Wyświetl Pojedyńczy Post
  #150736  
Nieprzeczytane 18-10-2017, 20:17
ditta hop's Avatar
ditta hop ditta hop jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Mysłowice
Posty: 13 160
Domyślnie

Witajcie dziewczyny.
Wczoraj narobiłam sie w ogródku a dzis w domu. Wykorzystałam, że jest ciepło to pomyłam wszystkie okna, wyprałam i wysuszyłam firanki. Zaraz jaśniej hihihihi.
Cieszę sie, że Irenka jutro juz do domu idzie.
Małgosiu u nas w gminie aby wyciąć drzewa trzeba wysłać do nich zawiadomienie o chęci wycinki drzew /są specjalne druki można w domu wydrukować/ drzewa , których obwód 5 cm od ziemi przekracza 50 cm, i to tez zależy od gatunku drzewa. Potem urząd ma 21 dni na podjęcie decyzji i wizytę w celu stwierdzenia zgodności. A potem jak w ciągu 14 dni nie odmówią to można ciąć. U nas też funkcjonują firmy wycinkowe i jak chcesz to zabieraja drewno i po ptokach. Zaglądnij do googli - wycinka drzew i zobaczysz. Ja mam 6 uschniętych drzew do wycinki i też chyba wezmę firmę choć zięć chce aby tam ktoś po znajomości przyjedzie z zwyżką bo drzewa wysokie i wszędzie kable elektryczne a tacy znajomi chłopaki by wycinali. Boje sie tego "po znajomości" bo jak nieraz wyszło drożej niż zlecenie dane firmie. Mysmy dopiero teraz wystapili o usunięcie drzew, jakos nam to zeszło.
__________________
Grażyna

Moje ustronie
Odpowiedź z Cytowaniem