Wyświetl Pojedyńczy Post
  #49  
Nieprzeczytane 15-06-2010, 06:30
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 768
Domyślnie

Witajcie... Mimozo, to były czasy!!! Książkę można by napisać.
Kiedyś, oglądałam w TV Polonia wspomnienia na ten temat, Jana Kociniaka, i Jana Kobuszewskiego i innych, i Niemena który będąc w Kabarecie To-Tu nie nazywał się tak, i śpiewał różności. I za każdym razem jak z wielką przyjemnością oglądam wspomnienia tych wszystkich których znałam, i z którymi spotykałam sie potem w programach telewizyjnych. I jak to we wsapomnieniach, każdy co innego pamięta, a o tych samych momentach, mówią w inny sposób. Ale jedna rzecz była wspaniała, sposób żartowania. I ciągle mi taki sposób najbardziej odpowiada. Bardzo lubię oglądać terażniejszych humorystów, przepadam za Daukszewiczem i paru innymi.
Daukszewicza lubię czytać, mam jego księżki i na poprawę humoru czytam sobie listy do Pana Hrabiego.



A to jest zdjęcie z czasów Kabaretu To-Tu... tańczę z Wowem Bielickim, w czasie jakiegoś skeczu.
Mam księżkę na ten temat, napisaną przez Andrzeja Cybulskiego, trzeba by zeskanowć jakieś zdjęcia, bo nie mam nic z tamtych czasów.

Miłego dnia wszystkim życzę.
ps: jest możliwość połaczenia wszystkich częsci naszego wątku w jeden. Zrobiłam to już z naszym watkiem do nauki grafiki, bardzo mi to odpowiada, wszystko jest pod ręką. Poproszę Adminkę żeby połaczyła nasze częsci w jedno, nie bedzie trzeba zamykać kazdej czesci po 500 postach. Ale zmieni się link do tego wątku.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem