menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > eSenior
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

eSenior Komputer, internet, telekomunikacja - tu prosimy o pomoc i pomagamy rozwiązać problemy związane z obsługą komputera i korzystaniem z internetu. Dyskusje na temat korzystania z internetu, dzielenie się nowymi odkryciami. Zapraszamy też do zadawania ogólnych pytań i udzielania odpowiedzi w serwisie www.senior.pl/porady/Komputery-Internet przy czym pytania związane z forum i KSC prosimy zadawać na forum :)

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #121  
Nieprzeczytane 09-01-2014, 21:30
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 409
Domyślnie

Cytat:
bo będziesz wodzona na pokuszenie np mejlami na skrzynkę
Hypatio, ja takie mejle to od razu do kosza
Odpowiedź z Cytowaniem
  #122  
Nieprzeczytane 09-01-2014, 21:36
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Namowiono mnie na facebook- ale mialam dosc- też jacyś znajomi moich znajomych prosili mnie do zaliczenia do swoich znajomych itd itp.. Ja zablokowałam wiadomosci z tego portalu i mam swięty spokój. jest nieciekawy...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #123  
Nieprzeczytane 09-01-2014, 22:04
Sabina22 Sabina22 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 931
Domyślnie

Facebook jest super.Prenumeruje czasopisma/jesli tak mozna powiedziec/, ktore lubie i czytam,codziennie rano mam prasowke bez wychodzenia z domu i bez szukania w necie. Klik - Jedna strona i wszystko jasne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #124  
Nieprzeczytane 09-01-2014, 23:02
marcel20106's Avatar
marcel20106 marcel20106 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Sanok.Polska.
Posty: 13 014
Domyślnie

Ile ludzi tyle zdań,,,dla mnie Facebook jest bez zastrzeżeń.Mam.Pozdrawiam też..
__________________
Barbara.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #125  
Nieprzeczytane 10-01-2014, 11:53
Sabina22 Sabina22 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 931
Domyślnie

Jasne,ile ludzi tyle opinii, ale tam nikt nikogo nie stawia pod pręgierzem,nie ośmiesza,nie usuwa wypowiedzi i nie wytyka cie palcem,nie banuje,ani nie stawia do raportu w postaci moderacji .Portal przyjazny,baaaaardzo przyjazny.
Nikt nie prowadzi jakiś bezsensownych liczników, aby dawać pożywkę hienom.Tam widać klasę i kulturę administracji.
I ten przekrój przez pokolenia....zdecydowanie senior jest tam mile widziany.

Nie zauważyłam dwubiegunowości .....faworyzowania jednych i nękania drugich.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #126  
Nieprzeczytane 10-01-2014, 12:23
senesco's Avatar
senesco senesco jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Gdynia
Posty: 1 498
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sabina22
Jasne,ile ludzi tyle opinii, ale tam nikt nikogo nie stawia pod pręgierzem,nie ośmiesza,nie usuwa wypowiedzi i nie wytyka cie palcem,nie banuje,ani nie stawia do raportu w postaci moderacji .Portal przyjazny,baaaaardzo przyjazny.
Nikt nie prowadzi jakiś bezsensownych liczników, aby dawać pożywkę hienom.Tam widać klasę i kulturę administracji.
I ten przekrój przez pokolenia....zdecydowanie senior jest tam mile widziany.

Nie zauważyłam dwubiegunowości .....faworyzowania jednych i nękania drugich.

Sabino - to bardzo ciekawa opinia. Muszę przyjrzeć się FB pod tym kątem, bo osobiście nie za bardzo mam cierpliwość przebijać się przez mur, jakim dla mnie FB jest.
Założyłem profil na FB dla mojego bloga https://www.facebook.com/pages/Senesco/599319820111046, ale nie czuję tej sympatii ze strony FB.

Z drugiej strony, FB jest narzędziem do badania zachowań konsumenckich i wie o swoich użytkownikach więcej niż oni sami. Potrafi reagować szybciej niż oni sami. Tu też są liczniki, które wpływają na cenę reklam na FB - polubienia, liczba osób, które o tym mówią, liczba wejść - wszysto to jest zliczane i FB dokładnie wie, która reklama zainteresowała użytkownika. FB musi ograniczać swoją ciekawość - prawo amerykańskie się zaostrza - ale i tak wszystko, co znajdzie się na FB należy do FB i nigdy nie znika, nawet po usunięciu.
Osobiście przyglądam się konkurencyjnemu projektowi google plus i zastanawiam się, czy uda im się osiągnąć pułap FB...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #127  
Nieprzeczytane 10-01-2014, 13:22
Sabina22 Sabina22 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 931
Domyślnie

Mówiąc o licznikach myślałam o personalnych,taka idiotyczna księgowość....ma i zabrali mu.

Tym licznikiem posiłkują się hieny aby dokopać .
Polubienia są sympatyczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #128  
Nieprzeczytane 10-01-2014, 14:35
wibi wibi jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 1 261
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sabina22
....
Tym licznikiem posiłkują się hieny aby dokopać .
Polubienia są sympatyczne.

Przestałem pojmować o co Ci chodzi? masz jakieś kompleksy? a może jesteś agitatorem Facebooka? już doprawdy nie wiem. Facebook to nie jest forum wymiany poglądów ani myśli. to witryna promująca głównie użytkownika na której jak w popularnym Gadu-Gadu można z "przyjacielem" porozmawiać i nic poza tym."Sympatyczni i mili ludzie" , "nikt nikogo nie stawia pod pręgierzem" itp.stwierdzenia nie mają żadnego uzasadnienia i są całkowicie nieprawdziwe a wręcz fałszywe. Na każdym Forum,również i na tym możesz wykluczyć ludzi z którymi nie chcesz dyskutować a nawet ich ignorować gdyż tego nikt,nawet Admin nie może Ci zabronić. Prywatne i osobiste "wycieczki", inwektywy pod swoim adresem zawsze można zgłosić Adminowi i reakcja jest natychmiastowa w postaci ostrzeżenia.W tym temacie jak mogłaś zauważyć,większość potwierdziła moją opinię a ci którzy tego nie zrobili sadzę, że wcześniej czy później sami się przekonają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #129  
Nieprzeczytane 10-01-2014, 14:48
Sabina22 Sabina22 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 931
Domyślnie

Pozwól,ze zostanę przy swojej opinii.


Cytat:
wibi
Na każdym Forum,również i na tym możesz wykluczyć ludzi z którymi nie chcesz dyskutować a nawet ich ignorować gdyż tego nikt,nawet Admin nie może Ci zabronić. Prywatne i osobiste "wycieczki", inwektywy pod swoim adresem zawsze można zgłosić Adminowi i reakcja jest natychmiastowa w postaci ostrzeżenia

Nie wspomniałam o TYM forum,to mówisz,wiec ja skwituję X 100000
Odpowiedź z Cytowaniem
  #130  
Nieprzeczytane 10-01-2014, 16:48
Sabina22 Sabina22 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 931
Domyślnie

Cytat:
Napisał mmn10219
Nie ufasz swojej drugiej połówce? Zgubił Ci się telefon lub po prostu chcesz chcesz sprawdzić gdzie ktoś się znajduje? Zlokalizuj go za darmo tutaj:



Konkurencja dla Facebook?To jest podobno portal szpiegowski?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #131  
Nieprzeczytane 10-01-2014, 20:11
Gabriella's Avatar
Gabriella Gabriella jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Miasto: Gdańsk
Posty: 43
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sabina22
Konkurencja dla Facebook?To jest podobno portal szpiegowski?
Sabino z całym szacunkiem ale chyba nie za bardzo orientujesz się o czym piszemy.To niestety mnie nie rozśmiesza więc .... smutno ,że są osoby , które nie widzą realnych zagrożeń.
Na Twoim JA świat się nie kończy.Żyjemy w społecznościach i czy nam się to podoba czy nie za to co spotka w przyszłości młode pokolenie jesteśmy odpowiedzialni.Tacy jak wibi przynajmniej próbują coś zrobić.A zrobić coś można wszędzie nawet na takim peryferyjnym forum jak to.

Gabriela
Odpowiedź z Cytowaniem
  #132  
Nieprzeczytane 10-01-2014, 23:43
Sabina22 Sabina22 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 931
Domyślnie

Cytat:
Napisał Gabriella
A zrobić coś można wszędzie nawet na takim peryferyjnym forum jak to.

Gabriela


I tu sie z Toba zgadzam.Z akcentem na peryferyjne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #133  
Nieprzeczytane 05-03-2014, 13:10
spinoo's Avatar
spinoo spinoo jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2012
Miasto: Wrocław
Posty: 146
Domyślnie

FB to kolejny srodek komunikacji. Dla wielu trudno wyobrazić sobie normalne funkcjonowanie w siecie bez FB. Jednak wyborów dokonujemy sami kogo zapraszamy , jak daleko sie otwieramy. Dla mnie FB to super sprawa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #134  
Nieprzeczytane 11-03-2014, 17:11
profesorek profesorek jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Posty: 178
Domyślnie

Sporo czasu spędzam na facebooku Mam około 60 znajomych. To interesujące miejsce do poznawania nowych ludzi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #135  
Nieprzeczytane 18-09-2014, 16:32
Bogusz Bogusz jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Miasto: Ubojniki
Posty: 9
Domyślnie

Ja postanowaiłem jednak to miejsce zostawić młodzieży
Odpowiedź z Cytowaniem
  #136  
Nieprzeczytane 19-09-2014, 14:21
Irenka 26's Avatar
Irenka 26 Irenka 26 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2012
Miasto: Gliwice,śląskie, Polska
Posty: 4 047
Domyślnie

Jestem na Facebook już bodajże z trzeci rok i zaglądam Tam codziennie. Mam Tam także wspaniałych przyjaciół-wielu jest w wieku powyżej 50+....i doskonale sobie radzą, zawierają znajomości, śledzą wydarzenia....korespondują nawet z ludźmi młodymi-jakoś te różnice wiekowe nie mają Tam-moim skromnym zdaniem-wielkiego znaczenia! Wśród znajomych sama mam wielu naprawdę młodych i bardzo młodych ludzi-to ''odświeża'' i pomaga lepiej zrozumieć współczesny świat! Jestem na TAK-czyli jeśli to odpowiada, zarejestruj się na Facebook!!!!
__________________
IRENKA 26
Odpowiedź z Cytowaniem
  #137  
Nieprzeczytane 19-09-2014, 14:43
Vika Vika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Polska
Posty: 6 315
Domyślnie

Cytat:
Napisał Irenka 26
wielu jest w wieku powyżej 50+....i doskonale sobie radzą, zawierają znajomości, śledzą wydarzenia....korespondują nawet z ludźmi młodymi-jakoś te różnice wiekowe nie mają Tam-moim skromnym zdaniem-wielkiego znaczenia!
Witam pięknie To prawda,wszystko jest dla ludzi,wszędzie można spotkać dobro i zło, wszędzie trzeba dokonywać wyborów i wiele się nauczyć.Bo uczymy się przecież ciągle czegoś nowego.
Pozdrawiam
__________________
"Rany się zabliźniają, ale blizny rosną wraz z nami''.St.Jerzy Lec

http://www.okruszek.org.pl/
https://www.pajacyk.pl/
https://polskieserce.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #138  
Nieprzeczytane 19-09-2014, 15:10
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał Irenka 26
Jestem na Facebook już bodajże z trzeci rok i zaglądam Tam codziennie. Mam Tam także wspaniałych przyjaciół-wielu jest w wieku powyżej 50+....i doskonale sobie radzą, zawierają znajomości, śledzą wydarzenia....korespondują nawet z ludźmi młodymi-jakoś te różnice wiekowe nie mają Tam-moim skromnym zdaniem-wielkiego znaczenia! Wśród znajomych sama mam wielu naprawdę młodych i bardzo młodych ludzi-to ''odświeża'' i pomaga lepiej zrozumieć współczesny świat! Jestem na TAK-czyli jeśli to odpowiada, zarejestruj się na Facebook!!!!
Mimo, że jestem 70+++ to jestem na Facebooku. Nie potrafię tam sprawnie się poruszać , ale na ile mogę to włączam się. Nikt tam mnie nie blokuje. Wszyscy są sympatyczni. To tylko tu na forum KSC są sympatie i anty., A najbardziej niesympatyczni są pseudo baranki /owieczki.

Ostatnio edytowane przez wankabor : 19-09-2014 o 15:16.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #139  
Nieprzeczytane 05-10-2014, 11:05
aniano aniano jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Miasto: Polska
Posty: 77
Domyślnie









Modny obecnie portal dla ciekawskich, lanserów i zbieraczy pseudo przyjaciół.

Też chciałabym wpaść na taki genialny pomysł, jak Mark Zuckerberg.


Zapraszam do podglądania ptaszków w moim karmniku, codziennie przekaz z kamery na żywo
klik w link >>> http://www.popler.tv/ptaszki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140  
Nieprzeczytane 08-10-2014, 11:48
leokadia90's Avatar
leokadia90 leokadia90 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Miasto: Poznań, Polska
Posty: 4
Domyślnie dobrze, ze jest

ja czesto sie w swoim zyciu przeprowadzalam, wiec mi facebook pomaga utrzymac te znajomosci. dzieki zdjeciom i opisom wiem co slychac u znajomych, a to duzo, szczegolnie kiedy dzielna nas setki kilometrow. nie za bardzo jednak przepadam za skype.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
sport seniora... hary Profilaktyka i zdrowy styl życia 123 03-07-2023 11:25
depresja seniora ewa-gawa Choroby, badania, terapie 133 09-03-2023 07:05
dla seniora nina2-58 Zaproszenia 5 10-08-2013 14:51
Gazeta dla seniora PrzyszłySenior Różności - wątki archiwalne 8 15-01-2010 22:03
Karta seniora ! senior A.P. Ogólny 8 10-10-2008 15:27

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:59.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.