Wyświetl Pojedyńczy Post
  #118247  
Nieprzeczytane 27-03-2024, 19:18
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 185
Domyślnie

Dobry wieczór .
Nineczko , błysku jeszcze nie ma bo została kuchnia a kuchnię jest najgorzej sprzątać w bloku po zimie . Ale dam radę . Wspominałaś o gołębiach na parapetach , ja mam założoną siatkę na balkonie bo okropnie brudziły i też próbowały zakładać gniazda . Na parapetach z kolei mają za wąsko i tylko brudzą .
Izuniu , ból przez dwa miesiące to istna gehenna , współczuję Ci . Nie wyobrażam sobie tej męki .
Jeszcze zapytam Cię , składałaś chyba wniosek o sanatorium o ile dobrze pamiętam . Coś wiadomo już w tej sprawie ? Oby pozytywnie . Z tego co wiem to u nas ostatnio czekało się 5-6 m-cy tylko (NFZ) .
Powinnam była złożyć ale odwlekałam , to inne sprawy zajęły mi głowę i jakoś tak wyszło , byle jak .
A prywatnie drogo , w tym roku latem to w ogóle jakiś paradoks bo sprawdzam . Nawet najtańsze pobyty prawie wszystkie są wykupione a te droższe to tylko pomarzyć . Obejrzałam w necie wczorajszy odcinek ,,M jak miłość " i weszłam znów na Seniorka .
Też jestem ciekawa recenzji Zosi odnośnie książek bo sama lubię czytać . A czytam od małego .
Dobrej nocki kochani , może jutro między porządkami wdepnę , ściskam mocniuchno wszystkich .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem