menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1481  
Nieprzeczytane 09-04-2015, 15:34
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Super

Cytat:
Napisał barry
Widzisz, Lilu, jak łatwo reagują demony. To te nożyce na stole żydowskiego krawca. A na spotkaniu z profesorem Andrzejem Nowakiem pewnie by nie byli. Chyba, że z urzędu... Jego intelekt by ich zabił. Zauważyłaś, jak łatwo wyprowadzić z równowagi tych rogatych. Jezu, jak oni są żałośni. I może dlatego zajmuję się innymi sprawami. Szkoda mi czasu. Uwielbiam Twoje komentarze i czasem dla nich wpadam tutaj.
Inteligencja nie polega na znajomości 10 języków, przedmiotu , tytułów itp., tylko na rozumieniu świata. Dlatego polecam tym rogatym, niezależnie od ich wyznania, św. Augustyna. Może wtedy zrozumieją innego bo na razie rozumieją tylko siebie.
Barry,błagam,nie powołuj się na św. Augustyna - tak nawiasem,którego,bo było ich bodaj sześciu - bo ,aby się powoływać na kogoś,to trzeba rozumieć co ta osoba miała na myśli,a ty najwyraźniej nic z tego nie rozumiesz,bo nawet nie za bardzo rozumiesz co sam wypisujesz wbrew tym na których się powołujesz. Ten najbardziej znany i ceniony św. Augustyn z Hippony,gdyby przeczytał co ty wypisujesz powołując się na niego(?),mógłby się nieźle zdenerwować,bo wielką wagę przywiązywał do prawdy !
Inna sprawa z profesorem Nowakiem.
Może niektórzy rogaci,poszliby na jego wykład z ciekawości,ale obecni tam podobni tobie,zachowaliby się w sposób z gruntu nie anielski,jak to zwyle mają w zwyczaju na cmentarzach,wykładach i wiecach. Jak pierwotniaki.
Ale by nie zmarnować okazji do popularyzacji wybitnego profesora,zacytuję fragmenty poświęconego mu tekstu w Prawica.net . Na pewno zachwyci nie tylko ciebie.
Cytat:
Gdy stało się dla niego jaskrawo oczywiste, że armia w której maszeruje bynajmniej nie zmierza do celu jakiego on chce, to im w końcu powiedział. Powiedział im kulturalnie, rozpaczliwie, delikatnie. Ale powiedział im prawdę. Że aparat to ludzie skupieni na czerpaniu korzyści z tego, że reprezentuje nadzieje takich ludzi jak Nowak. Że Jarosław Kaczyński już nie... No i ten wiek... Że trzeba poświęceń, żeby wygrać. Że tak nigdzie nie zajdziemy. To znaczy, działacze partii zajdą tam gdzie chcą, do ciepłych gabinetów z sekretarkami, do posad za dobre pieniądze w kraju, w którym bieda i rozpacz zagląda wielu w oczy. Że tak "NIE WYGRAMY". Że Polska się NIE ZMIENI.
I spotkał się. Z prawdziwą twarzą PiS. Z akcją zwartej kolumny. Nie znoszącej sprzeciwu, wątpliwości czy kwestionowania metod. Padły w jego kierunku "Kury szczać prowadzać". "Naturszczyk polityczny. Itp. Itd.
http://www.prawica.net/40909
Aha,jeszcze jedno.
Diabły to są ponoć upadłe anioły.
Pierwotniak nigdy nie będzie diabłem,bo też nigdy nie był aniołem. Zawsze pozostanie organizmem prostym i prymitywnym i dlatego, ani innych nie rozumiesz,ani nawet siebie !
Adieu,pantofelku.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1482  
Nieprzeczytane 09-04-2015, 17:28
Matrix's Avatar
Matrix Matrix jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Posty: 1 106
Domyślnie

W kwestii formalnej:

Hypatia napisała:

Ten najbardziej znany i ceniony św. Augustyn z Hippony,gdyby przeczytał co ty wypisujesz powołując się na niego(?),mógłby się nieźle zdenerwować,bo wielką wagę przywiązywał do prawdy !

Augustyn z Hippony napisał:

Kobieta jest istotą poślednią, która nie została stworzona na obraz i podobieństwo Boga. To naturalny porządek rzeczy, że kobieta ma służyć mężczyźnie.


A oprócz tego wiele innych samczych bzdur. Zanim doszedł do powyższej konkluzji sporą część życia poświęcił na łajdactwo.

http://hipponczyk.blogspot.com/2012/...augustyna.html

Mniemam,że napisała to kompetentna dla Ciebie osoba?
__________________
Nie wszystko co dozwolone - jest godziwe

http://www.klub.senior.pl/moje/Matrix/blog/

http://www.euroislam.pl/


Ostatnio edytowane przez Matrix : 09-04-2015 o 17:44.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1483  
Nieprzeczytane 09-04-2015, 17:41
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 055
Domyślnie

No tak, ale skąd gąska zielona miała to wiedzieć?

Ja też nie wiedziałam, ale nie zabieram głosu w sprawie o której nie mam pojęcia, w odróżnieniu od koleżanki,
epatującej rzekomą wiedzą.
Może jeszcze tak być, co mi przyszło w strasznej chwili do głowy,
że koleżanka ma zamiłowanie do łajdactw, jak ów miłujący prawdę.

Matrix, chapeau bas.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1484  
Nieprzeczytane 09-04-2015, 17:44
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Super

Tak,to prawda i co z tego?
Przez znaczną część swojego życia oddawał się rozpuście - tak to wtedy nazywano - i miał do kobiet stosunek pełen wyższości. To typowe dla czsów w jakich żył.
Matrix,a znasz może,kogoś tamtej epoki,wodza,władcę,filozofa lub duchownego,który inaczej żył, a kobiety uznawał za równe sobie?
Nie rozpatruje się żywota postaci historycznych w oderwaniu od realiów epoki.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !

Ostatnio edytowane przez Hypatia : 09-04-2015 o 17:55.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1485  
Nieprzeczytane 09-04-2015, 17:57
Matrix's Avatar
Matrix Matrix jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Posty: 1 106
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Nie rozpatruje się żywot postaci historycznych w oderwaniu od realiów epoki.

Nie ma zatem powodu, aby stawiać taką postać na świeczniku, chyba ,że są to zainteresowane środowiska z kurtuazyjnymi tytułami naukowymi.
Ciekawe, dlaczego Bóg daje głupotę ale jakoś nigdy jej nie odbiera.Niestety.

Cytat:
Napisał Hypatia
a znasz może,kogoś tamtej epoki,wodza,władcę,filozofa lub duchownego,który inaczej żył, a kobiety uznawał za równe sobie?

Hypatia żyła w równoległym Augustynowi świecie więc powinna wiedzieć lepiej.
Sądzę jednak, że nigdy nie pogodziłby się z jej istnieniem .
__________________
Nie wszystko co dozwolone - jest godziwe

http://www.klub.senior.pl/moje/Matrix/blog/

http://www.euroislam.pl/


Ostatnio edytowane przez Matrix : 09-04-2015 o 18:11.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1486  
Nieprzeczytane 09-04-2015, 18:10
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Super

Cytat:
Napisał Matrix
Nie ma zatem powodu, aby stawiać taką postać na świeczniku, chyba ,że są to zainteresowane środowiska z kurtuazyjnymi tytułami naukowymi.
Ciekawe, dlaczego Bóg daje głupotę ale jakoś nigdy jej nie odbiera.Niestety.
1. Kościół stawia go na świeczniku podobnie jak setki innych świętych. Ja nie jestem kościołem i świecznikasmi się nie zajmuję.
2.Niepodważalny jest jego wkład do rozwoju filozofii nowożytnej - powie Ci to student filozofii bez względu na płeć i światopogląd.
3.Nie wiem co to są naukowe tytuły kurtuazyjne. Znasz osoby z takimi tytułami,bo ja nie?
4.Nie wiem dlaczego Bóg daje głupotę i dlaczego jej nie odbiera. Zajmij się tym zagadnieniem naukowo ,może na tej podstawie otrzymasz tytuł. Oczywiście naukowy i nie kurtuazyjny.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1487  
Nieprzeczytane 09-04-2015, 18:27
Matrix's Avatar
Matrix Matrix jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Posty: 1 106
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia

3.Nie wiem co to są naukowe tytuły kurtuazyjne. Znasz osoby z takimi tytułami,bo ja nie?

Znam.
Np: pewien ksiądz profesor.
Specjalista od robienia wideł z igły. Jak większość z nich.
__________________
Nie wszystko co dozwolone - jest godziwe

http://www.klub.senior.pl/moje/Matrix/blog/

http://www.euroislam.pl/

Odpowiedź z Cytowaniem
  #1488  
Nieprzeczytane 09-04-2015, 18:35
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Mruga oczkiem (żart)

Cytat:
Napisał Matrix
Znam.
Np: pewien ksiądz profesor.
Specjalista od robienia wideł z igły. Jak większość z nich.

Ksiądz profesor? Tylko jeden,podaj nazwisko? Ja sądziłam,że to dotyczy liczby mnogiej,a skoro tylko jeden,to incydent,a nie zjawisko.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1489  
Nieprzeczytane 09-04-2015, 18:42
Matrix's Avatar
Matrix Matrix jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Posty: 1 106
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia

Ksiądz profesor? Tylko jeden,podaj nazwisko? Ja sądziłam,że to dotyczy liczby mnogiej,a skoro tylko jeden,to incydent,a nie zjawisko.

To znajomość osobista droga Hypatio. Napisałam przecież aby pozbawić Cię wątpliwości : "jak większość z nich"
Nie ogarniasz tego zjawiska, czy co?
__________________
Nie wszystko co dozwolone - jest godziwe

http://www.klub.senior.pl/moje/Matrix/blog/

http://www.euroislam.pl/

Odpowiedź z Cytowaniem
  #1490  
Nieprzeczytane 10-04-2015, 22:10
jacek956 jacek956 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 726
Domyślnie

Cytat:
Napisał barry
Widzisz, Lilu, jak łatwo reagują demony. To te nożyce na stole żydowskiego krawca. A na spotkaniu z profesorem Andrzejem Nowakiem pewnie by nie byli. Chyba, że z urzędu... Jego intelekt by ich zabił. Zauważyłaś, jak łatwo wyprowadzić z równowagi tych rogatych. Jezu, jak oni są żałośni. I może dlatego zajmuję się innymi sprawami. Szkoda mi czasu. Uwielbiam Twoje komentarze i czasem dla nich wpadam tutaj.
Inteligencja nie polega na znajomości 10 języków, przedmiotu , tytułów itp., tylko na rozumieniu świata. Dlatego polecam tym rogatym, niezależnie od ich wyznania, św. Augustyna. Może wtedy zrozumieją innego bo na razie rozumieją tylko siebie.

Do tej rogacizny słowa Świętych nie trafiają. Tutejsza rogacizna za autorytet ma uljanowa co ludzkość nawracał łagrami a świadomość społeczną podnosił podpalając Cerkwie i Kościoły.
Nie rzucaj Barry pereł przed wieprze, bo je podepczą i oplutymi perłami rzucą w Ciebie.
Ta czerwona zgnilizna słucha Radia Maryja by podsłuchać. Uszy mają osle by podsłuchwać co ksiądz na ambonie mówił, ile na kolędzie zebrał, czy jakieś dziecko pogłaskał by przyłożyć mu łatkę pedofila. Podglądają jakim samochodem jedzie.
Czerwone Barry takie jest, wiec cytowanie mądrości Świętych na nic się zda..
Czerwona rogacizna lubi tematy o homoseksualistach, lesbijkach, transwestytach i trasnseksualistach a nie o Panu Bogu i o tych się Najwyższemu Panu podobają.
Dla nich szczytem piękna jest anno grodzkie vel begowskie i tym podobne i jak lucyfer, twierdzi ta opcja światopoglądowa że piekła niema.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1491  
Nieprzeczytane 11-04-2015, 06:46
barry's Avatar
barry barry jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Posty: 146
Domyślnie

Drogi Jarosławie Drugi.
Skoro przeglądałeś się w lustrze i nie zauważyłeś rogów to pewnie są z plexi.
Ale mam dla Ciebie i dobrą wiadomość, zauważyłeś siebie więc nie jesteś wampirem.
Droga Hypatio.
To, że Cię w jakimś wcieleniu zamordowano to nie znaczy że masz prawo do tego wizerunku i mścić się. Może jątrzyła i tak jak ty pogardliwie odnosiła się do ludzi?
Przeczytaj sobie Platona, tak jak to zrobiła ta zamordowana.
Może wtedy coś zrozumiesz. Przyda Ci się do lepszego poznania człowieka.
Trafiła na parszywą grupę ludzi - chrześcijan tak jak Żydzi na parszywego króla w Łodzi.
I przeczytaj tę historię o "Gettcie Łódzkim" i jego królu.
Dla Obojga + pomocnika.
Już na poważnie i z szacunkiem do Was, mimo, że Wy nie macie do innych.
Nie przypisujcie pewnych cech innym nie mając o tym wiedzy.
W Polsce są nie tylko media jedynie słuszne. Jest jeszcze np. TV Republika czy Gazeta ale Polska.
Trzeba czytać wszystko. Manipulują Wami jak chcą a Wy jak barany wierzycie w to.
Czy tak słabo z Waszym myśleniem, że nie rozróżniacie manipulacji od rzeczywistości. Z gąski mamy nie tylko tłuscyk.
Albo jesteście resortowi i boicie się, że zabiorą Wam emeryturę - wątek finansowy.
Są też organizacje, co uważają że "im gorzej tym lepiej".
Można też liczyć na wsparcie tych środowisk. Przerabiałem to już w szkole podstawowej, która była tzw. prominencka.
Znajomość historii ma już wielu, tylko jej nie rozumie. Typowa retoryka Gazety Wyborczej i jej profanów.
A wydaje im się, że są pępkiem świata i zjedli wszystkie rozumy.
I jeszcze jedna drobna uwaga - nie mówi się do kwadratu lecz do potęgi n gdzie n dąży do nieskończoności. Wnikliwi będą wiedzieli, co autor miał na myśli.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1492  
Nieprzeczytane 11-04-2015, 08:33
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 413
Domyślnie

Cytat:
Napisał barry
Drogi Jarosławie Drugi.
Skoro przeglądałeś się w lustrze i nie zauważyłeś rogów to pewnie są z plexi.
Ale mam dla Ciebie i dobrą wiadomość, zauważyłeś siebie więc nie jesteś wampirem.
Witaj Barry.
Nie wiem czy nie zauważyłem czy ich mi jeszcze nikt nie przyprawił.

A może to zasługa, że całe życie szedłem prosto z podniesioną głową i prawą stroną jak chodzi się w mieście a nie na wsi. Prawą co nie znaczy, że byłem ultraortodoksyjnym katolikiem.
Byłem i jestem normalnym katolikiem przestrzegającym cały dekalog a nie katolem ani bigotem na pokaz. Moja żona nie po to chodzi do kościoła w futrze aby było czuć zapach naftaliny, jak żony byłych sekretarzy czy przechrzt.

Jak mi się coś w KK u hierarchów czy u księży nie podoba to jestem równie radykalny jak do lewactwa czy komuchów. Po prostu nie toleruję bezhołowia nigdzie, czy to w KK czy w polityce czy w życiu. Ale nie jestem akolitą lewaków. Nie cierpię ludzi ambiwalentnych czy ortodoksów do upadłego broniących przegranej, niesłusznej sprawy. Dla mnie taki jest Kaczyński i S.ka.

Mam hierarchię to jest Bóg, rodzina, państwo.
Dlatego ta nasza wstydliwa, głęboko skrywana polska cwaniacka trauma, pachnąca na milę koszmarnymi czasami komuny, kiedy kombinowanie było religią i kodeksem przetrwania, a kto nie kombinował, ten nie żył najbardziej mnie wkurza. Po upadku komuny Polak nadal sobie kombinuje, Polskie cwaniactwo, to nasza wstydliwa cecha narodowa. I nie przekonuj mnie, że nie wszyscy kradną i nie oszukują. Nie robią tego dopóki nie mają okazji.

Dlatego powstało za Kaczyńskiego takie CBA aby z uczciwych ludzi robić przestępców, aby znaleźć ich słaby punkt, bo KAŻDY GO MA. Tylko trzeba być skończonym łotrem i szują aby tego tylko szukać w człowieku.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1493  
Nieprzeczytane 11-04-2015, 11:21
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 055
Domyślnie

Cytat:
Dlatego powstało za Kaczyńskiego takie CBA aby z uczciwych ludzi robić przestępców

Nazwisko, choć jedno nazwisko uczciwego, zrobionego na przestępcę.

Czego ja chcę?
Nie będzie, bo być nie może.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1494  
Nieprzeczytane 11-04-2015, 21:42
Matrix's Avatar
Matrix Matrix jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Posty: 1 106
Domyślnie

Cytat:
Napisał jacek956
No tak I wylazlo szydło z worka.
To wy szanowne "przyjaciółki" Kościoła i religii Katolickiej jesteście z tego samego departamentu co piotrowski, pękala i chmielewski

Ich też bardzo interesowal Kościół, kaplani a jednym z nich, tzn ks. Popiełuszką tak się zajęli, że skończył w rzece.
Tak samo jak oni interesujecie się tym co mówią księża, wyciągacie jakieś wypowiedziane slowa i zdania z kontekstu, manipulujecie faktami a z pasją osmieszacie.

Mucha plujka nie siada. Gdybym chciała poddać stopniowaniu pewien przymiotnik , wystąpiłbyś w stopniu najwyższym.
Bezkrytyczni wyznawcy to cenny materiał dla instytucjonalnego kościoła. Ośmieszają go w równym stopniu co wielu biskupów.
Powodzenia. To bardzo cenna misja.
__________________
Nie wszystko co dozwolone - jest godziwe

http://www.klub.senior.pl/moje/Matrix/blog/

http://www.euroislam.pl/

Odpowiedź z Cytowaniem
  #1495  
Nieprzeczytane 11-04-2015, 23:29
Matrix's Avatar
Matrix Matrix jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Posty: 1 106
Domyślnie

Konstanty Ildefons Gałczyński :
" Na pewnego Polaka"

- Patrz, Kościuszko, na nas z nieba! -
raz Polak skandował
i popatrzył nań Kościuszko,
i się zwymiotował.
__________________
Nie wszystko co dozwolone - jest godziwe

http://www.klub.senior.pl/moje/Matrix/blog/

http://www.euroislam.pl/

Odpowiedź z Cytowaniem
  #1496  
Nieprzeczytane 12-04-2015, 12:58
jacek956 jacek956 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 726
Domyślnie Konstanty Ildefons Gałczyński

Cytat:
Alkoholik uwikłany w niebezpieczne flirty z polityką (najpierw z narodowcami, a po wojnie z komunistami), subtelny liryk i autor antysemickich tekstów, czarujący mężczyzna i bezlitosny cenzor, kochający mąż i niewierny uwodziciel, który jednocześnie oświadczał się kilku kobietom, pupil władzy ludowej i obiekt socrealistycznej nagonki, kpiarz i dowcipniś, słodki szarlatan i "pies na forsę" piszący dla tego, kto zapłaci.

http://ksiazki.wp.pl/gid,16237012,ty...?ticaid=114acc
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1497  
Nieprzeczytane 12-04-2015, 13:11
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 055
Domyślnie

No tak, Polityka i Religia to na każdym forum działy dla kamikadze, z tym, że Religia należy do bardziej wrażliwych.
Obszczekiwanie polityków jest znacznie fajniejsze.
Moim zdaniem, rzecz jasna.

Więc sobie szczeknę, co tam.

Komorowski dostał w twarz od Ukrainy, a Polska od Komorowskiego.

Cytat:
Swary i spory. W ten sposób o ludobójstwie na Wołyniu mówił prezydent Komorowski podczas swej wizyty w Kijowie. Tak daleko nie posunął się żaden polityk polski. Nasza polityka historyczna przeżywa regres.

Czy ten człowiek, magister historii, ma zielone pojęcie co się tam stało?

Cytat:
Zbyt dużo takich sloganów i obietnic bez pokrycia padło w przeszłości ze strony Polski. To Polska uznała się za „adwokata Ukrainy na Zachodzie”, to my przekonywaliśmy Ukrainę, że wejście do UE jest możliwe. Jeszcze jeden wysiłek, Ukraińcy i już za chwilę zabrzmi dla was „Oda do radości ”.

Ukraina zapłaciła potworną cenę za uleganie roztaczanym przez nas iluzjom. Czasem naprawdę lepiej milczeć, niż mówić rzeczy fałszywe. Nie ma żadnych „otwartych drzwi ” dla Ukrainy, bardziej prawdopodobne jest, że Ukraina zostanie za żelazną kurtyną, niż zbliży się do Zachodu.

Państwo ukraińskie coraz bardziej istnieje tylko teoretycznie.

Nie powinniśmy milczeć, gdy ukraiński parlament uchwala ustawę, która pod groźbą represji prawnych zakazuje krytyki działań UPA.
Wyraźmy więc protest choćby symbolicznie. Zrobił to, zaskakując wielu, Leszek Miller. Oświadczył w telewizji, że uważa iż UPA ponosi odpowiedzialność za ludobójstwo na Polakach.

Ukraińcy, ścigajcie mnie

— stwierdził.


http://wpolityce.pl/polityka/240542-...im-parlamencie

Ja też twierdzę, że UPA to bandycka organizacja.
I żałuję, że politycy polscy - w tym Jarosław Kaczyński- wyciągnęli rękę w stronę Ukrainy,
ale nikt nie wiedział, że to pójdzie w tą stronę.
Choć Bogiem a prawdą, ludzie z Kresów się domyślali,
czego dowodem jest wypowiedź profesora Pazia o ''banderowskich ścierwach''.

http://polska.newsweek.pl/profesor-f...,356156,1.html

Takie było oburzenie w Szechterówce i Lisówce, i co oni na to teraz?
Milczą jak grób.

Kto, kurde, przygotował wizytę prezydentowi,
bo chcę wierzyć, że nie miał wiedzy o tym co się stanie tego dnia?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1498  
Nieprzeczytane 12-04-2015, 13:51
jacek956 jacek956 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 726
Domyślnie ......Orędzie nagrano przed zamachem smoleńskim?

Cytat:
W XXI wieku nic nie można ukryć, a najbardziej skrywana prawda ujrzy światło dzienne jeśli zostanie opublikowana w Internecie. Dociekliwi Internauci od 5 lat zastanawiają się jak to możliwe, że na oficjalnym portalu TVP Info orędzie do narodu wygłoszone przez Bronisława Komorowskiego po zamachu smoleńskim ...................................... zostało opublikowane już o 5:57 czyli na kilka godzin przed rzekomą katastrofą samolotu Tu-154M.

ciąg dalszy:

http://pressmania.pl/?p=12932
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1499  
Nieprzeczytane 12-04-2015, 14:27
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Nie

Znamy te numery Brunner
1. http://webcache.googleusercontent.co...&ct=clnk&gl=pl

2. http://m.tokfm.pl/Tokfm/1,110218,177...dwroconym.html

Albo tak
Cytat:
Jednak odczytano treść nośnika utopionego w Wiśle. Polaków czeka ogromny wstrząs. Zbliża się polityczne tsunami
http://wpolityce.pl/m/polityka/24008...tyczne-tsunami

Nie ma oszustwa przed którym się cofniecie.
Oczywiście w imię wyższych racji.
Z miłości Ojczyzny.
W myśl zasady -
po nas choćby potop !
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1500  
Nieprzeczytane 12-04-2015, 18:42
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
No tak, Polityka i Religia to na każdym forum działy dla kamikadze, z tym, że Religia należy do bardziej wrażliwych.
Obszczekiwanie polityków jest znacznie fajniejsze.
Moim zdaniem, rzecz jasna.

Lila. W Polsce rekordy bija obszczekiwania politykow z opozycji, czyli PiSu. Dobrze wiesz, ze nie jest to partia na ktora ewentualnie bym glosowala ale bez wzgledu co zrobie - partia "przy cycku" powinna troche zluzowac z roznego typu epitetami i bluzgami. To nie daje dobrego swiatla o Polsce. Przeciwnie, swiat sie z nas smieje i nie traktuje powaznie.

Cos jak na watkach politycznych naszego forum. Jestes innego zdania, nie nadajesz na fali jak glowni gegacze - nad glowa przelatuje ci tomahawek.



Cytat:
Nie powinniśmy milczeć, gdy ukraiński parlament uchwala ustawę, która pod groźbą represji prawnych zakazuje krytyki działań UPA.
Wyraźmy więc protest choćby symbolicznie. Zrobił to, zaskakując wielu, Leszek Miller. Oświadczył w telewizji, że uważa iż UPA ponosi odpowiedzialność za ludobójstwo na Polakach.

Ukraińcy, ścigajcie mnie

— stwierdził.

Mial racje i duzo odwagi w obecnym kontekscie spraw.Zwlaszcza, ze nasz prezydent nie potrafil znalesc sie na wlasciwym miejscu.


Cytat:
Kto, kurde, przygotował wizytę prezydentowi,
bo chcę wierzyć, że nie miał wiedzy o tym co się stanie tego dnia?

Kto???? Ma przeciez dziesiatki doradcow, ktorzy zyja z kieszeni podatnikow. A moze Mme zona doradzila?.........
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
QUO VADIS...Polsko...XI cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 525 07-02-2009 20:58
QUO VADIS...Polsko...X cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 526 02-01-2009 09:54
QUO VADIS...Polsko...VI cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 508 14-07-2008 22:59
QUO VADIS...Polsko...V cz.co z tą Polską Lila Społeczeństwo - wątki archiwalne 500 26-04-2008 18:50
QUO VADIS...Polsko...IV cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 557 02-04-2008 23:17

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:18.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.