menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zdrowie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 27-06-2012, 17:13
~gość: 212.160.173.xxx's Avatar
~gość: 212.160.173.xxx
 
Posty: n/a
Post Zbadaj słuch w autobusie. Bezpłatnie - komentarze


Komentarz do artykułu: Zbadaj słuch w autobusie. Bezpłatnie
--------------------
Witam,
ja nie zalapię się na słuchowóz, bo musiałam szybko zrobic badania i udało mi się znaleźc nawet bezpłatne byłam w salonie centrum, w tym na hożej- w samym centrum. Musiałam zrobić to szybko i Pani była na tyle miła, że mnie od razu przyjela! Salon ogolnie bardzo ładny, jak rozwiąże juzmoje problemy, to myślę, że tam się właśnie wybiorę po zakup aparatu. Pozdrawiam, Karolina
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 27-08-2012, 14:24
CAS CAS jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: wieluń
Posty: 4
Post

Zapraszam chętnych do zbadania się w dniu 08-09-2012 w województwie łódzkim do Wielunia więcej na stronie www.centrumaparatow.com.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 31-01-2013, 17:23
~gość: 89.72.104.xxx's Avatar
~gość: 89.72.104.xxx
 
Posty: n/a
Post

Jak ktos sie nie zalapał na sluchobus, zawsze mozna pojsc na badanie do salonu protetycznego. u tzw. zielonych robia takie badanie.Od razu mozna zerknac tez na aparty. maja tam spory wybór, i calkiem przystepne ceny. kupiłam aparat dla mojej babuni, choc ma juz swoje lata, bardzo chciala lepiej slyszec. Zrobilsmy wiec badanie, i pani protetyk dobrała babci aparat. byl prosty i tani. a sluzy bardzo dobrze. wiec obalam ten mit ze w geersie maj tylko bardzo drogie aparaty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 01-02-2013, 08:52
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

bardzo prosze podać namiery- jakie zakłady protetyczne czy wydzielone- jak szukać zielonych- mam pacjentke która nie ma pieniedzy a nic nie slyszy.dzięki...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 01-02-2013, 20:43
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Gosciu- jeszcze raz prosze o pomoc- jakie poradnie, jacy zieloni?- chodzi naprawdę o wysoce uboga osobę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 01-02-2013, 21:33
babciajana's Avatar
babciajana babciajana jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Posty: 1 009
Domyślnie

Babcielu Pytanie nie do mnie ale do aparatów słuchowych są duże dopłaty .Często 100 % przy niskich rentach .Badania są bezpłatne i udzielaja dokładnych informacji jak i gdzie załatwić dofinansowanie. Adresów poszukaj w gogle .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 02-02-2013, 12:17
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

dziekuje- ale powyzej jest informacja o tanich aparatach-Pefron daje niewiele.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 04-02-2013, 10:35
~gość: 213.77.122.xxx's Avatar
~gość: 213.77.122.xxx
 
Posty: n/a
Post

Ci zieloni to geers. mają aparaty juz od 800 zł. Mozna u nich zrobic również badanie sluchu. A dofinansowanie z NFZ to 560 zł na jeden aparat. przy protezowaniu obuusznych dwa razy po 560 zł.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 24-02-2013, 12:42
~gość: 89.72.104.xxx's Avatar
~gość: 89.72.104.xxx
 
Posty: n/a
Post

a jak jest u nich z gwarancja na aparat sluchowy. Poszukuje firmy która zapewni mi bezpieczenstwo uzytkowania mojego aparatu. Aparat sluchowy to kosztowny wydatek, chciałbym miec pewnosc ze prze kolejne 5 lat uzytkowania bede mogla naprawic go w razie czego na koszt mojej gwarancji. Dzis mozna ubezpieczyc tel komórkowy za jakies niewielkie pieniądze, sadze ze aparty sluchowe powinny miec dluza niz dwa lata gwarancje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 25-02-2013, 23:01
~gość: 89.72.104.xxx's Avatar
~gość: 89.72.104.xxx
 
Posty: n/a
Post

w geers maja tak oferte. dopłacasz kwote w zaleznosci do klasy aparatu i masz mozliwosc w ciagu 4 lat zakupic aparat ze znizka jesli z obecny sprzet ulegnie zniszczeniu. cos takiego. Kwoty sa chyba uzalenione od klasy aparatu, lecz polecam to jeszcze sparwdzic, gdyz nie ejstm pewna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 12-03-2013, 09:38
~gość: 85.115.58.xxx's Avatar
~gość: 85.115.58.xxx
 
Posty: n/a
Post

na stronie internetowej GEERS jest informacja o cenach aparatów i możliwościach poprawy słyszenia w zależności od wybranej grupy cenowej. NFZ dofinansuje 560zł do aparatu i 50zł do wkładki usznej (potrzebnej przy aparacie zausznym). takie dofinansowanie jest raz na 5 lat, dla emeryta tylko do jednego aparatu, obustronnie tylko dzieci i osoby pracujące. czas oczekiwania na przyznanie takiej refundacji zależy od województwa. badanie i przymiarka aparatów są bezpłatne, na pewno zaproponują kilka rozwiązań. gwarancja nawet 4 lata (na wybrane modele) z możliwością odpłatnego przedłużenia o 1 rok.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:49.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.