menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.rodzina.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 04-01-2007, 22:15
zosia53 zosia53 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 4
Post Nie ukrywaj cierpienia - komentarze


Komentarz do artykułu: Nie ukrywaj cierpienia
--------------------
Co to jest cierpienie,wiem bardzo dobrze.Straciłam męża w wypadku. I właśnie możliwość mówienia o tym,o niesprawiedliwości,która mnie spotkała,wszystkim którzy chcieli bądż nie-mnie słuchać,lania łez -pomału pomagają oswoić mi się z tą tragedią.Inaczej chybabym oszalała.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 04-01-2007, 23:18
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie Re.Zosi 53

Witaj Zosiu. Chcę być dobrze zrozumiana i pozwól, że wyrażę swoje przekonanie, że już dobry kroczek uczyniłaś kierując się do "pogawędek" z nami. Tu są osoby i samotne z wyboru i z nieszczęśliwych jak Ty przypadków i w różnej sytuacji bytu, ale wszystkie starają się żyć rzeczywistością i w miarę możności czerpać radość życia od innych - niech to będzie Twoim drugim krokiem...Wejdż na Forum cafe śeniora - poczytaj nasze "ble,ble" na różne tematy i liczę, że da Ci to troszkę rozrywki.Pozdrawiam http://img383.imageshack.us/img383/1487/kocio1wh7.gif
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 05-01-2007, 01:07
ammi1952's Avatar
ammi1952 ammi1952 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Grodzisk Maz
Posty: 5 177
Domyślnie

Zosiu rozumiemj Twój ból i współczuje Ci wiem bardzo dobrze jak to jest,ale zrozum ze trzeba zyć na przekór złemu losowi i im bardziej jest dokuczliwy to śmiej sie choć przez łzy. pozdrawiam Cie Grazyna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 05-01-2007, 10:03
Marylka's Avatar
Marylka Marylka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Miasto: mazowsze
Posty: 1 151
Domyślnie

Zosiu, jesteś dzielną kobietą .Na każde "uładzenie" potrzeba jednak czasu.Cieszę się, że jesteś tu z nami.Bardzo serdecznie Ci współczuję i życzę byś odzyskała wewnętrzną radość.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 05-01-2007, 20:45
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 713
Domyślnie nie ukrywaj cierpienia

Zosiu dobrze Cię rozumiem
http://img124.imageshack.us/img124/350/zykk5.jpg
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 14-01-2007, 17:15
zosia53 zosia53 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 4
Domyślnie

Bardzo dziękuję Wam wszystkim za słowa otuchy.Wiem, że czas goi rany,ale trudno żyć samotnie, zapomnieć o marzeniach,jakie miałam jeszcze niedawno. Zosia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 09-08-2010, 01:06
wandeczka1945's Avatar
wandeczka1945 wandeczka1945 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: radom
Posty: 7
Post

Zosiu bądż dalej silna nie załamuj się przyjdzie czas że zrealizujesz swe plany pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 12-04-2014, 16:16
Irenka 26's Avatar
Irenka 26 Irenka 26 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2012
Miasto: Gliwice,śląskie, Polska
Posty: 4 047
Post

Strata bliskiego człowieka-to najgorsze, co może się nam przytrafić! Ale to także jest bolesna lekcja życia! Sama przeżyłam w ciągu kilku lat odejście kilku najbliższych mi osób z rodziny. Myślałam, że tego nie przeżyję, byłam naprawdę chora -nie tylko ''na duszy''. Pomógł mi bardzo mąż, nieco przyjaciele, wreszcie- nie ukrywam- wiara w Boga! Krok po kroku budowałam na nowo swoje życie, chociaż nawet teraz zdarzają mi się koszmarne sny albo stany lękowe, ale na szczęście coraz rzadziej! Nie mam recepty-chyba w ogóle jej nie ma?! Ja w każdym razie nie izolowałam się od ludzi, czułam się potrzebna, doceniana....Znalazłam nowe zainteresowania, nowe zadania i cele w życiu...Wreszcie jako wierząca katoliczka znalazłam spokój ducha i ukojenie bólu w modlitwie! Każdy musi pozwolić sobie pomóc....Dla każdego inna musi być ta pomoc!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 13-04-2014, 12:58
halkow halkow jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: Białystok
Posty: 37
Domyślnie

Witam Zosiu wiem co to znaczy stracić kogoś bliskiego.
Jeszcze pod koniec lutego planowałam z mężem współne wyjazdy i wakacje z wnuczkami. Ale los jest okrutny i w ciagu trzech tygodni przyplątała się świńska grypa i zdrowy człowiek odszedł.Tylko ty możesz płakać, a ja nie dam rady i jest mi bardzo cięzko. Pozdrawiam wszystkie forumowiczki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:33.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.