menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zdrowie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 31-08-2012, 12:43
~gość: 77.114.60.xxx's Avatar
~gość: 77.114.60.xxx
 
Posty: n/a
Post Czego oczy nie widzą... to oczy odczują. Szkodliwe lampy LED - komentarze


Komentarz do artykułu: Czego oczy nie widzą... to oczy odczują. Szkodliwe lampy LED
--------------------
Zastanawiałem się co wymyślą DUZI gracze na rynku jak OSRAM, PHILIPS w sytuacji gdy rynek (czyli PIENIĄDZ) wymyka się im z pod kontroli. Widzę, że główki w działach marketingu i public relation pracują. Teraz w odwecie należałoby pokazać reportaż z linii produkcyjnej źródeł światła, żeby uświadomić konsumentowi, że TA SAMA LINIA PRODUKCYJNA służy kilkunastu markom (mniej i bardzie znanym). Niestety marna na to szansa. Seniorzy, więc przepłacą w ciemno kupując "markową" lampę. Żeby nie było, że bronię tandety, bo sa na rynku żarówki za sprzedaż których kazałbym strzelać. Jestem za ujednoliceniem systemu oznaczeń na opakowaniach, wtedy klient będzie wiedział co tak naprawdę kupuje. Dziś kazdy może pisac na opakowaniu co chce i tu jest problem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 09-12-2013, 14:27
~gość: 178.37.245.xxx's Avatar
~gość: 178.37.245.xxx
 
Posty: n/a
Post

rzeczywiście, dziwny artykuł - wygląda na sponsorowany, bo czytałem to samo, tylko bez podziału na "markowe" i "niemarkowe". jestem pod wrażeniem jak łatwo zmanipulować informację dodając jedynie 2 wyrażenia: "słabej jakości" wspomniane już "niemarkowe". Duża emisja światła niebieskiego i efekt oślepiania to cechy wszysktich diod... (niektórzy uważają to za zaletę, że takie maleństwo tak mocno świeci ;-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 20-11-2014, 00:00
~gość: 89.72.198.xxx's Avatar
~gość: 89.72.198.xxx
 
Posty: n/a
Post

BOLĄ MNIE OCZY OD LEDÓW! Mam wypasiony profesjonalny komputer i co??? I po godzinie mam dość. Razi mnie Musiałam podłączyć stary 10letni monitor z piwnicy (na szczęście działał). I CO NAPISZECIE??? Moje dziecko ma czerwone oczy przy niby firmowych lampach ledowych. Trze oczy i mruży.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:39.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.