menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności ... czyli tematy, które "nie pasują" gdzie indziej

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #118881  
Nieprzeczytane Wczoraj, 19:31
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 261
Domyślnie

Witam Kobietki i przytulam wszystkie .
Musiałam cofnąć się i poczytać choć i tak w tej chwili wszystkiego nie pamiętam .
Nineczko kochana , serce mi się kraje jak opowiadasz o swoim cierpieniu . Moim zdaniem hospicjum domowe może jest dobre ale jeśli bliska osoba jest razem , na okrągło . Moja przyjaciółka też miała nowotwór ale przy niej była córka z mężem , dla matki wprowadziła się i nią opiekowała się choć sama biedna była w ciąży . Oprócz tego był syn , mąż i brat . Pielęgniarka przychodziła codziennie a lekarka była na każde zawołanie . Tak powinno być , nie wyobrażam Ninko Ciebie samej i w dodatku bez jedzenia .
Beniu , nosisz ten gorset ? A balkon przedstawiłaś nam piękny , wiesz ? Kiedy teraz masz mieć te badanie na gęstość kości ? Oby w końcu Ci zrobili .
Izuniu a Ty kochana łap zdrowie w tym sanatorium , baw się też dobrze , po prostu korzystaj dziewczyno .
Jak zabiegi i współlokatorka ? Wiem , że piszesz z telefonu i jest Ci trudniej ale może jeszcze coś nam skrobniesz . Tak , moje dzieci były w tym samym sanatorium bo pamiętam nazwę i to , że trzeba było wdrapywać się po schodach . Ale było pięknie...
Zosiu , Ty jak zwykle masz rodzinne spotkanko i dobrze , rodzina jest bardzo ważna . Córka dba o ogród , to widać na fotkach .
Lilu , dobrze , że dzielisz się wiedzą z naszą Ninką , to cenne info .
Pozdrawiam Was serdecznie , życzę wytrwałości i jak najmniej bólu , przytulaki .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118882  
Nieprzeczytane Wczoraj, 20:27
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 826
Domyślnie

Witam Danusię i Zosię....
Danusiu, jestem bardzo wdzięczna Lili i Bani za linki do tych smakołyków... i słowa wsparcia, to balsam na serce!
Danusiu, moja najstarsza córka mieszka sama, ma sporo lat i jest po udarze, schorowana... ja powinnam Jej pomóc... ale jak? Druga emerytka wróciła na swoje stanowisko, tak się złożyło... trzecia mieszka w zachodniopomorskim... jeszcze do emerytury daleko... nie ma kto mi pomóc. Prawnuki już pracują, nie mówię o wnukach, wszyscy pracują! Zostałam sama na " lodowisku " ślizgam się po domu, i przez życie - aby do jutra -
Teraz była pielęgniarka, zbadała mnie, podpisałam kartę bo koniec miesiąca... poszła i do ???? nie wiem kiedy zajrzy... są pod telefonami!
Tyle u mnie się dzieje, prawie nic... mam już co jeść bo pielęgniarka piekła chleb i dostałam na smak!!! Dla mnie to na tydzień.
Dobrej nocy mocno przytulam!
Może Isia zajrzy, może Vika... może ktoś bez pomyłkę...
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118883  
Nieprzeczytane Wczoraj, 22:11
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 963
Domyślnie

Wpadłam poczytać co u Ninki, zaznaczyć swoją obecność i życzyć kolorowych snów.
Danusiu jest fajnie... sublokatorka bardzo sympatyczna, dogadujemy się mimo iż trochę starsza. Nie jest źle. Zimowita pamiętasz pewnie z odległych czasów, teraz jest po remoncie, jest już droga dojazdowa asfaltowa, więc można bezpiecznie się poruszać.
Dobranoc...


__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Różności felicyta Różności - wątki archiwalne 29 28-08-2010 14:03
skoro można pisać tu różności ymca Różności - wątki archiwalne 27 21-02-2008 20:46
"MISZ MASZ" czyli różności w różnościach jolita Różności - wątki archiwalne 162 31-10-2007 20:36

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:32.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.