Wyświetl Pojedyńczy Post
  #8985  
Nieprzeczytane 04-03-2021, 14:27
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 352
Domyślnie

Basiu
dziękuję za ciacho i kawę
, którą teraz piję z mleczkiem.Na śniadanie miałam chęć na płatki górskie, zrobiłam ,je na wodzie,dawno nie jadłam, na wodzie, bo na mleku miałam pewne niespodzianki.
Irenko grę rummy jest logiczna, rozpoczynamy od ułożenia 14 kostek z liczbami do dołu na podstawkach, od 1 - 13.Wykładamy , gdy mamy 30 punktów lub w kolejności np 1,2,3 kostki. Gramy we dwie,jak koleżanka przyjedzie np. od 10 - 14 -tej, potem ja robię obiad dla rodziny, ona jedzie do siebie jest bardzo zadowolona,że minął jej czas na wspólnym graniu(jest samotną osobą,a znamy się już bardzo długo, z jej nieżyjącym mężem graliśmy w kanastę .ma autko i przyjeżdża do mnie albo po mnie zależy co mamy do załatwienia ja albo ona, to jedziemy do miasta.
Pozdrawiam wszystkich i życzę udanego i spokojnego dnia. Basiu dzięki za krasnale,wspomniałam córce, by może kupić do ogrodu !! u nas ich w sklepie nia ma, a w ogrodach też ich nie widzę( narazie 5 domów jest pobudowanych,Pisałam też,że kilka dni temu był kurier z przesyłką, dla córki , była to hustawka,położyła ją na podłodze i przyszła nasz kotka powąchała i się położyła w niej, a my w śmiech;*
__________________
Zosia

Ostatnio edytowane przez Wodniczka : 04-03-2021 o 14:37.