Wyświetl Pojedyńczy Post
  #53  
Nieprzeczytane 11-07-2010, 13:28
Kazimierz's Avatar
Kazimierz Kazimierz jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Gdańsk,pomorskie
Posty: 3 007
Domyślnie Tadziu !

Cytat:
Napisał tadeusz50
Kazimierzu
Mam nadzieję, że znasz legendę o powstaniu szachów. Cesarz zadowolony z tak wspanialej gry zapytał ile ma zapłacić wynalazcy. Ten odpowiedział "tyle ile zmieści się na szachownicy
" 1 ziarenko ryżu na pierwszym polu, 2 ziarenka na drugim 4 na trzecim, 8 na czwartym itd podwajając ilość ziaren na następnym polu. Chyba nie muszę tłumaczyć podobieństwa z oszukańczą propozycją "panterki47". Może się zaklinać na co tylko zechce ale taka jest prawda. Te 3000 owszem ma szanse na kilka złotych, dalsi dostaną figę z makiem. Brak ludności w Polsce bardzo bliski a i na świecie też nie ma takiej ilości.
Panterka powtarza wielokrotnie oszukańczą "metodę pracy?" naiwnych nie trzeba szukać sami się rodzą.



http://www.astercity.net/~vistula/czymsaszachy.htm
Nie chcę wchodzić w szczegóły, jak się robi byznes po "50+", ale podoba mi się to, że są tacy ludzie,którzy nie zadawalają się skromną emeryturą, tylko sami starają się ją powiększyć.
Ty też, z tego co wiem z Twoich postów,prowadzisz własny jakiś byznes i podziwiam takich ludzi.
Metody stosowanej na byznes przez Panterkę nie znam, ale chyba jest skuteczna, jeśli innych zachęca do tego.
Brak młodych niech zastąpią młodzi emeryci i renciści zdolni jescze dob zakładania własnych byznesów.
Moim zdaniem, na byznes nigdy nie jest zapóżno,jeśli tylko zdrowie nam dopisuje i są chęci.
Odpowiedź z Cytowaniem