menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #27961  
Nieprzeczytane 11-09-2012, 23:46
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Super

Cytat:
Napisał POLA
Tym samym, jak pisanie że Amerykanie nie są cyniczni.
Większość polityków to cynicy i kłamczuchy niezależnie od opcji.
Taka profesja.


Sądzę ,że takie stwierdzenie jest również cyniczne.
Czy Janusz Palikot Twoim zdaniem jest również cynikiem?
A może raczej sofistą?
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27962  
Nieprzeczytane 12-09-2012, 00:00
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Sądzę ,że takie stwierdzenie jest również cyniczne.
Czy Janusz Palikot Twoim zdaniem jest również cynikiem?
A może raczej sofistą?
A ja tak nie sądzę.
Napisałam większość polityków, tych z pierwszych rzędów.
Ci z drugich - na ogół są mniej widoczni.

Dobrej nocki wszystkim.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27963  
Nieprzeczytane 12-09-2012, 02:42
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Nie podoba Ci się jako przykład, wypowiedź byłego premiera w ''pisowskim''rządzie ? A czy ktoś inny wypowiedział się pozytywnie o tych rojeniach pana prezesa?
Podaj choć jedno poważne nazwisko ze świata ekonomii !
Kazio [od Izabel] został wyrzucony bo był nieudacznik. Młodzieży się podobał ten obywatel yes, yes, yes. i tylko tyle. Nauczyciel fizyki ekonomistą? Był zatrudniony przez ale jako gumowe ucho. Goldman & Sachs. Czyli donosił im co zamierza rząd i NBP [/b]gdy amerykański bank grał złotówką. Tylko do tego go potrzebowali. Działał więc na szkodę Polski.

A teraz za to wyrzucenie nieudacznika [złamanie kariery] to pluje na Pis. Ale dzięki PiS został premierem. To już zapomniał? A czy inaczej nie plują Giertych i Kaczmarek co się fatyguje o północy do Krauzego, bo te 20 minut nie mógł pogadać przez komórkę? Podsłuchu się bał?

A Lepper to nie pluł na Pis?--a przecież sam doprowadził do rozpadu koalicji. Jarosław miał już dość bachorów co mają coraz wyższe żądania.

Czy ktoś z ekonomistów wypowiedział się pozytywnie? A o negatywnych jakichś słyszałaś? Bo na razie to tylko Rostowski miał monolog. Ale go zjedzą choćby na tym wyliczeniu ile by to kosztowało zniesienie podatku od emerytur od 1000 zł w dół. Bo ja bym płacił podatek--nie mam tak niskiej.

http://www.bankier.pl/wiadomosc/W-Go...z-1911443.html
Tu jest o "doradztwie" i że bank G&S przyznał się do spekulacji [i zarobił] a kto stracił? Polska straciła.

Pisze też że Schetyna nie wierzy aby za rządu PiS--Marcinkiewicz brał udział w ataku na naszą walutę. Niech nie wierzy, ale co ma do tego PiS? Gdy Kazio premierował to nie donosił, a wyrzucony brał udział. Co ma więc PiS że wyrzucony Kazio się zeszmacił? Widocznie już miał taki charakter--Polska straci, ale on zarobi. Taki gnojek.

Artykuł jest z 2009 roku więc co się Schetynie pomyrdało? To już za PO doradzał jak u**pić naszą złotówkę.

Ostatnio edytowane przez Kazik : 12-09-2012 o 02:54.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27964  
Nieprzeczytane 12-09-2012, 03:02
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Nie wiem jak inne telewizje ,ale Tvn24 transmitowała całość expose premiera na uchodźctwie. Od niedzieli jest to jeden z głównych tematów ,więc trzeba dużego tupetu ,aby mówić o zmowie milczenia.

Kłamstwo? To tylko korzystniejsza wersja zdarzeń.
Cynikos Młodszy
Widać że Tusk czytuje Cynikosa. A że jest cyniczny [Tusk nie Cynikos ] to wiem od nocnej zmiany.

To Tusk jest na uchodźstwie od niedzieli a ja jeszcze o tym nie słyszałem? A dokąd się wybrał? Z jakimi krajami nie mamy umowy o extradycji?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27965  
Nieprzeczytane 12-09-2012, 07:28
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 752
Zmieszany

Cytat:
Napisał Kazik
Kazio [od Izabel] został wyrzucony bo był nieudacznik. Młodzieży się podobał ten obywatel yes, yes, yes. i tylko tyle. Nauczyciel fizyki ekonomistą? Był zatrudniony przez ale jako gumowe ucho. Goldman & Sachs. Czyli donosił im co zamierza rząd i NBP [/b]gdy amerykański bank grał złotówką. Tylko do tego go potrzebowali. Działał więc na szkodę Polski.

A teraz za to wyrzucenie nieudacznika [złamanie kariery] to pluje na Pis. Ale dzięki PiS został premierem. To już zapomniał? A czy inaczej nie plują Giertych i Kaczmarek co się fatyguje o północy do Krauzego, bo te 20 minut nie mógł pogadać przez komórkę? Podsłuchu się bał?

A Lepper to nie pluł na Pis?--a przecież sam doprowadził do rozpadu koalicji. Jarosław miał już dość bachorów co mają coraz wyższe żądania.

Czy ktoś z ekonomistów wypowiedział się pozytywnie? A o negatywnych jakichś słyszałaś? Bo na razie to tylko Rostowski miał monolog. Ale go zjedzą choćby na tym wyliczeniu ile by to kosztowało zniesienie podatku od emerytur od 1000 zł w dół. Bo ja bym płacił podatek--nie mam tak niskiej.

http://www.bankier.pl/wiadomosc/W-Go...z-1911443.html
Tu jest o "doradztwie" i że bank G&S przyznał się do spekulacji [i zarobił] a kto stracił? Polska straciła.

Pisze też że Schetyna nie wierzy aby za rządu PiS--Marcinkiewicz brał udział w ataku na naszą walutę. Niech nie wierzy, ale co ma do tego PiS? Gdy Kazio premierował to nie donosił, a wyrzucony brał udział. Co ma więc PiS że wyrzucony Kazio się zeszmacił? Widocznie już miał taki charakter--Polska straci, ale on zarobi. Taki gnojek.

Artykuł jest z 2009 roku więc co się Schetynie pomyrdało? To już za PO doradzał jak u**pić naszą złotówkę.

Kazik! Przecie gdyby uznać, że twe barwne opisy za prawdziwe, to o czym to świadczy?
Odpowiem krótko.
O tym, ze tfuj! wuc nie nadaje sie nawet do macania kur.Tego gnojka Kazia wybrał osobiście tfuj! Zbawiciel ze Żoliborza, tego
Kaczmarka też i Ziobre i Kurskiego i Lipca i Kowala i ...... trzeciego Bliźniaka Dorna i Marka Jurka i Ujazdowskiego. I Giertycha i Filipka i ...Lepera

To jak takie mamoctwo społeczeństwo może zatrudnić znowu na płemieła Zbawiciela?
Przecie Kazik!
Były premier i wuc największej opozycyjnej partii robiący wraz ze świtą cyrk z poszukiwaniem ....premiera, to jest tylko parodia cyrku. I to żałosna.
Przecie tfuj! Zbawiciel ogłaszający cuda na kiju i wołajacy Balcerowicza z Bugajem na debate ekonomistów o stanie ekonomicznym państwa olewając partyjna gwiazdę ekonomii mme Szydło, to oznaka niemocy i niewiary w intelektualna zawartość własnego partyjnego zaplecza.
To juz lepiej było na speca od finansów i propagandy wynająć Rydzyka. Ten ma przynajmniej kiepełę Rotszylda i Bronfmana i wie jak szare na złote przerabiać.
Wygląda na to, [tu cytata prawie dokładna]
że tfuj!wuc znowu wdzięki wystawi a kopiejki nie zarobi
Co dziwne nie jest, bo tak ma od urodzenia.
Kazik! I na koniec tego komentarza powiem ci na ucho, że to co piszesz o towarzyszach drogi Drogiego Jarosława to krecia robota, albo tzw. niedźwiedzia przysługa robiona w/w na rękę.
Pamietaj, że ten liczny zbiór plujacych na PiS i jego wodza to jego własnoręczne dzieło i dobrze, że to dzieło nam przypominasz.
Czas płynie i mniej wytrawnym obserwatorom niektóre szczegóły z tego co tfuj! wuc sprokurował maja prawo zatrzec sie w pamięci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27966  
Nieprzeczytane 12-09-2012, 07:43
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 752
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Domiary to wykończyły moich przodków zaraz po wojnie jak żydo-komuna doszła do władzy. Jeden z nich jak nie miał co zabrać to wyniósł pod pachą obraz Wierusza Kowalskiego i autentycznie się cieszyłem jak zdechł na ulicy przejechany przez konie piekarza.

No to miałbyś
...powtórke z ...rozrywki.
I zaraz po wojnie? W 70-tych jak kwiaciarze okoliczni zechcieli samolot do przewozu kwiatków na giełdę w Amsterdamie wozić, to ich obsypano takim domiarem, że ponoc kilku kwiecie od spodu powąchało.

Miałem przed laty okazje oglądać debate Busha sr-a z Żelazną Margaret i Gorbaczowem. Ten ostatni na pytanie co wykończyło USSR odrzekł, że amerykański wyścig zbrojeń i sankcje. Z cynizmu, czy nie Jankesi wykończyli bolszewika gospodarczo i na tym wygrałeś także ty, o czym zdaje sie zapominasz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27967  
Nieprzeczytane 12-09-2012, 08:08
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 415
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Miałem przed laty okazje oglądać debate Busha sr-a z Żelazną Margaret i Gorbaczowem. Ten ostatni na pytanie co wykończyło USSR odrzekł, że amerykański wyścig zbrojeń i sankcje. Z cynizmu, czy nie Jankesi wykończyli bolszewika gospodarczo i na tym wygrałeś także ty, o czym zdaje sie zapominasz.
To była naturalna kolej rzeczy. Komunizm w tej formie musiał upaść jak i obecny skorumpowany w 99% ni pies ni wydra. Jak coś jest niereformowalne to musi upaść. Widzisz jak jest w Polsce, prezes się reformuje zewnętrznie i się kameleoni, a nic to nie daje, bo jadro jest niereformowalne i wcześniej czy później do głosu dochodzi.....rydz na forum i Rydzyk w...... Podoba mi się polityka w Chinach tam reformy się pomału tworzą, bo widzą, że inaczej się nie da, ale to duży i mocny kraj i jankesów mają w głębokiej kieszeni, z czego ci ostatni nie do końca sobie zdają sprawę.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27968  
Nieprzeczytane 12-09-2012, 09:18
Anulka_09's Avatar
Anulka_09 Anulka_09 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: rzeszów
Posty: 32
Domyślnie

Hehe racja
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27969  
Nieprzeczytane 12-09-2012, 10:55
mieczyslaw's Avatar
mieczyslaw mieczyslaw jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: Lublin Polska
Posty: 2 329
Domyślnie Bbc

podało o drakońskich karach na pijanych rowerzystów w Polsce.Za jazdę rowerem po pijanemu można zarobić rok więzienia.W Polsce w 2011 roku siedziało 4500 rowerzystów co przy 5650 w tym samym okresie pijanych kierowcach aut daje wiele do myślenia.O sądach oczywiście.
Koszt miesięczny utrzymania więżnia to kwota 2,5 tyś.zł.Tak więc 4500x12m-cyx2500zł.=135mil.zł.
Czy to się opłaca? Grzywna i tylko grzywna za takie wykroczenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27970  
Nieprzeczytane 12-09-2012, 11:27
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Mieciu,

BBC to ta sama stacja, która straszyła nami przed Euro.
Prognozy im nie wyszły.
Proponowałabym, żeby zajęli sie porządkami na własnym podwórku, ale niech tam!

Co dodziałania naszej wysokiej sprawiedliwości - to racja, niewydolna jakaś i BBC nie musi nam podpowiadać, bo my o tym gdaczemy od wieków.
I co? nic.
Ale nie będziemy BBC prosić o pomoc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27971  
Nieprzeczytane 12-09-2012, 11:35
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Super

Cytat:
Napisał mieczyslaw
podało o drakońskich karach na pijanych rowerzystów w Polsce.Za jazdę rowerem po pijanemu można zarobić rok więzienia.W Polsce w 2011 roku siedziało 4500 rowerzystów co przy 5650 w tym samym okresie pijanych kierowcach aut daje wiele do myślenia.O sądach oczywiście.
Koszt miesięczny utrzymania więżnia to kwota 2,5 tyś.zł.Tak więc 4500x12m-cyx2500zł.=135mil.zł.
Czy to się opłaca? Grzywna i tylko grzywna za takie wykroczenie.

Dlaczego pijany kierowca roweru ma być inaczej traktowany niż kierowca audi ?
Czy naprawdę tylko ten drugi stwarza śmiertelne zagrożenie ?
Jestem kierowcą od 40 lat i nie jedno widziałam na drogach. Byłam świadkiem ,bodaj w 87 roku,sporego karambolu spowodowanego przez pijanego kierowcę motorynki(rower z napędem spalinowym). Trzy samochody rozbite,dwie osoby ranne,a dziadek koło 70, wraz z motorynką leżący w rowie z głupawym uśmiechem powtarzał ,że on ''tu w lewo mieszka''.
Każdy pijany użytkownik dróg publicznych, powinien być jednakowo traktowany. Jadąc na podwójnym gazie, jest zagrożeniem nie tylko dla siebie ,ale i dla innych. Nie dlatego ,że potrącenie (lub zderzenie) przez rower jest tak samo groźne jak potrącenie przez auto,oczywiście ,że nie ,ale nagła zmiana toru jazdy pijaczyny wląkącego się na rowerze może spowodować nieobliczalny w skutkach karambol.

Aha,i jeszcze jedno.Za samą jazdę popijoku nikt nie trafia do paki,dopiero trzeba być sprawcą wypadku,więc proszę nie opowiadać ,że obywatel rowerzysta wracający po trudach z pobliskiej gospody od razu dostaje wyrok w kratkę !
Gdyby za samą jazdę z promilami w Polsce zamykano,to trzeba by osiedla przerabiać na zakłady karne.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27972  
Nieprzeczytane 12-09-2012, 13:02
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Mruga oczkiem (żart) Hymn na 29.09.

Obudź się POLSKO ! ! !
bo twój Naród ginie
Zamykają POlskie szkoły ,fabryki
i traktują nas jak świinie.


Kto jest autorem tego wiekopomnego dzieła, które ponad poziom ulicy pod względem artyzmu się nie wznosi?
Żołnierz obecnie pisowski, z korzeniem ludowym parokrotnie zmienianym, bo takową ewolucję przebył.
Otóż być może JW czuje się traktowany jak świnia, a ja nie, do koryta się nie pcham.

Po chrześcijańsku staram się rozumieć to świńskie porównanie, skoro autor hymnu od koryta odstawiony już dawno, Kalinowski w przeszłości z lat temu pewno 8 coś ciętego mu powiedział, potem z Piastem też nie wyszło, a w partii prezesa jakoś na większą ekspozycję nie zapracował.
Kto pozostał?
O.R., więc trzeba podłączyć się do akcji w obronie tvT.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27973  
Nieprzeczytane 12-09-2012, 13:21
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Super

Cytat:
Napisał POLA
Obudź się POLSKO ! ! !
bo twój Naród ginie
Zamykają POlskie szkoły ,fabryki
i traktują nas jak świinie.


Kto jest autorem tego wiekopomnego dzieła, które ponad poziom ulicy pod względem artyzmu się nie wznosi?
Żołnierz obecnie pisowski, z korzeniem ludowym parokrotnie zmienianym, bo takową ewolucję przebył.
Otóż być może JW czuje się traktowany jak świnia, a ja nie, do koryta się nie pcham.



Po chrześcijańsku staram się rozumieć to świńskie porównanie, skoro autor hymnu od koryta odstawiony już dawno, Kalinowski w przeszłości z lat temu pewno 8 coś ciętego mu powiedział, potem z Piastem też nie wyszło, a w partii prezesa jakoś na większą ekspozycję nie zapracował.
Kto pozostał?
O.R., więc trzeba podłączyć się do akcji w obronie tvT.

Polu,jesteś niezwykle wyrozumiała ,ale postaraj się być jeszcze bardziej. Wszak tu na naszej grządce, wprawdzie koryta nie ma ,ale niektóre koguty i kury nioski,też się przecież lubują w takiej poetyce,więc może to przypadłość nie tylko tych, co to im ciężko dopchać się do .........strawy na salonach sejmowych.
Może to taka przypadłość narodowa,niczym jazda popijoku !
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27974  
Nieprzeczytane 12-09-2012, 14:07
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
... Wszak tu na naszej grządce, wprawdzie koryta nie ma ,ale niektóre koguty i kury nioski,też się przecież lubują w takiej poetyce,...
No, ale nie piszą, że czują się jak świnie, nie?

Parę dni temu posłuchałam sobie w RM Jaworskiego i Dudy.
I instrukcji dotyczącej 29 września.
Szczęśliwa jestem, że mnie ta procesja nie dopadnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27975  
Nieprzeczytane 12-09-2012, 14:17
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 752
Domyślnie

[quote=Jarosław II]
Cytat:
To była naturalna kolej rzeczy. Komunizm w tej formie musiał upaść jak i obecny skorumpowany w 99% ni pies ni wydra. Jak coś jest niereformowalne to musi upaść.
Tylko, że nie musial 23 lata temu nazad. Ale wazne, ze padł, choc wibi'm jeszcze w duszy gra


Cytat:
Widzisz jak jest w Polsce, prezes się reformuje zewnętrznie i się kameleoni, a nic to nie daje, bo jadro jest niereformowalne i wcześniej czy później do głosu dochodzi.....rydz na forum i Rydzyk w......

rydz to drobne piwo w małym dziecinnym kufelku, ale Rydzyk, to już wrzud na d...e społeczeństwa i nie tylko on jeden. Jedni mówia, ze koszt transformacji wspomagany ochoczo przez Millera i Kwaśniewskiego i co warto wspomnieć, że niezbyt ochoczo przez ....prezesa PiSu
Cytat:
Podoba mi się polityka w Chinach tam reformy się pomału tworzą, bo widzą, że inaczej się nie da, ale to duży i mocny kraj i jankesów mają w głębokiej kieszeni, z czego ci ostatni nie do końca sobie zdają sprawę.
Jarek!
To sie moze podobać z daleka. Nie kazdy kitajec ma podobne spostrzeżenia i entuzjazm.
i jest jeszcze jedno ale. To dalej jest przyczajony tygrys który juz poczuł posokę i woń kapitalizmu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27976  
Nieprzeczytane 12-09-2012, 14:33
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 752
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Obudź się POLSKO ! ! !
bo twój Naród ginie
Zamykają POlskie szkoły ,fabryki
i traktują nas jak świinie.


Jak ów poet chrząka i kwiczy w podobnych tonach, to trudno sie nie pomylić.
Każdemu w/g zasług jak pisał jeden autor cytatów z pracy naukowej wybytnego prawnika porównywanego z Gandhim ...
I ktos wie po co mu POlska szkoła i fabryka, skoro w chlewie pozwalaja mu połezje tej klasy produkować?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27977  
Nieprzeczytane 12-09-2012, 14:49
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Wojciechowski

hymny pisze i ubolewa, że władza szkoły zamyka.
Tymczasem dla nauczycieli, którzy stracili pracę nie z winy władzy, ale raczej leniwych dzietnie par, szykuje się całkiem niezła fucha i nie trzeba wyjeżdżać z Polski.
Cytat:
Według najnowszych danych firmy Baby&Care guwernantki stanowią już ok. 40% wśród zatrudnianych niań, co wskazuje na realną alternatywę pracy dla osób o wykształceniu pedagogicznym.
Więcej tutaj: bankier.pl/wiadomosc/Guwernantki-powracaja-nowa-szansa-dla-nauczycieli-2634660.html
Jest to jakiejś wyjście, lepsze na pewno od posady ekspedientki czy pani sprzątającej, chociaż - zależy co kto lubi i gdzie więcej zarobi.

Dzisiaj burza wokół nauczycieli, ponieważ policzono, ile to godzin czasu spędza polski nauczyciel w polskiej szkole przy tablicy.
Najmniej w UE.
Prawda.

MEN nadal obchodzi wszelkie przywileje tej grupy zawodowej szerokim łukiem i błąd ten popełniają wszystkie rządy od 1982, kiedy ekipa generalska wysmażyła kartę nauczyciela.
To jeszcze jedna żaba zostawiona przez komunę, a tych żab jest mnóstwo i brak odważnych, by je zjeść.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27978  
Nieprzeczytane 12-09-2012, 14:55
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Jak ów poet chrząka i kwiczy w podobnych tonach, to trudno sie nie pomylić.
Każdemu w/g zasług jak pisał jeden autor cytatów z pracy naukowej wybytnego prawnika porównywanego z Gandhim ...
I ktos wie po co mu POlska szkoła i fabryka, skoro w chlewie pozwalaja mu połezje tej klasy produkować?
Pluto, uzupełnij ten wcześniej zacytowany wierszyk informacją o autorze, z imienia i nazwiska, bo po latach ktoś tu zajrzy i pomyśli, że tę poezję Pola wydumała.
A gdzież tam Poli do Wojciechowskiego z PiS-u... chwilowo być może.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27979  
Nieprzeczytane 12-09-2012, 15:26
rydz rydz jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2009
Miasto: warszawa
Posty: 31
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Tak ,faktycznie Twoje posty - ponoć początkującego usera - zasługują na szczególną atencję i ochronę,a już szczególnie obronę. Zarówno ze względu na formę jak i treść są niezwykle cenne,światłe i dowcipne. No i oczywiście pokojowe - żeby nie rzec salonowe.
Jedno mnie tylko dziwi ,dlaczego tak wybitna jednostka,która z taką przenikliwością,tak niezwykle lapidarnie i dosadnie ocenia polską politykę,polski naród ,no i nas maluczkich na tym forum,marnuje tu cenny czas i energię .


Na koniec,jedno pytanie,co do tego ''bełkotu Polaków'' - czy Ty jesteś Polakiem?
Jestem Polakiem 83 letnim,za bełkot,za milosc blizniego,za "ojczyznę i honor i boga" poznałem Syberii,wujek dostał w czerep od czekisty,leży nad Angarą a kryterium prawdy o Polakach to doświadczenia moich przodków,rodziców,moje i m.in twoje pytanie"czy jesteś Polakiem.Polaka należy tylko chwalić,pozostałych ganić,gdyby nie oni"pozostali'-to bylibyśmy wspaniali....Z otwartą przyłbicą spojrzeć w oczy prawdzie potrafi tylko spojrzeć człowiek o twoich poglądach?Masz rację moje tu pasują jak garbaty do ściany i moja chata powinna być z kraju,tu nie moja broszka,wy gracie w swojej klocki i ble,ble
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27980  
Nieprzeczytane 12-09-2012, 16:03
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Idzie Grześ przez wieś...

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...f21c&_ticrsn=3

WP to gniazdo platfonsów, a mimo to komentarze są takie,
że bałabym się solo przez wieś chodzić.
Na miejscu Grzesia.
No już nie jest śmieszne. Tonący "brzydko" się chwyta. Pięć lat już rządzą i peowskie aferały wiedzą, że nigdy nic na Jarosława i Ziobrę nie mieli, chociaż usilnie starali się to nam wmówić. Pięć lat--i teraz mają już gotowe "skierowanie" do TS? Ten Grześ strasznie się ośmiesza. Przedtem tak samo się kiedyś wygłupił "chomik". Ale "wykształceni" wyborcy może uwierzą?

Jeden z forumowiczów komentując artykuł zauważył z "bulem" kto kiedyś w radiu powiedział: prezydent gdzieś poleci i sprawa sama się rozwiąże. Czyli są tacy co tego nie przeoczyli.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:40.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.