzystwa.

Pisałem już wcześniej że będę korzystał z uprawnień jakie daje regulamin i aktywnie walczę z rollingiem i hejtem na tym wątku. Przedstawianie swoich poglądów przy pomocy argumentów , a nie inwektyw do zamieszczanych na forum tekstów .
Odpowiedź z Cytowaniem