Wyświetl Pojedyńczy Post
  #118480  
Nieprzeczytane 24-04-2024, 13:19
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 208
Domyślnie

Dzień dobry .
Izuniu , widzisz jaka ze mnie gapa czasami , nie doczytałam dobrze Twojego postu i wygoniłam Ciebie w taki ziąb do ogrodu . Chyba za bardzo przejęłam się naszą Benią i Nineczką .
Ninko , wyśpij się po tej nocnej pobudce porządnie żeby nabrać sił .
Zosiu , ja też potrafię popłakać czytając książkę czy oglądając jakiś film . Przy ,,Trędowatej " , ,,Znachorze" i ,, Titanicu " płakałam jak bóbr . Już tak mam jak i Wy i nic na to nie poradzę .
Beniu , współczuję Ci kochana tego bólu , może jak masz niskie ciśnienie to wypij kawę ? Wracając do tej zmiany w tzw. trójkącie śmierci , nie wyciskałaś kiedyś żadnych pryszczy itp ? Bo może to nie jest od słońca... choć lekarzem nie jestem więc mogę się mylić .
A teraz do Gienka - zawsze życzyłyśmy Ci abyś poznał kogoś fajnego na stare lata , towarzyszkę życia , prawda ? A Ty nas oczerniasz kłamliwie na innych wątkach .
Jeszcze moje osobiste zdanie - jakoś nie wierzę w te nagłe internetowe i bezinteresowne miłosci . Może bardziej potrzebna jest Ci kobieta do sprzątania , prania a więc ,,gosposia" ?
Ale życzę Ci aby wszystko między Wami ułożyło się i aby ta kobiecina z Tobą wytrzymała .
Pozdrawiam wszystkich cieplutko bo ziąb niesamowity , miłego dzionka i do potem ode mnie .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem