Wyświetl Pojedyńczy Post
  #12413  
Nieprzeczytane 29-11-2022, 19:07
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 195
Domyślnie Dobry wieczór

Dobry wieczór kochani .
Janku , masz rację - dość długo nie pisałam ale chcę Ci bardzo podziękować za wiadomości o żonie Edytce .
Cieszę się , że jest jej lepiej i mam nadzieję , że i Ty czujesz się choć w miarę dobrze .
Krysiu , ja takiego wirusa zawsze mam o tej porze roku i trwa to u mnie przeważnie do wiosny ale trzymaj się bo nic innego nam nie pozostało .
Tesiu , a ja od piłki nożnej wolę skoki narciarskie i to od wielu lat , na piłce mało znam się choć pamiętam jak w dzieciństwie z chłopakami kopałam piłkę a bardziej obijałam im kostki
Gienku , podczytuję i ja Twoje posty , piszesz o życiu codziennym , tak po prostu , szczerze i tu mam ogromny szacunek do Ciebie , wiesz ?
Nie każdy chce i potrafi ale to już inna bajka...
Nawet poczytałam o daniach z czerwonej kapusty , które przyrządzasz , u nas czerwona kapusta to przeważnie surówki , nigdy nie gotowałam czerwonej tylko białą . Ale co region to inne zwyczaje .
U mnie nic ciekawego , pogoda byle jaka , zapowiadają mrozy znów , człowiek jakiś taki bez werwy .
Chciałabym znów pojechać do sanatorium ale ta pora roku odpada całkowicie , muszę trafić na lato .
Nie wiecie co z naszą Helenką ? Przestała pisać...inni też.
Tymczasem pozdrawiam wszystkich cieplutko życząc zdrówka , dobrych humorów i spokojnej nocki .
P.s. może ktoś jeszcze zajrzy ?
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem