menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Hobby, pasje
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 02-04-2010, 15:58
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 726
Domyślnie ...Nasza Grafika - obrazki ...cz. 25...


. . . . . . . .
Znów rozpoczynamy nowy rozdział naszej przygody z grafiką.
Czy tylko z grafiką? Nie. My przez te obrazki poznajemy i siebie i innych. Mniej nas interesują techniczne sprawy, bardziej to co w naszych duszach gra.
A gra wszystkim tutaj spotykającym się pięknie. Widać, że jeszcze interesuje nas świat, że nie obce nam marzenia. A to wiecie pomaga żyć.
Ja już w bardzo smutnych chwilach zaglądałam do tego naszego kącika pociechy i wiecie z szarego świata smutku wchodziłam w kolory i radość. Za co wam serdecznie dziękuję. Zauważyłam też, że ten wątek różni się od innych poświęconych tej tematyce. A wiecie czym? Zainteresowanie pracami innych, nie tylko swoimi. Wszystkie staramy się utrzymać tę wspaniałą atmosferę i jestem przekonana, że tak będzie dalej.
A prac przepięknych będzie przybywać.


Tym pieknym wstepem naszej wspaniałej recenzentki Brończyk rozpoczynam nowy- 25-etap naszej przygody z grafiką
  #2  
Nieprzeczytane 02-04-2010, 18:16
Ajaks's Avatar
Ajaks Ajaks jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Posty: 11 834
Domyślnie

Tar-ninko bardzo ładnie zaprosiłaś Nas do dalszej pracy.
Myślę, że po świątecznych spotkaniach i odpoczynku
będzie znowu dużo ładnych kartek.

__________________
Szczęście to uśmiech, który rozwesela

http://ajaks-fotografia.blogspot.com/
http://www.klub.senior.pl/moje/Ajaks/blog/
Zobacz fotoblog
  #3  
Nieprzeczytane 02-04-2010, 18:32
bajbus's Avatar
bajbus bajbus jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Dolnośląski
Posty: 2 392
Domyślnie

Mojej ulubionej graficzce Tar-nince i wszystkim utalentowanym graficzkom
życzę zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych ,smacznego jajeczka i mokrego dyngusa.
  #4  
Nieprzeczytane 02-04-2010, 19:18
gagaka's Avatar
gagaka gagaka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2009
Miasto: Kraków
Posty: 1 349
Domyślnie Witam Pięknie na " Nowym " wątku

Ach jakie piękne prace tak jak piękne święta Wielkiej Nocy !
szkoda tylko ,że tak zimno się zrobiło !!!
Halinko ! Ja już nie wiem jak mam do Ciebie pisać !!!!!!!!!
Twoje recenzje to poematy !
a dzisiaj w pośpiechu i z braku czasu taki oto obrazeczek !

__________________
"gagaka "- Grażyna
http://gagaka-mojagrafika.blogspot.com/
  #5  
Nieprzeczytane 02-04-2010, 20:08
Evi's Avatar
Evi Evi jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: poza Polska
Posty: 1 760
Domyślnie

zrobilam blad
__________________
Kiedy człowiek nie miał już naturalnych wrogów, wynalazł komputer, potem Internet, a potem sieci społecznościowe.

Ostatnio edytowane przez Evi : 02-04-2010 o 22:07.
  #6  
Nieprzeczytane 02-04-2010, 20:18
gagaka's Avatar
gagaka gagaka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2009
Miasto: Kraków
Posty: 1 349
Domyślnie i jeszcze !

__________________
"gagaka "- Grażyna
http://gagaka-mojagrafika.blogspot.com/
  #7  
Nieprzeczytane 02-04-2010, 20:38
~gość: emerytka's Avatar
~gość: emerytka
 
Posty: n/a
Domyślnie

  #8  
Nieprzeczytane 02-04-2010, 21:29
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Evi bardzo umiejętnie połączyłaś symbole budzącego się życia. Zieleń, skorupka pękająca z powodu rozrastających się korzeni i to kaczątko ruszające w świat.Na widok drugiej pracy o mało nie krzyknęłam z rozpaczy. Człowiek nigdy nie może być tak samotny. Wiem, bywa i tak, ale z drugiej strony nie można osuwać się w pustkę, gdy nad głową jest niebo i gwiazdy, gdy szumią drzewa. Jak ludzie zawodzą szukajmy ratunku w tym odwiecznym pięknie. Ziemia, jej uroki ukoją najczarniejszą rozpacz, a gdy już oczy wyschną, spadnie ostatnia łza spróbujmy spojrzeć na innych jak na towarzyszy naszej życiowej przygody. Nie szukajmy wrogów, a przyjaciół. A jeśli zdarzy się nam bycie troszkę samotnym nie załamujmy się, pozwólmy płynąc dniom, zajrzyjmy w środek siebie to pozwoli zachować dystans do zaistniałej sytuacji. Nektarynko ja tu o samotności, a ty przecież o mnie myślałaś tworząc pracę z Renikiem. Zobaczyć kochanego psa na obrazku świątecznie skomponowanym to wielkie wzruszenie. Najpiękniejszy prezent. Dzięki ci za takie przeżycie. Młodsza się staję dzięki takim niespodziankom. Ajaks podpisuję się pod tym cytatem. On też mówi o tworzących ten wątek. Wspaniałe, dobre kobiety tworzą piękno, ponieważ w ich duszach nie mieszka zło, zawiść i pozostałe przywary ludzkiego rodu.A haszczaki emanują siłą i dzikością. Basiu1247 już, już wiosenkę malowałaś, a potem przekornie śniegiem przysypałaś kolorowe kwiecie. Wybaczam, ponieważ białym puchem sypnęłaś artystycznie. Emerytko każda z nas tu niezastąpiona. Każda coś wnosi. Ty ostatnio pewną dawkę smutku. On musi siedzieć gdzieś głęboko i przypomina o sobie w różnych sytuacjach. Nawet kwiaty nie krzyczą barwami tylko cień na nich widoczny. Gagako staram się słowem dorównać twoim pracom. Też mam problem jak je chwalić. Słów brakuje na pisanie o pięknie, które tworzysz, o radości płynącej z tych kompozycji. Pozwalasz umacniać przekonanie, że świat jest piękny. Trzeba tylko na niego odpowiednio spojrzeć. Ty dajesz takie drogowskazy dla odkrywców raju na ziemi.
  #9  
Nieprzeczytane 02-04-2010, 22:01
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 422
Domyślnie

Miłe graficzki, życzę Wam zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt.

  #10  
Nieprzeczytane 02-04-2010, 22:09
~gość: emerytka's Avatar
~gość: emerytka
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał bronczyk
Evi bardzo umiejętnie połączyłaś symbole budzącego się życia. Zieleń, skorupka pękająca z powodu rozrastających się korzeni i to kaczątko ruszające w świat.Na widok drugiej pracy o mało nie krzyknęłam z rozpaczy. Człowiek nigdy nie może być tak samotny. Wiem, bywa i tak, ale z drugiej strony nie można osuwać się w pustkę, gdy nad głową jest niebo i gwiazdy, gdy szumią drzewa. Jak ludzie zawodzą szukajmy ratunku w tym odwiecznym pięknie. Ziemia, jej uroki ukoją najczarniejszą rozpacz, a gdy już oczy wyschną, spadnie ostatnia łza spróbujmy spojrzeć na innych jak na towarzyszy naszej życiowej przygody. Nie szukajmy wrogów, a przyjaciół. A jeśli zdarzy się nam bycie troszkę samotnym nie załamujmy się, pozwólmy płynąc dniom, zajrzyjmy w środek siebie to pozwoli zachować dystans do zaistniałej sytuacji. Nektarynko ja tu o samotności, a ty przecież o mnie myślałaś tworząc pracę z Renikiem. Zobaczyć kochanego psa na obrazku świątecznie skomponowanym to wielkie wzruszenie. Najpiękniejszy prezent. Dzięki ci za takie przeżycie. Młodsza się staję dzięki takim niespodziankom. Ajaks podpisuję się pod tym cytatem. On też mówi o tworzących ten wątek. Wspaniałe, dobre kobiety tworzą piękno, ponieważ w ich duszach nie mieszka zło, zawiść i pozostałe przywary ludzkiego rodu.A haszczaki emanują siłą i dzikością. Basiu1247 już, już wiosenkę malowałaś, a potem przekornie śniegiem przysypałaś kolorowe kwiecie. Wybaczam, ponieważ białym puchem sypnęłaś artystycznie. Emerytko każda z nas tu niezastąpiona. Każda coś wnosi. Ty ostatnio pewną dawkę smutku. On musi siedzieć gdzieś głęboko i przypomina o sobie w różnych sytuacjach. Nawet kwiaty nie krzyczą barwami tylko cień na nich widoczny. Gagako staram się słowem dorównać twoim pracom. Też mam problem jak je chwalić. Słów brakuje na pisanie o pięknie, które tworzysz, o radości płynącej z tych kompozycji. Pozwalasz umacniać przekonanie, że świat jest piękny. Trzeba tylko na niego odpowiednio spojrzeć. Ty dajesz takie drogowskazy dla odkrywców raju na ziemi.
Czytasz mnie jak książkę - mam w sercu żałobę i szczególnie w okresie świąt smutek dopada - może z wiosną trochę lepiej będzie.
  #11  
Nieprzeczytane 03-04-2010, 07:02
Ajaks's Avatar
Ajaks Ajaks jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Posty: 11 834
Domyślnie

__________________
Szczęście to uśmiech, który rozwesela

http://ajaks-fotografia.blogspot.com/
http://www.klub.senior.pl/moje/Ajaks/blog/
Zobacz fotoblog
  #12  
Nieprzeczytane 03-04-2010, 07:04
basia1247's Avatar
basia1247 basia1247 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: sląsk
Posty: 802
Domyślnie

witam. Coby smutków nie było bo seniorom nie zawsze do śmiechu , to kolorowo w bzach i troszkę w temacie Dobrego dnia życzę
  #13  
Nieprzeczytane 03-04-2010, 09:41
~gość: emerytka's Avatar
~gość: emerytka
 
Posty: n/a
Domyślnie

  #14  
Nieprzeczytane 03-04-2010, 09:42
~gość: emerytka's Avatar
~gość: emerytka
 
Posty: n/a
Domyślnie

  #15  
Nieprzeczytane 03-04-2010, 09:43
~gość: emerytka's Avatar
~gość: emerytka
 
Posty: n/a
Domyślnie

  #16  
Nieprzeczytane 03-04-2010, 11:45
basia1247's Avatar
basia1247 basia1247 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: sląsk
Posty: 802
Domyślnie

  #17  
Nieprzeczytane 03-04-2010, 12:27
sirena's Avatar
sirena sirena jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Miasto: kujawsko-pomorskie
Posty: 4 262
Domyślnie

Wszystkim koleżankom tego watku życzę,
Zdrowych, Radosnych Świąt.
Wesołego Alleluja....

__________________
  #18  
Nieprzeczytane 03-04-2010, 19:32
Oliwka's Avatar
Oliwka Oliwka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Gdańsk
Posty: 2 147
Domyślnie

.
Wszystkim koleżankom ,życzę Miłych ,Radosnych Świąt.
__________________
Oliwka--Danuta.
  #19  
Nieprzeczytane 03-04-2010, 20:45
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Dziś bez krytycznych uwag. Tak parę słów od siebie do was.

Tar-ninko wczoraj nie podziękowałam ci za takie uhonorowanie mojego psa. Nie myśl, że z niewdzięczności to było. Ja najzwyczajniej w świecie wzruszyłam się. Nie znalazłam i nie znajduje słów podzięki za ten gest z twojej strony. Jesteś jak dobry anioł tego wątku. Tworzysz przez swój takt i życiową mądrość klimat odświętności. Szczerze wyznam, że chciałabym mieć ten umiar i dyskrecję jaką ty wykazujesz jako gospodyni tego tematu. Myślę, że wiele talentów jakie tu rozkwitają zgasłyby bez ciebie. Przyjmij życzenia najszczęśliwszych , najradośniejszych przyszłych dni. Niech ci się wiedzie najwspanialej.


Przyszedł ten czas świąteczny, dobry czas. Dla jednych jutrzejsza niedziela będzie związana z szykowaniem potraw, dla innych godzinami rozmyślań o zbyt szybko wyludnionym domu. Będzie zmęczenie fizyczne związane z myciem talerzy, robieniem sałatek, a potem radość, że smakowało, że wnuk duży urósł. Jednak bywa, że nie jest nam dana bieganina wokół stołu i gości. Jest cicho i spokojnie. Pojawia się rozpacz samotności. Nie dajcie się jej. Powspominajcie dobre lata i niech wam bliscy, którzy odeszli zaludnią dom. Wspominajcie wesołe chwile, a nie smutne. I spróbujcie uwierzyć, że jeśli ci nieobecni byli to tylko to się liczy. Mieliśmy szczęście ich poznać. Mamy wspomnienia. Jakby porównać nasze życie do kartek książki to lepiej jak one są zapisane niż gdyby były białym arkuszem papieru.

Świąt radosnych , więc wam życzę i niech dobro zagości z wami.
  #20  
Nieprzeczytane 03-04-2010, 21:04
inka-ni's Avatar
inka-ni inka-ni jest offline
Odeszła...
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: kraków
Posty: 13 448
Domyślnie

Zyczenia sympatycznej grupie graficzek,Gospodyni wątku i naszej zawsze milej recenzentce Halince-życzę by te świeta byly spokojnym wiosennym natchnieniem i milym przeżyciem dla każdej z nas.




__________________
Zamknięty Temat


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
. . . Nasza grafika - obrazki . . . cz . 24 . . . tar-ninka Hobby, pasje 504 02-04-2010 16:05
.. Nasza grafika - obrazki . . . cz. 14. tar-ninka Hobby, pasje 505 26-06-2009 17:35
...Nasza grafika - obrazki ...cz.XI tar-ninka Hobby, pasje 507 25-04-2009 08:23
...Nasza grafika - obrazki...cz. X tar-ninka Hobby, pasje 504 08-04-2009 21:52
. . . Nasza grafika - obrazki . . . cz. IX tar-ninka Hobby, pasje 532 24-03-2009 17:49

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:18.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.