menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zycie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 05-04-2012, 10:55
FranciszekXX FranciszekXX jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Posty: 13
Post Tradycyjne wielkanocne zakupy... online - komentarze


Komentarz do artykułu: Tradycyjne wielkanocne zakupy... online
--------------------
Bardzo lubię robić zakupy on line. Sprawnie, szybko i nawet taniej. Przekonałem się do tego i raczej nie mam zamiaru z takiej opcji rezygnować. Założyłem sobie konta na różnych sklepach internetowych i portalach i czasami wolę posiedzieć w internecie i czegoś poszukać niż iść do zapełnionych centrów handlowych. Oczywiście zakupy spożywcze robię cały czas w normalnych sklepach, jednak wolę sprawdzić czy warzywa są dojrzałe itd. Natomiast odkryłem niedawno jeszcze jedną bardzo ciekawą opcję o której do tej pory nie słyszałem. Jest taka strona internetowa z różnymi produktami z aptek. Chodzi o to, że przy każdej rzeczy jest jakaś promocja, rabat 10 czy 20%. Trzeba sobie wydrukować kupon, iść do apteki, którą dla ułatwienia poda nam system i można kupić naprawdę sporo taniej wiele rzeczy. Już mi się to 2 razy przydało. Jak mogę coś oszczędzić to od razu jestem wyjątkowo zadowolony.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 05-04-2012, 16:56
~gość: 79.189.142.xxx's Avatar
~gość: 79.189.142.xxx
 
Posty: n/a
Post

mnie też odpowiadają zakupy online i od czasu do czasu je robię. jakie było moje zdziwienie, kiedy ostatnio natknałem się na oferty wielkanocne nawet na zakupach grupowych chyba na gruperze to było
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 10-04-2012, 09:14
~gość: 94.75.125.xxx's Avatar
~gość: 94.75.125.xxx
 
Posty: n/a
Post

Zakupy przez internet to ostatnio mój nałóg . Siedze w internecie i wyszukuje jakieś promocje i okazje. Uważam ze oferty wielkanocne były super pomysłem. Czy ta stora z której można brać kupony na leki to bliskoapteka.pl? Ostatnio chciałam z tego skorzystać ale postanowiłam poszukać opinii. Jeśli to o te stronę chodzi i Ty byłeś zadowolony to chyba spróbuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 12-04-2012, 13:09
dzienek12 dzienek12 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2012
Miasto: Wrocław,dolnyśląsk,Polska
Posty: 5
Domyślnie

W Internecie można niejednokrotnie trafic na świetne promocje i kupić o wiele taniej niż w tradycyjnym sklepie np. zabawki dla dzieci Sklep z zabawkami miał o 30% większe ceny niż sklep internetowy, który te zabawki sprzedawał. Z innymi produktami jest podobnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 13-04-2012, 12:34
kaniedzka kaniedzka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2012
Miasto: kaniedzka
Posty: 9
Domyślnie

Można „wpaść” w kupowanie przez interenet. Ja tak czasami mam, odkąd zobaczyłam, że tak można, to potrafię siąść i wyszukiwać wszystko, co zawsze chciałam kupić, ale jakoś trudno to było znaleźć. A jak się kupuje przez interet bez kontaktu z pieniędzmi, to ma się poczucie, jakby to wszystko nic nie kosztowało. Ale wole zakupy online. Zresztą to, że teraz możemy robić różne rzeczy przez internet w ogóle jest świetne. Nigdy bym nie pomyślała, że moje rozliczenie PIT 36 będę mogła zrobić kiedyś w ten sposób. A tu taka niespodzianka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 16-04-2012, 10:45
~gość: 83.14.190.xxx's Avatar
~gość: 83.14.190.xxx
 
Posty: n/a
Post

Teraz to już nikogo chyba nie dziwi sama mięso i wędliny na wielkanoc zamawiałam na befsztyk.pl i cała rodzina chwaliła produkty. Teraz sklepy dbają o jakość, wiedzą, że klient nie będzie zadowolony to nie tylko nie wróci, ale i nie poleci, także dbają o jakośc zakupów spożywczych w necie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 25-04-2012, 20:42
~gość: 31.11.205.xxx's Avatar
~gość: 31.11.205.xxx
 
Posty: n/a
Post

Nie mam zwyczaju robić zakupów on line, ale czasami nie mam wyjścia. Zwłaszcza jak są jakieś promocje. Czasami korzystam z jakiś sklepów internetowych, ostatnio nawet z apteki. Wydrukowałam sobie kupon z takiej strony bliskoapteka, poszłam, zrealizowałam i faktycznie promocja była. Opłaca się.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 02-06-2012, 20:43
poduszyciel poduszyciel jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Posty: 48
Domyślnie

online kupuję książki, sprzęt agd, ale nie artykuły spożywcze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:36.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.