menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zdrowie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 23-03-2014, 14:36
~gość: 79.185.141.xxx's Avatar
~gość: 79.185.141.xxx
 
Posty: n/a
Post


Wrastające paznokcie- rozwiązanie jest bardzo proste, metoda kostki arkady w sposób bezinwazyjny doprowadza do pełnego wyleczenia. Odszukajcie w internecie Libramax oni maja bardzo duże doświadczenie w stosowaniu tej metody. Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 29-03-2014, 17:02
~gość: 89.66.64.xxx's Avatar
~gość: 89.66.64.xxx
 
Posty: n/a
Post

właśnie czytam na temat tego zabiegu, wygląda obiecująco i chyba zdecyduję się na tę metodę leczenia. A czy możesz napisać jak to wygląda już po zabiegu? Jest jakiś okres rekonwalescencji? Podobno nie ma i od razu można normalnie chodzić, ale czy to prawda?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 29-03-2014, 17:28
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Domyślnie

Wynieś się ty zarazo z Seniorka.
TFU...............................
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 18-03-2015, 09:00
~gość: 89.78.239.xxx's Avatar
~gość: 89.78.239.xxx
 
Posty: n/a
Post

Witam . tez bardzo długo miałam problem z włosami . jakiś czas temu wpadłam w obsesje odchudzania , później pojawiła się anemia , problemy z włosami i paznokciami . włosy wypadały mi garściami , podczas rozczesywania włosów po umycia to był jakiś koszmar . zażywałam przeróżne witaminy , skrzymy , pokrzywy , ale nic nie przynosiło efektów .kupowałam tabletki bardzo drogie i nie ... ręce mi opadały byłam załamana . Poszłam w końcu dermatolog i przepisała mi żelazo Chela - ferr. Na początku pomyślałam sobie ze co mi da żelazo jak już próbowałam wszystkiego , ale pomyślałam co mi szkodzi i wyobraźcie sobie że pomogło po 3 tyg stosowania zobaczyłam ze mniej włosów zostaje na frotce , na szczotce byłam w szoku . Polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 06-08-2015, 09:21
~gość: 31.174.150.xxx's Avatar
~gość: 31.174.150.xxx
 
Posty: n/a
Post

Też jestem przed założeniem klamry na wrastający paznokieć i bardzo się stresuję, bo nie wiem jak to będzie wyglądać. Ale znalazłam fajny artykuł, w którym jest krok po kroku opisane, jak taki zabieg przebiega. Po przeczytaniu go trochę się uspokoiłam. Jak chcecie, to jest tutaj http://wrastajacypaznokiec.pl/jak-przebiega-zabieg-zakladania-klamry-na-wrastajacy-paznokiec/. Trzymajcie kciuki by poszło szybko, sprawnie i bez bólu!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:13.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.