menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.pasje.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 07-05-2013, 09:59
martau martau jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2013
Posty: 1
Post Jak wybrać dobre ubezpieczenie turystyczne? - komentarze


Komentarz do artykułu: Jak wybrać dobre ubezpieczenie turystyczne?
--------------------
Wybór ubezpieczenia uzależniony jest od typu wyjazdu. W zależności od tego czy jedziemy za granicę, czy też zamierzamy uprawiać jakiś sport, czy też wylegiwać się na plaży cena oraz zakres ochrony będą się różnić. W internecie dostępne są oferty różnych ubezpieczycieli, dzięki temu ubezpieczenie można kupić nie wychodząc z domu. Jest możliwość dostosowania ubezpieczenia do danego wyjazdu, co umożliwia np. portal http://www.porownanie.ubezpieczenieturystyczne.com.pl/dopasuj-ubezpieczenie/0.html Wypełniając wniosek otrzymujemy kilka wersji cenowych ubezpieczenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 24-03-2014, 10:17
jadwinia jadwinia jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2013
Posty: 39
Domyślnie

O tego typu ubezpieczeniach tak naprawdę nie myśli się ;/ sama wiele razy wyjeżdżałam, ale nie wykupywałam ubezpieczenia na podróż. Jednak z wiekiem myślenie się zmienia ;p plus to, że na moją decyzję wpłynęła sytuacja przyjaciółki, która miała problem podczas wyjazdu... myślała, że ma ubezpieczenie, które zapewni jej ochronę a tu psikus... jeszcze starała się o odszkodowanie, ale tu na szczęście pomogła jej kancelaria prawna Meritum z Łodzi i pani Agnieszka Mikołajczyk: http://meritumodszkodowania.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:13.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.