menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > REGIONALNE > podkarpackie
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #52461  
Nieprzeczytane Wczoraj, 22:54
Lulka's Avatar
Lulka Lulka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2011
Posty: 27 462
Domyślnie Dobry wieczór

Jeszcze nic nie czytałam, bo wgrywałam filmik na You Tube...
mignęło mi tylko, że niebezpieczne prezenty były...

To ja dostałam prezent bardzo zmysłowy, to znaczy działający bardzo na zmysły, zwłaszcza słuchu
i wzroku
Oto on:

Van Gogh - Multisensoryczna wystawa w Krakowie

Powiem Wam, że wrażenia niesamowite!
Można siedzieć lub leżeć (!)na pufach w wielkiej sali, a obrazy Van Gogha schodzą same do Was ze ścian!
Sypią się kwiaty i liście, wszystko żyje i jeszcze ta muzyka... bardzo plastyczne...polecam
Zwłaszcza Gratce by się podobało, tak myślę









Dobranoc.
__________________
„Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.”
– Maya Angelou

Ostatnio edytowane przez Lulka : Dzisiaj o 00:13.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52462  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 08:00
Lulka's Avatar
Lulka Lulka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2011
Posty: 27 462
Domyślnie

Dzień dobry!
Wszyscy jeszcze śpią, Iza pewnie pakuje się na wyjazd...
a ja jeszcze mam w głowie Kraków i niesamowite
obrazy Van Gogha

__________________
„Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.”
– Maya Angelou
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52463  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 08:08
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 944
Domyślnie

Dzień dobry wszystkim na progu nowego tygodnia....
Kobra...oczywiście że się cieszę, że moje dziecię nie ma takich szalonych pomysłów...roztropnie myśli. Dostałam butelkę Martini, dużą bombonierkę Ferrero rocher i bilet na koncert we wrześniu - wie co lubię.
Twoje przygody niesamowite, pojazd niczego sobie, a Twój humor powala, mimo, że cierpisz.
Bogda...fakt, że z dzieciakami było przyjemnie i oni zapewne tak myśleli, lubię jak są, ale staremu nigdy nie dogodzi...zawsze coś przeszkodzi.
Lulka...dzięki za informację o wystawie...zaraz zajrzę do linka. Wiadomo - Gratka dusza artystyczna to zapewne Ją zaciekawi...ja z przyjemnością obejrzę co polecasz.
Miłego dnia...Buźka....

Ps. Witaj Lulko...przeleciałaś mi nad głową, gdy ja kokosiłam się z wpisem. Nie...nie pakuję się jeszcze. Wprawdzie walizka czeka, kupki odzieży w pogotowiu, ale jeszcze muszę wyprasować parę rzeczy a...nie chce mi się, mam jeszcze czas do jutra do godz. 16-tej...wtedy wyjeżdżamy.

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52464  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 08:32
kobra5's Avatar
kobra5 kobra5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2012
Miasto: Podkarpacie
Posty: 5 677
Domyślnie

Lulka wystawa przepiękna ..trochę te ludki przemieszczające się by mi przeszkadzały w odbiorze ale ogólnie SUPER..muzyka tworzy nastrój .Jest jeszcze wystawa Monet we Wrocławiu moje dzieci były.Kolorowy zawrót głowy
Iza jak to dobrze mieć rozsądne dziecko ..no ale jak to u nas na wsi gadajo.."jaka marchew taka nać taka córa jaka mać.."
No i jeszcze w kwestii prezentów ..tym razem nie obfociłam zbyt byłam zajęta wrzaskiem do męża coby to sprzątnął bo moja Piorunka przyniosła i złożyła w pokoju ..dwie myszki ,jedną sporą jaszczurkę i jedną małą.Zadowolona z siebie kocia aż zapozowała wśród kwiecia..Tak to od wczoraj z tymi prezentami bywało... Chyba ogłoszę następne święto bezprezentowe !! Dla własnego bezpieczeństwa

Odpowiedź z Cytowaniem
  #52465  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 08:45
Lulka's Avatar
Lulka Lulka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2011
Posty: 27 462
Domyślnie

Cytat:
Napisał kobra5
Lulka wystawa przepiękna ..trochę te ludki przemieszczające się by mi przeszkadzały w odbiorze ale ogólnie SUPER..muzyka tworzy nastrój .Jest jeszcze wystawa Monet we Wrocławiu moje dzieci były.Kolorowy zawrót głowy
Kobra, te ludki nawet tak nie przeszkadzają, możesz leżeć
na podłodze na pufie, tylko potem wstać ciężko
Muzyka tworzy nastrój, to prawda, bez niej to nie byłoby to.
Wybieramy się do Katowic na impresjonistów od 15 sierpnia
https://makroconcert.pl/wydarzenia/i...bW15MTZieXRlcw

Jeszcze atrakcją są słuchawki i hełm, w którym "wchodzisz do obrazów" jakby do środka,
siedząc w wygodnym fotelu, coś świetnego! Zupełnie inny odbiór sztuki.
Tu można sobie zdjęcie zrobić, pokój odwzorowany z obrazu.



Piorunka świetna!
Cytat:
Ps. Witaj Lulko...przeleciałaś mi nad głową, gdy ja kokosiłam się z wpisem. Nie...nie pakuję się jeszcze. Wprawdzie walizka czeka, kupki odzieży w pogotowiu, ale jeszcze muszę wyprasować parę rzeczy a...nie chce mi się, mam jeszcze czas do jutra do godz. 16-tej...wtedy wyjeżdżamy.
Witaj Izo A to jeszcze zdążysz się spakować
Masz bardzo dobry czas na ten wyjazd.
__________________
„Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.”
– Maya Angelou

Ostatnio edytowane przez Lulka : Dzisiaj o 08:54.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52466  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 09:02
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 352
Domyślnie

Dzień dobry.
Hej Lulka, Izo, Kobro.
Lulka, aż Ci zazdraszczam tego pokazu, wystawy, muzyki...w ogóle całej atmosfery.
Niestety, nie wybieram się tam.
Cytat:
Bogda...fakt, że z dzieciakami było przyjemnie i oni zapewne tak myśleli, lubię jak są, ale staremu nigdy nie dogodzi...zawsze coś przeszkodzi.
Dokładnie tak.
Dawniej nic nam nie przeszkadzało, siedziało się długo w nocy, ale to nie te lata.
Pamiętam jak syn był mały, goście się zasiedzieli, a on z powagą się pyta...kiedy idziecie do domu, bo ja chcę spać.
I tak jak piszesz, wiek i dolegliwości robią złą robotę.
Dziś znowu rano niesamowity ból kolana, a w nocy nic, a nic, pewnie nie podoba mu się stan spoczynku.
Cytat:
marchew taka nać taka córa jaka mać.."
No i jeszcze w kwestii prezentów ..tym razem nie obfociłam zbyt byłam zajęta wrzaskiem do męża coby to sprzątnął bo moja Piorunka przyniosła i złożyła w pokoju ..dwie myszki ,jedną sporą jaszczurkę i jedną małą.Zadowolona z siebie kocia aż zapozowała wśród kwiecia..
Kobro, Piorunka zadbała o Ciebie, podzieliła się posiłkiem, a Ty zamiast ją pogłaskać, to wrzeszczałaś...nie ładnie
Jak kiedyś miałam kotkę, to też przynosiła mi do domu, albo na schody myszki, ptaszki i różne inne...taka ich natura.
Miałam się dziś wybrać do city, ale słońce już daje czadu, kolano boli, będzie siedzenie w domu, może coś w ogrodzie zrobię, ale to dopiero jak przestanie boleć.
Miłego dnia Wam życzę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52467  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 09:18
Lulka's Avatar
Lulka Lulka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2011
Posty: 27 462
Domyślnie

Cytat:
Napisał bogda
Dziś znowu rano niesamowity ból kolana, a w nocy nic, a nic, pewnie nie podoba mu się stan spoczynku.
Bogda, to Ty biedulka jesteś z tym kolanem, współczuję.
__________________
„Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.”
– Maya Angelou
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52468  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 12:06
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 352
Domyślnie

Cytat:
Bogda, to Ty biedulka jesteś z tym kolanem, współczuję.
Dzięki Lulka.
No nie wiem, co mu się nie podoba, albo nie pasuje, od dwóch dni mi dokucza, jak się rozchodzę, jest dobrze, w nocy też nie boli, dopiero przy wstawaniu.
A może chciałoby jeszcze poleżeć
Słońce daje czadu, sucho okropnie, wieczorem znowu latanie z konewkami, ale to już córka sobie polata.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:40.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.