menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zdrowie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 18-12-2008, 17:55
Wieslaw_ww Wieslaw_ww jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Posty: 102
Post Lekomania - polski problem? - komentarze


Komentarz do artykułu: Lekomania - polski problem?
--------------------
zdecydowanie trzeba stwierdzić, że Polacy są lekomanami. ja na szczęście sie do nich ne zaliczam, jedyne co bralem to permen na wzwód, innch tabletek raczej staram się nie brać lub jak najbardziej ograniczać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 21-12-2008, 11:17
Brunek_L Brunek_L jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Posty: 127
Post

ja też staram się nie pakować w siebie chemii. Jak już cos biorę to moja żona się stara żeby nie było to jakieś chemiczne. No permen brałem był ziołowy, poza tym jeszcze coś tam łykam, ale mało.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 11-01-2009, 14:17
Wieslaw_ww Wieslaw_ww jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Posty: 102
Post

mój znajomy kiedys sie ze mną spierał, ze te ziołowe tabletki nie pomagają, bo zawsze potrzebne jest trochę chemii... co za głupoty. jak brałem to przestudiowałem cały skład permenu, a tu jakiś niedoświadczony facet mi gada głupoty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 20-07-2015, 10:53
hajka hajka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Miasto: Śląsk
Posty: 35
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wieslaw_ww
Komentarz do artykułu: Lekomania - polski problem?
--------------------
zdecydowanie trzeba stwierdzić, że Polacy są lekomanami. ja na szczęście sie do nich ne zaliczam, jedyne co bralem to permen na wzwód, innch tabletek raczej staram się nie brać lub jak najbardziej ograniczać
Masz rację!
Skoro też powstają takie miejsca http://medox-lekomania.pl do leczenia lekomani to coś w tym jest!
Nigdy nie chciałabym być w tych miejscach, sama praktycznie nic nie biorę, ponieważ człowiek uzależniony nie jest wolny i inni mogą nim manipulować jak marionetką!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 06-06-2016, 18:27
henryk62 henryk62 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1
Domyślnie

Lekomanię da się wyleczyć, ale tak jak w każdym nałogu uzależniony musi chcieć. Ja miałem problem z uzależnieniem od leków właśnie i uważam że dużo zawdzięczam żonie. To ona postarała się o miejsce w ośrodku dla mnie i ona mnie tam zawiozła. Nie miałem nic przeciwko, wiedziałem że robi to dla mojego dobra, ale sam bym tej decyzji nie podjął. Byłem w Wiosennej w Ściejowicach. Mogę polecić. Podejście skuteczne. www.osrodekwiosenna.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 06-06-2016, 18:32
Jadzia_G's Avatar
Jadzia_G Jadzia_G jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Sosnowiec
Posty: 14 579
Domyślnie

Cytat:
Napisał henryk62
Lekomanię da się wyleczyć, ale tak jak w każdym nałogu uzależniony musi chcieć. Ja miałem problem z uzależnieniem od leków właśnie i uważam że dużo zawdzięczam żonie. To ona postarała się o miejsce w ośrodku dla mnie i ona mnie tam zawiozła. Nie miałem nic przeciwko, wiedziałem że robi to dla mojego dobra, ale sam bym tej decyzji nie podjął. Byłem w Wiosennej w Ściejowicach. Mogę polecić. Podejście skuteczne. www.osrodekwiosenna.pl

Tak,tak-reklama dźwignią handlu.
__________________
Jadzia G
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 22-03-2017, 10:02
Sonia40 Sonia40 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 1
Post

Byłem uzależniony od leków, poszedłem najpierw na kilkutygodniowy odwyk, aktualnie regularnie uczęszczam na sesje do ośrodka Wsparcie w Koszalinie. Jeśli ktoś myśli, że przez to sam przejdzie to się myli. Tylko wykwalifikowana pomoc jest skuteczna. Przynajmniej w tym miejscu, gdzie ja byłem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:03.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.