menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #541  
Nieprzeczytane 02-04-2015, 15:14
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 073
Domyślnie

Zmieniam treść postu o planie ewakuacji.
Nie ma co się stresować przed Świętami.

Do miłego...

Ostatnio edytowane przez Lila : 02-04-2015 o 15:22.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #542  
Nieprzeczytane 02-04-2015, 15:34
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 421
Domyślnie

Cytat:
Napisał jacek956
Mieszkasz za granicą Jarosławie?
Sam nazywasz tych którzy mają odmienne zdanie pisiorami, głupkami posyłasz do psychiatry i szydzisz ile sie da a innym wypominasz to co sobie ubzdurałeś i inwektywy którymi się posługujesz.
Ja nie lubię obecnie rzadzących, lecz tych którzy na nich głosują nie obrażam.
Nie nazywam narodu do którego należę grajdołem, ciemnogrodem czy polaczkami,a ty się takimi argumentami w rozmowach posługujesz.
Innym wypominasz zadrę w oku a sam nie widzisz własnej belki.
Ty chyba chory jesteś albo nie czytasz własnych postów w, których jest cała prawda, którą mnie zarzucasz łącznie z pisaniem z małej litery nazwisk demokratycznie wybranych władz panswowych. Nie mówiąc o szyderczych linkach w dodatku zarażonych wirusami.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw

Ostatnio edytowane przez Jarosław II : 02-04-2015 o 15:43.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #543  
Nieprzeczytane 02-04-2015, 16:48
estella's Avatar
estella estella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Bory Tucholskie
Posty: 1 726
Domyślnie

Cytat:
Napisał jacek956
Szanowna Estello.
To miłe że czytając i nie zgadzając się ze mną, przynajmniej nie wylewasz na mnie pomyj.Dziękuję.

Kazdy Człowiek( z małymi wyjątkami) aby mógł się rozwijac musi miec poczucie własnej wartosci. Musi mieć świadomość iż jest kochanym, dobrym. Musi mieć własną tożsamość, własną rodzinną przeszlość, własne autorytety. Musi mieć poczucie stabilizacji, poczucie bezpieczeństwa.
Kazdy Człowiek Estello a więc całe narody.
A tera spójrz na nas jako na Naród.
Opluto nam naszą wiarę i opluwa się nadal.
Opluto naszą historię i opluwa się nadal. Mało tego to przypisuje sie nam zbrodnie których bylismy ofiarami.
Opluto naszych bohaterów i opluwa się nadal a ich oprawców się wywyzsza i ich trupy grzebie się z honorami naleznymi ich ofiarom.
Opluwa się naszą pracowitość i za nic się ma ludzką godność zwykłego szarego czlowieka, każąc mu pracować na umowach śmieciowych.
Szydzi się z naszego poczucia bezpieczeństwa dajac zdziczałe prawa sędziom i komornikom.
Kpi się z ludzkiego cierpienia nakazując czekać w kolejkach na poradę u lekarza.
Za nic się ma poszanowanie ludzkiego dorobku, broniac aferzystów i złodziei i wypinając się na okradzionych.
Mam jeszcze wymieniać? - czy jest sens wymieniać dalej?
Aby to zobaczyć, trzeba poruszać się miedzy wszystkim ludźmi.
Wszyscy jesteśmy potrzebni.
Potrzebni są politycy, prezesi, dyrektorzy.
Ale potrzebni są też zwykli prości ludzie którzy wykonują to co każą im inni.
Chodzi o to, byśmy czuli się wszyscy bezpiecznie i godnie.
Równo wcale nie oznacza sprawiedliwie. Lecz to co u nas obecnie sie dzieje, urąga wszelkiej sprawiedliwosci.
Urąga bo elytom brak jest zwykłej, ludzkiej przyzwoitosci.
I tak długo jak bedziemy wierzyć że jesteśmy gorsi od innych, tak długo nasze rodzime świnie bedą się nad nami pastwiły.
Bo pokora nie uczy chama pokory a wrecz przeciwnie.
Pokora uczy chamstwo zuchwalstwa.

Z Pozdrowieniami.

Jacku, a jednak większość naszego społeczeństwa, w różnych grupach społecznych, czuje się szczęśliwa.
Nie ma miejsca na dyskusje z Tobą, jeśli używasz określeń typu: kpi się, nie ma poszanowania, szydzi się, opluwa, za nic ma się... itd. Obejmujesz tymi określeniami wszelkie zjawiska zachodzące w naszym kraju. Nie używasz pojęć typu: bywa, zdarza się, czasami, niekiedy, niemal zawsze, niemal wszędzie.
A ja widzę, że nie zawsze, nie wszyscy, nie wszędzie...
Wielu złodziei trafia pod sąd, coraz trudniej afery zamieść pod dywan; ze służby zdrowia akurat intensywnie korzystałam: doświadczyłam i plusów i minusów; Oczywiście do każdej władzy, na każdym szczeblu przyczepiają się głodni zaszczytów i kasy.
Oprócz cieni są też blaski, bywa i straszno i śmieszno.
A dopóki jesteś nakręcony na jedną melodię, to nie widzę możliwości dyskusji. Bo w dyskusji dopuszcza się różnice w oglądzie, wątpliwości, dopuszcza zmianę poglądu.
Rzeczywistość nie jest czarno - biała !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #544  
Nieprzeczytane 02-04-2015, 19:51
jacek956 jacek956 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 726
Domyślnie

Cytat:
Napisał estella
Jacku, a jednak większość naszego społeczeństwa, w różnych grupach społecznych, czuje się szczęśliwa.
Nie ma miejsca na dyskusje z Tobą, jeśli używasz określeń typu: kpi się, nie ma poszanowania, szydzi się, opluwa, za nic ma się... itd. Obejmujesz tymi określeniami wszelkie zjawiska zachodzące w naszym kraju. Nie używasz pojęć typu: bywa, zdarza się, czasami, niekiedy, niemal zawsze, niemal wszędzie.
A ja widzę, że nie zawsze, nie wszyscy, nie wszędzie...
Wielu złodziei trafia pod sąd, coraz trudniej afery zamieść pod dywan; ze służby zdrowia akurat intensywnie korzystałam: doświadczyłam i plusów i minusów; Oczywiście do każdej władzy, na każdym szczeblu przyczepiają się głodni zaszczytów i kasy.
Oprócz cieni są też blaski, bywa i straszno i śmieszno.
A dopóki jesteś nakręcony na jedną melodię, to nie widzę możliwości dyskusji. Bo w dyskusji dopuszcza się różnice w oglądzie, wątpliwości, dopuszcza zmianę poglądu.
Rzeczywistość nie jest czarno - biała !

Estello

Rzeczywistość jest nie tylko w całej gamie odcieni czerni i jasnosci bieli, lecz w całej "palecie barw"
Nikogo nie zmuszam do rozmowy ze mną.
Prezentuję tylko i wyłacznie swoje spostrzeżenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #545  
Nieprzeczytane 02-04-2015, 19:53
jacek956 jacek956 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 726
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Ty chyba chory jesteś albo nie czytasz własnych postów w, których jest cała prawda, którą mnie zarzucasz łącznie z pisaniem z małej litery nazwisk demokratycznie wybranych władz panswowych. Nie mówiąc o szyderczych linkach w dodatku zarażonych wirusami.

bez komentarza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #546  
Nieprzeczytane 03-04-2015, 08:02
kama01 kama01 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Miasto: Łomianki Polska
Posty: 521
Domyślnie

To są nowe technologie i zdecydowanie więcej mam zaufania /w tym względzie/ do młodych ludzi.
- Tak napisałam a w odpowiedziach sugerowano, że nie doceniam Polaków, że na zachodzie są gorsi itp.
Ależ doceniam Polaków!
Uważam tylko, że młodzi swobodniej poruszają się w internecie i lepiej rozumieją całość zagadnienia.

Po wojnie zrobiono badania, który naród najszybciej i najlepiej organizuje nowe życie.
Ku mojemu zdumieniu wyczytałam,/ pisano o tym dwa lata temu/ że to Polacy byli na pierwszym miejscu.
Jesteśmy zdolnym narodem, tylko rządzący powinni zostawić obywatelom większą swobodę.
Nawet, jak ich czujnym oczom umknie jakiś przekręt , to i tak straty z tego tytułu będą nieporównywalnie mniejsze, od strat spowodowanych przez bezmyślnych urzędników i bezmyślne, przepisy.
W tym względzie niewiele zmieniono, od PRLu.
Liczyłam, że Palikot coś zmieni. Przeliczyłam się.
Szkoda, bo nie widzę nikogo innego, kogo te sprawy interesują.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #547  
Nieprzeczytane 03-04-2015, 08:25
kama01 kama01 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Miasto: Łomianki Polska
Posty: 521
Domyślnie

Problemem u nas jest to, że opozycja wyłapuje każdy najmniejszy błąd, robi z tego aferę, nagłaśnia sprawę i wyolbrzymia.
A najgorsze, że są to wycieczki osobiste i nic nie mają wspólnego ze sprawami kraju.
Po prostu szukają haka, by OPLUĆ przeciwnika. /jak ktoś woli, obrzucić błotem licząc, że coś się tam przyczepi./

P. Mucha - jej się czepiano, że na stadionie namalowano o 5 , czy też 10 cm, za krótką linię boiska. Oraz że w jednym sektorze, było słabe nagłośnienie. Ależ była afera! Pisano, że wszystko sknocono, że tragedia, że nieudolność...itd. Jakoś przyczyny braku odbioru w tamtym terminie, prawie nie podawano. Ale afera była.
Jak się nic nie robi, to nie ma się czego czepiać.
Jak coś się robi, zawsze można się przyczepić - i zgnoić człowieka.
Poprzednika Muchy, zgnojono. A opinie o nim były, że najlepszy minister, najskuteczniejszy, z polotem i wizją.
Ale nie był idealny...
I tak wielu zdolnych, odpada. A potem dziwią się, ze ich brak.

Jacku. Porównałam kiedyś osiągnięcia tego rządu i poprzedniego /chodzi o pierwsze dwa lata, czyli ten sam okres/
Mam na myśli konkrety, np. budowę dróg.
Okazało się, że wielokrotnie więcej zrobiono za rządów PO.
Wolę więc tych, co więcej robią. Tak realnie, nie w gadce.
A z sondaży wynika, że ludzie w Polsce są dość szczęśliwi i sobie radzą. /zdecydowana większość, nie wszyscy/
Z moich obserwacji, też tak to wygląda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #548  
Nieprzeczytane 03-04-2015, 20:24
Honoratka's Avatar
Honoratka Honoratka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 2 958
Domyślnie

Kamo podaj adres tej oazy szczęśliwości!
__________________
W życiu wszystko ma swój zmierzch.....
Tylko noc kończy się świtem....

http://www.klub.senior.pl/moje/Honoratka/blog/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #549  
Nieprzeczytane 03-04-2015, 21:11
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał kama01
Jacku. Porównałam kiedyś osiągnięcia tego rządu i poprzedniego /chodzi o pierwsze dwa lata, czyli ten sam okres/
Mam na myśli konkrety, np. budowę dróg.

Tylko...poprzedni rzad opracowal potrzebne budzety na drogi, zlozyl zapotrzebowania o dotacje do Uni. Dotacje przyszly w okresie innego rzadu. Ot, tak to sie dzieje - jeden sklada, fdrugi dostaje

Cytat:
A z sondaży wynika, że ludzie w Polsce są dość szczęśliwi i sobie radzą. /zdecydowana większość, nie wszyscy/
Z moich obserwacji, też tak to wygląda.

Kochane sadaze...wielokrotnie "pod publiczke" - stary numer, nie tylko w Polsce. Inni maja lepsze pomysly...np Francuzi.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #550  
Nieprzeczytane 03-04-2015, 21:18
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 421
Domyślnie

Cytat:
Napisał Honoratka
Kamo podaj adres tej oazy szczęśliwości!
Honoratko, czy nie wystarczy, że Ty jesteś szczęśliwa i ja. Niektórym do szczęścia bardzo niewiele potrzeba a inni choćby na złocie spali to będą narzekać za siebie i innych.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #551  
Nieprzeczytane 03-04-2015, 23:22
Matrix's Avatar
Matrix Matrix jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Posty: 1 106
Domyślnie

Kilka dni temu konsulem gen. Ukrainy w Lublinie został neo-banderowiec z partii Swoboda Wasyl Pawluk.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/czcic...ublinie/crfnpw

Czy dyplomata "specjalnej troski" ma rozeznanie w tej sprawie? Szczerze wątpię.
__________________
Nie wszystko co dozwolone - jest godziwe

http://www.klub.senior.pl/moje/Matrix/blog/

http://www.euroislam.pl/

Odpowiedź z Cytowaniem
  #552  
Nieprzeczytane 04-04-2015, 00:22
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Matrix
Kilka dni temu konsulem gen. Ukrainy w Lublinie został neo-banderowiec z partii Swoboda Wasyl Pawluk.

No coz a moze swiat sie zmienia. Nasz prezydent p.Komorowski zaprosil w tym roku Poroszenke na obchody wyzwolenia obozu koncentracyjnego KL Auschwitz. Komentarze zbyteczne, zwlaszcza po tym jak Ukraina byla przeciwna rezolucji ONZ potepiajacej faszyzm - wrzesien 2014..
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #553  
Nieprzeczytane 04-04-2015, 06:30
kama01 kama01 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Miasto: Łomianki Polska
Posty: 521
Domyślnie

Na obchody jest zapraszana Merkel, a to przecież Niemcy zafundowali nam te obozy. To Niemcy mordowali i dusili gazem.
Polaków również, nie tylko Żydów.
Niemcy zafundowali nam pogromy, masowe rozstrzeliwania, równania z ziemią, wiosek.
Z nimi potrafimy żyć w zgodzie, a z Ukraińcami już nie?
Rosjanie podsycają niechęć do Ukrainy, wystarczy poczytać forum by zorientować się, kto tam głównie pisze o banderowcach.

My Litwę, część Ukrainy, uważaliśmy za swoje. Jednak w oczach wielu tamtejszych ludzi, byliśmy uważani za okupantów i choć potępiam tamte zbrodnicze działania, to rozumiem też ich punkt widzenia.
----
W "postaw na milion" - w TV, padło ostatnie pytanie o poczucie szczęścia, zadowolenia w Polsce. / to nie cytaty, mniej więcej tak było i chyba chodziło tam o badania socjologów/
Zaczęto się zastanawiać, uznano, że więcej osób narzeka...i przegrano dość sporą sumkę.
Jednak w Polsce nie jest tak źle, w odczuciach ludzi, jak się niektórym wydaje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #554  
Nieprzeczytane 04-04-2015, 08:44
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 421
Domyślnie

Cytat:
Napisał kama01
Jednak w Polsce nie jest tak źle, w odczuciach ludzi, jak się niektórym wydaje.
Prościej mało robić a dużo krytykować. Szczególnie na arenie światowej.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #555  
Nieprzeczytane 04-04-2015, 13:28
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 073
Domyślnie

Cytat:
Napisał kama01
Na obchody jest zapraszana Merkel, a to przecież Niemcy zafundowali nam te obozy. To Niemcy mordowali i dusili gazem.
Polaków również, nie tylko Żydów.
Niemcy zafundowali nam pogromy, masowe rozstrzeliwania, równania z ziemią, wiosek.
Z nimi potrafimy żyć w zgodzie, a z Ukraińcami już nie?
Rosjanie podsycają niechęć do Ukrainy, wystarczy poczytać forum by zorientować się, kto tam głównie pisze o banderowcach.

.

Szkoda, że nie wiesz kogo zrobił bohaterem narodowym Poroszenko.
Masz jakiś problem z banderowcami? Nie wolno o nich pisać jak za komuny?

Cytat:
My Litwę, część Ukrainy, uważaliśmy za swoje

Bo były nasze. Litwa poprzez Unię,
a Ukraina? Co to jest Ukraina? Państwo od paru lat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #556  
Nieprzeczytane 05-04-2015, 06:17
kama01 kama01 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Miasto: Łomianki Polska
Posty: 521
Domyślnie

Ależ wolno pisać. Na tym polega dyskusja, że mamy odmienne zdania i każdy broni swojego.

Masz jakiś problem z Ukraińcami? Nie wolno o nich pisać, jak za komuny?
A co tego typu stwierdzenia, wnoszą do dyskusji?
Rosja też była naszym okupantem i uważa część Polski za swoją. I co, mamy uznać, że skoro oni uważają Polskę za swoją, to nie mamy prawa do swojego państwa?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #557  
Nieprzeczytane 05-04-2015, 23:47
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 073
Domyślnie

Cytat:
Napisał kama01
Masz jakiś problem z Ukraińcami?


Mam, jak najbardziej.
A największy powinno mieć państwo polskie.

Cytat:
Rosja też była naszym okupantem i uważa część Polski za swoją.

Wskaż mi może jakiś okres w naszej historii, gdy Polska była okupantem Ukrainy.

Abyś się nie męczyła w Święta, podpowiem; nie szukaj nawet. Nic takiego nie miało miejsca. NIGDY.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #558  
Nieprzeczytane 05-04-2015, 23:55
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 073
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mar-Basia
No coz a moze swiat sie zmienia. Nasz prezydent p.Komorowski zaprosil w tym roku Poroszenke na obchody wyzwolenia obozu koncentracyjnego KL Auschwitz. Komentarze zbyteczne, zwlaszcza po tym jak Ukraina byla przeciwna rezolucji ONZ potepiajacej faszyzm - wrzesien 2014..


W tym samym Auschwitz, gdzie przywieziono Polaków po Powstaniu Warszawskim.

Cytat:
Zgodnie z decyzją podpisaną 11 lutego bieżącego roku przez przewodniczącego parlamentu Wołodymyra Grojsmana na szczeblu państwowym będzie obchodzona 120. rocznica urodzin Petra Diaczenko. Rocznicę tę władze Ukrainy będą obchodzić oficjalnie, mówi o tym załącznik do dokumentu o sygnaturze 184-VIII.

Diaczenko podczas drugiej wojny światowej współpracował z frakcjami melnykowców i banderowców Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów. We wrześniu 1943 zorganizował Legion Wołyński (31. Schutzmannschafts-Bataillon), który brał udział w zbrodniach na Polakach, Żydach i Ukraińcach. Diaczenko brał udział w tłumieniu Powstania Warszawskiego na Czerniakowie, we wrześniu 1944 walczył z Armią Krajową w Puszczy Kampinoskiej.

Ciśnie się komentarz, ale zamieszczę go innym razem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #559  
Nieprzeczytane 06-04-2015, 09:03
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 421
Domyślnie

A prezesina na Majdanie na trybunie śpiewał hymn banderowców a swojego nie bardzo zna. I zawijał w sreberka swój kapitał polityczny.
http://fotozrzut.pl/zdjecia/6d5fb70731.jpg

http://fotozrzut.pl/zdjecia/474c590e0a.jpg
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw

Ostatnio edytowane przez Jarosław II : 06-04-2015 o 09:24.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #560  
Nieprzeczytane 06-04-2015, 15:56
jacek956 jacek956 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 726
Domyślnie (Bez)precedensowa prywatyzacja szkół

Cytat:
Czy podkrakowskie Iwanowice staną się pierwszą w Polsce gminą bez publicznych szkół? Władze lokalne mówią o niezbędnych oszczędnościach i planują przekazanie placówek w prywatne ręce. Opór stawiają Kuratorium Oświaty oraz Związek Nauczycielstwa Polskiego.

ciąg dalszy.
http://nowyobywatel.pl/2015/04/02/be...tyzacja-szkol/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
EpideEpidemiaEpidemia chorób niezakaźnych w UE-Polsce Polsce. Leon-Gdańsk Choroby, badania, terapie 3 11-04-2014 18:55
Czy sport to tez polityka ? senior A.P. Polityka 85 01-09-2012 00:08
Religia a polityka waclaw46 Polityka - wątki archiwalne 118 04-07-2012 10:20
To tez polityka . senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 11 12-06-2009 11:34
Dla kogo polityka ? senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 2 23-12-2008 13:53

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:03.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.