menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Humor, zabawa
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #17101  
Nieprzeczytane 16-07-2016, 21:32
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 900
Domyślnie

Witam moje kochane kobietki. Nie zapominam o Was tylko dzisiaj miałam pracowity dzień, a przed chwilą odjechały dzieci. Jestem troszkę dzisiaj przemęczona. Kalina ♥- dobrze, że masz zieloną kartę . alodia♥- wytłumaczyła dość jasno jakie ma znaczenie w leczeniu zielona karta. Będzie wszystko dobrze, a my wszyscy trzymamy kciuki za Twoje wyzdrowienie. Nina ♥- przeżywamy tragedię w Nicei, sytuacja napięta tym bardziej , ze mamy zjazd młodzieży w Krakowie , ale co ma się zdarzyć to nikt tego nie przewidzi. Powodzie i kataklizmy też nigdy nieoczekiwanie się zdarzają i na to nie mamy wpływu. Najważniejsze, żeby tylko ludzie nie ucierpieli.
alodia -Irenko ♥- uśmiałam się w duchu z tej konewki, fajny obrazek wyszukałaś, S U P E R polewaczka bo i czasem trzeba się też uśmiechnąć.
Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie miłego sobotniego wieczoru życzę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17102  
Nieprzeczytane 16-07-2016, 21:33
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 900
Domyślnie



Miłego sobotniego wieczoru.
Kiedy już zamilkną słowa, zniknie z oczu jasny blask,
będę śnić o śnie proroczym, żeby rankiem ze mną wstał.
Ciemna nocka wnet przytuli, gwiazd jasnością będzie lśnić,
to zapomnę, co mnie boli, więc dobranoc - słodko śpij.
Z miłymi pozdrowieniami dobrej nocy. Dobranoc.

Odpowiedź z Cytowaniem
  #17103  
Nieprzeczytane 17-07-2016, 17:12
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 900
Domyślnie

Dzien dobry. Niedziela mija właściwie na lenistwie, pogoda nie pozwala na dłuższy spacer, ani nawet nie posiedziałam sobie na balkonie ,ani nie pokręciłam na rowerku. Lenistwo wzięło górę. obiad po obiedzie pozmywałam siadłam do komputerka i już wieczór. Trzeba przyznać , że czas galopuje przy komputerze bo co się stronę otworzy to tematy coraz ciekawsze tm bardziej że tyle nieszczęść na świecie. Strach się bać... Pusto na wątku się zrobiło chociaż na dwa słowa to się odezwijcie bo martwię się czy nie chorujecie, a może balujecie w plenerze. Pozdrawiam Was serdecznie dużo zdrówka życzę, miłego niedzielnego wieczoru. Oglądam kolarzy , nasz Majka jedzie pierwszy z Nr.37 ma jeszcze 17 km do mety, może się utrzyma na pierwszym miejscu. Widoki górskie w Szwajcarii są przepiękne w Alpach warto popatrzyć na te serpentyny gór, a w dolinie płynie rzeka Rodan. Do następnego wpisu muszę popatrzeć na kolarzy. Pa, pa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17104  
Nieprzeczytane 17-07-2016, 20:29
alodia1949's Avatar
alodia1949 alodia1949 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Wrocław
Posty: 12 887
Uśmiech

hej

dzisiaj leniwie,
trochę przygotowywałam plan zajęć i materiały na zajęcia w Klubie Seniora od września, lubię mieć wcześniej zaplanowane

usmażyłam sobie placuszki: cukinia w cieście naleśnikowym - na słodko






__________________
Zapraszam na fb "Robótki z komódki" https://www.facebook.com/robotkizkom...homepage_panel

i na blog: https://kotnagalezi.home.blog/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17105  
Nieprzeczytane 18-07-2016, 12:46
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 900
Domyślnie

__________

Dzień dobry. Witam w nowym tygodniu.
Teraz jest sezon malinowy więc częstuję malinami.
Wspaniałego, magicznego płynącego szczęściem i radością
poniedziałku oraz całego nowego tygodnia życzę.
Z miłymi pozdrowieniami, udanego dnia.

Odpowiedź z Cytowaniem
  #17106  
Nieprzeczytane 18-07-2016, 17:39
alodia1949's Avatar
alodia1949 alodia1949 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Wrocław
Posty: 12 887
Uśmiech

hej

Basiu - malinki - mniam, mniam - dzisiaj kupiłam sobie malinowy sorbet, posypałam świeżymi malinami i rodzynkami namoczonymi w lekkim alkoholu to dopiero MNIAM

dzisiaj "dzień świrów dwóch", odprowadzałam do autokaru sąsiadkę 15 lat starszą ode mnie,
na przystanku autobusowym byłyśmy w 4 seniorki i podpity prawie senior, który sąsiadce prawił komplementy jaka to śliczna i miła w odróżnieniu od nas trzech , no i że on potrzebuje się do kogoś przytulić, widocznie nie ma jakoś chętnych na szczęście wsiadł do innego autobusu

w domu telefon od szalenie pewnego siebie faceta z propozycją, że jak przyjdę gdzieś tam to dostanę perfum damski lub męski, czy na szkoleniach nie uczą ich mówić po polsku?

zapraszam na lody, można polać ajerkoniakiem




__________________
Zapraszam na fb "Robótki z komódki" https://www.facebook.com/robotkizkom...homepage_panel

i na blog: https://kotnagalezi.home.blog/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17107  
Nieprzeczytane 18-07-2016, 19:10
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 900
Domyślnie

Irenko ten Senior podpity to nie dość , że ma zdrowie to jakiś jeszcze jurny facet, przytulania mu brakuje ma chłop zdrowie do wszystkiego. Pośmiałam się troszeczkę, a co do telefonów to też mam przeróżne propozycje. Dzwoni do mnie Pani, przedstawia się, że jest z mojej telefonii z zapytaniem czy chcę żeby mój numer był w książce telef.Oczywiście nie wyrażam zgody. Po chwili mówi, że książki są bez reklam i aktualnymi Firmami. Książka kosztuje 74 zł.+ vat. Nie wiem czy ludzie szukają naiwnych tak zwani naciągacze, ale jeszcze dużo ludzi da się na to nabrać. Powiedziałam Pani żeby zapomniała mój nr. tel. bo sobie nie życzę, żeby nie dzwoniła do mnie i nie zawieram z nikim żadnych transakcji telefonicznie. Nie dotarło to do niej. Wyobraź sobie, że dzwoniła jeszcze raz wieczorem. Za kilka dni znowu ta sama propozycja. Czy to nie jest nękanie ludzi?. tak samo Ty miałaś propozycje kupna Perfum przez telefon jakbyś nie wiedziała, gdzie masz kupić. Oszuści. Moja sąsiadka też wpadła w pułapkę domokrążców i namówili ją na umowę na tańszy prąd rzekomo z Tauron. Tyle razy powtarzają w Tv i kartka wisi na drzwiach koło windy z ostrzeżeniem, żeby nikomu nie otwierać drzwi i że Tauron nie chodzi po domach. Przecież moja sąsiadka wykształcona osoba, kiedyś pracowała w Policji i sama mówi, że chyba ją coś opętało że im uwierzyła bo to było tuż po wymianie nowych liczników i uwierzyła, że dostaje korzystną umowę. Jeszcze prowadziła ich do mnie bo ja nie otwierałam drzwi, a po kilku słowach propozycji od razu wiedziałam, że to oszuści i zapytałam sąsiadkę przy nich;- Chyba nie podpisałaś tej umowy?, a może jeszcze dałaś dowód osobisty?, a oni szybko skierowali się do windy. Szybko zadzwoniłam do Tauron i zgłosiłam oszustwo bo sąsiadka nie miała już siły. Trzeba to wszystko odkreślić w przeciągu 10 dni . Na szczęście się udało załatwić odwołaniem wysyłając listem Polecony. Musze kończyć bo dzwoni ktoś do mnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17108  
Nieprzeczytane 18-07-2016, 19:17
nina60's Avatar
nina60 nina60 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Miasto: Polska
Posty: 1 998
Domyślnie

Dzień dobry

takie telefony odrzucam ,po prostu odkładam słuchawkę .Kalinka jak zdrówko?

Grałam z wnuczkami w chińczyka ,brzuch mnie boli ze śmiechu.

basiu, uwielbiam maliny
niestety są drogie 7 zł kobiałka ,25 dkg.
__________________
Nadzieja jest najcenniejszą towarzyszką życia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17109  
Nieprzeczytane 18-07-2016, 21:34
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 462
Domyślnie

Witam wieczorem dziewczyny...
Nina ja też odrzucałam takie telefony(ale jak miałam stacjonarny..dzwonili, oferowali i wciskali by kupić od nich proponowany towarTeraz wszyscy mamy tel.komórkowe i jest cisza...nie nękają nas swoimi propozycjami.
Jestem jestem byłam trochę zapracowana robieniem weków na zimę..ogórki na różne sposoby...konserwowe, kiszone,pikle, małosolne do szybkiego spożycia. potem dostawa kobiałki świeżych kurek ..mycie ,czyszczenie,to już moja działka.Ale daliśmy sobie radę w tym poczynaniu..


był sosik na obiadek.
Wszystkim życzę spokojnej nocy i wesołego przebudzenia się ze słoneczkiem
__________________
Zosia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17110  
Nieprzeczytane 19-07-2016, 09:47
nina60's Avatar
nina60 nina60 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Miasto: Polska
Posty: 1 998
Domyślnie

Dzień dobry

Wodniczka i ja wczoraj zaprawiałam ogórki ,dostałam tzn. kupiłam 5 kg. od sąsiadki.
młodzi jadą do ch......i
będę miała luz a jak wrócą jadę do sanatorium.
__________________
Nadzieja jest najcenniejszą towarzyszką życia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17111  
Nieprzeczytane 19-07-2016, 16:03
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 900
Domyślnie

______________
__________
__________
Witam serdecznie. Miałam dzisiaj problemy z internetem jakaś awaria
i dopiero teraz wróciło wszystko do normy, ale i tak czasami bywa.
Ja zapraszam do wspólnie wypitej kawki.
Pozdrawiam serdecznie , życzę miłego wtorku.


Odpowiedź z Cytowaniem
  #17112  
Nieprzeczytane 19-07-2016, 20:04
alodia1949's Avatar
alodia1949 alodia1949 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Wrocław
Posty: 12 887
Uśmiech

hej

o godzinie 6,40 rano zadzwoniła (na komórkę) do mnie sąsiadka (wczoraj odprowadzana do autokaru wiozącego na wczasy rehabilit.) z prośbą, abym sprawdziła w jej mieszkaniu czy nie zalała go rozmrażająca się lodówka, bo coś wyłączyła na rurze w kuchni i nie wie czy to gaz, czy prąd, wprawdzie przepraszała ale wie, że ja dłużej śpię
gdy sprawdziłam okazało się, że prądu nie wyłączyła i wszystko jest ok, przy okazji podlałam kwiatki

byłam w kinie na kolejnym francuskim filmie pt. "Subtelność", napiszę o nim w sobotę na blogu



__________________
Zapraszam na fb "Robótki z komódki" https://www.facebook.com/robotkizkom...homepage_panel

i na blog: https://kotnagalezi.home.blog/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17113  
Nieprzeczytane 20-07-2016, 20:19
alodia1949's Avatar
alodia1949 alodia1949 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Wrocław
Posty: 12 887
Uśmiech

hej

to znowu ja ha ha ha ha ha

dziś powolutku - wrzuciłam list do skrzynki,
kupiłam lody i przed cukiernią spotkałam młodą znajomą, która opowiedziała, że miała wypadek z nogą gdy otwierała okno na półpiętrze, bo zamiast się odchylić to się otworzyło i ona spadła,

potem w sklepie "Społem" kupiłam pap. toalet., smalec ze skwarkami, sucharki i coś tam jeszcze, strasznie się spociłam i do domu taka mokra wróciłam


__________________
Zapraszam na fb "Robótki z komódki" https://www.facebook.com/robotkizkom...homepage_panel

i na blog: https://kotnagalezi.home.blog/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17114  
Nieprzeczytane 20-07-2016, 23:19
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 900
Domyślnie


Odpowiedź z Cytowaniem
  #17115  
Nieprzeczytane 21-07-2016, 19:31
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 900
Domyślnie

____________

Dzień dobry. Miłego popołudnia i wieczoru, samych przyjemnych
zdarzeń życzę na resztę dnia. Pozdrawiam serdecznie.

______
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17116  
Nieprzeczytane 21-07-2016, 19:42
alodia1949's Avatar
alodia1949 alodia1949 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Wrocław
Posty: 12 887
Gaduła

ha ha ha znowu tylko Basia i ja - jakoś mało to śmieszne, prawda?

dzisiaj masaż, potem poszłam, w pobliżu, do Simply, które okazało się zamknięte

to podeszłam (z 2. ręcznikami w torbie) do tramwaju i podjechałam do Pasażu Gr., w tramwaju grupa młodych ludzi w garniturach granatowych (dziewczęta też)

w centrum zjadłam sałatkę hawajską w barze sałatkowym, naszyjników z kwiatów na szyi klientów nie zakładano tańców też nie było

pobrałam ulotki filmowe
przeszłam się wśród wieszaków w sklepie C&A, parę ciuchów przymierzyłam, skorzystałam z przeceny

w drodze powrotnej w tramwaju też śniadolicy młodzi ludzie, już nie w garniturach


__________________
Zapraszam na fb "Robótki z komódki" https://www.facebook.com/robotkizkom...homepage_panel

i na blog: https://kotnagalezi.home.blog/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17117  
Nieprzeczytane 22-07-2016, 19:03
alodia1949's Avatar
alodia1949 alodia1949 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Wrocław
Posty: 12 887
Uśmiech

hej


na dyżur przyszła najpierw moja koleżanka z podstawówki (z wnukiem nieletnim mieszkającym w Kanadzie), głównie chciała się dowiedzieć na ile znam jedną swoją znajomą z FB, bo przez nią chce dotrzeć do kogoś z rodziny, ale akurat tej znajomej nie znam osobiście,

potem trzy panie, dwie oddały, pożyczyły, zostawiły dary i poszły,

trzecia to ta, która teraz przychodzi co tydzień, ale na szczęście była dopiero o 13,30,

rozmawiałyśmy trochę, np. o książkach Chmielewskiej, m.in. że najlepsza wersja filmowa to "Lekarstwo na miłość" wg "Klina" to sobie właśnie tę książkę pożyczyła,

okazało się, że ona też jest DDA (Dorosłe Dziecko Alkoholika),

pod koniec dyżuru przyszedł facet, który pytał o bibliotekę, która tu była, o to co robi Stow. Żółty Parasol - ale tak właściwie to nie wiem o co mu chodziło,

potem wróciłam idąc przez park (przy szkole szukałam krasnala, podobno tam jest) ale nie znalazłam a chciałam mu zrobić zdjęcie,

idąc ul. Prusa, a potem Orzeszkowej, wstąpiłam do sklepu gdzie nabyłam (mało na szczęście) b. słone szprotki wędzone.
__________________
Zapraszam na fb "Robótki z komódki" https://www.facebook.com/robotkizkom...homepage_panel

i na blog: https://kotnagalezi.home.blog/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17118  
Nieprzeczytane 23-07-2016, 11:52
Kalina13's Avatar
Kalina13 Kalina13 jest offline
Odeszła...
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Miasto: Pomorskie
Posty: 2 018
Domyślnie

Witam Są jeszcze miejsca nad Zatoką Pucką gdzie nie ma tłumu wczasowiczów i jest spokój.. W tym tygodniu wnuk zawiózł nas do Rzucewa.
Na szczęście są też boczne drogi dojazdowe do Trójmiasta o których nie wszyscy przyjezdni wiedzą i dlatego mogliśmy spokojnie dojechać do Gdyni. Na głównej drodze były jak zwykle korki.

Ostatnio co chwilę gdzieś wyjeżdżamy… rodzina urozmaica nam czas,
W poniedziałek wyjeżdżamy na pewien czas do córki mieszkającej niedaleko Władysławowa. nie będę mieć netu… odezwę się po powrocie.

__________________
Hojność polega nie na tym, by dawać dużo, ale na tym, by dawać w odpowiedniej chwili. Jean de La Bruyère
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17119  
Nieprzeczytane 23-07-2016, 15:43
alodia1949's Avatar
alodia1949 alodia1949 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Wrocław
Posty: 12 887
Uśmiech

hej

Kalina - dobrego odpoczynku, należy Ci się

Formiko dała na swoim blogu taki wpis:

1. Interesuj się szczerze ludźmi.
2. Uśmiechaj się.
3. Pamiętaj, że dla każdego nazwisko jest najsłodszym i najważniejszym z dźwięków.
4. Bądź dobrym słuchaczem, zachęcaj innych by opowiadali o sobie.
5. Rozmawiaj z każdym o tym tylko, co jest mu znane i co go interesuje.
6. Usiłuj wzmagać w każdym poczucie jego wartości i czyń to szczerze.
dodałabym:
7. Nie zabijaj bliźnich swoim gadulstwem i narzekaniem
8. Stosuj poczucie humoru

Dałam nowy wpis na blogu - zapraszam



__________________
Zapraszam na fb "Robótki z komódki" https://www.facebook.com/robotkizkom...homepage_panel

i na blog: https://kotnagalezi.home.blog/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17120  
Nieprzeczytane 23-07-2016, 20:52
zabka's Avatar
zabka zabka jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: polska
Posty: 344
Domyślnie

Witam wieczorem
Tak czytam wasze posty i moze uda mi zwami popisać
Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Nasze i nie nasze kwiaty w naszym obiektywie Mar-Basia Fotografia 4866 17-11-2020 15:44
Sprawy detektywistyczne i nie tylko. basialwica Miłość, przyjaźń, związki, samotność 25 13-11-2019 10:38
Nasze Emerytury jasinek123 Emerytura, renta, ZUS 15 24-11-2011 18:16
. . . Nasze PPS-y ...cz. II tar-ninka Hobby, pasje 505 17-05-2010 09:32

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:39.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.