Wyświetl Pojedyńczy Post
  #93  
Nieprzeczytane 19-01-2020, 17:43
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 618
Domyślnie

Oglądnęliśmy wodowanie bo NASA jeszcze na lądowanie na silnikach się nie zgodziła .Może zmienił bym zdanie gdybym przeczytał opracowanie w którym dwa systemy spadochrony silniki byłyby porównane pod kątem niezawodności. Mając lecieć w kosmos wolał bym o tym wiedzieć.
Patrzyłem na licznik wspólnie oglądaliśmy w 2920 osób ,widać że zakręconych kosmosem jest wielu.

Potanienie transportu do ISS (Międzynarodowej Stacji Kosmicznej) pozwoli znacznie obniżyć koszty badań naukowych przeprowadzanych na tej stacji. https://www.astronomia24.com/viewpage.php?page_id=4 dużo temu tematowi poświecą miejsca , może komuś będzie się chciało coś więcej napisać na ten temat i nas poinformować.

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa wyższego co roku nagradza najlepszych w tej dziedzinie 2018 był prof Tadeusiewicz z AGH Kraków w tym roku pod koniec lutego dowiemy się kto był najlepszy w roku 2019 .Wielu obecnie by dotrzeć z przekazem szerzej kręci filmy ,możemy je różnie oceniać ale pamiętajmy chcą więcej coś zrobić dla innych. Korzystają też ze sponsorów ale by oni kogoś zobaczyli w sieci musi mieć oglądalność dlatego klikajcie jak wam się coś podoba " łapka w górę ".
Dzisiaj by poza "ględzeniem" czytając , proponuję dobrze zrobioną prezentację pokazuję jako przykład , młodym ludziom by osiągnąć sukces jako wykładowca , należy tak przekazywać wiedzę by osoba szybko zapamiętała a nie jest to promocja wykładowcy .

https://www.youtube.com/watch?v=hqom09Q01SU
Fizyka Fali Uderzeniowej
czy nie jest to zrozumiałe ?? ( 15,01 min ) Efekt Dopplera . Badając ten przekaz 65 + chodziło o to czy podstawę podstawę tego prawa się rozumie.
Teraz nie tylko jest ważna edukacja ale jej efektywność dla tych co za to płacą.
Ważne co z tego przekazu zapamiętałeś , ale na pewno wszystkie sensacje .

PS Martyno321 nie jest ważne ,gdzie się ogląda mamy jeden myślę cel pokazujemy , kosmos55+ jak on naprawdę wygląda bez udziału polityki i religii z małej litery. To jest wszystko nie ważne. Podałem link i każdy mógł wejść i oglądnąć przekaz w języku polskim , jesteśmy razem nie osobno . Ty jak i Ja robimy to bo chcemy by więcej ludzi rozumiało wszechświat .Jakim jest i co w nim dzięki nauki wiemy. Pozdrawiam i cieszmy się że mamy dzięki tobie już klikalność ponad 200 . Tyle ludzi cię czyta i tu piszących


Ostatnio edytowane przez waclaw46 : 19-01-2020 o 18:02.
Odpowiedź z Cytowaniem