menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zycie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 26-07-2016, 10:18
~gość: 31.174.105.xxx's Avatar
~gość: 31.174.105.xxx
 
Posty: n/a
Post Od dziś karty SIM prepaid do rejestracji - komentarze


Komentarz do artykułu: Od dziś karty SIM prepaid do rejestracji
--------------------
Karty wcześniej kupione tzn. przed 25/07/2016., są ważne do 1 luty 2017. To jest pokłosie wejścia w życie 02/07/2016., ustawy antyterrorystycznej czyli permanentnego stanu wyjątkowego w RP/PiS.
Ps. Wczoraj w wiadomościach TVN była informacja, że firma PLAY dodatkowo wprowdza rejestrację kart internetowych do modemów od 25.07/2016. Nie jestem pewien czy to jest pewna wiadomość, będą wiedział na 100% przy doładowaniu, ale dopiero po 15 czerwca br. Moim zdaniem, jesteśmy totalnie inwigilowani i sprzedawani. Tajemnicą poliszynela jest, że kwitnie handel naszymi danymi osobowymi! To takie niewolnictwo XXI wieku! "Lepszy na wolności kąsek lada jaki, niżli w niewoli (PO/PiS) przysmaki. Do refleksji! Pozdro. Senior/plus.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 26-07-2016, 17:00
Witek66 Witek66 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Posty: 6
Domyślnie

Zawsze miałem telefon na kartę, bo dzisiaj NIE DA się mieć stacjonarnego - reklamiarze wydzwaniają co chwila. Ludzie z tel. na abonament też mają więcej telefonów z firm. Cenie sobie święty spokój, ale widać ze on się skończy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 26-07-2016, 23:43
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 590
Domyślnie

Miałam telefon w Orange na abonament, ale jakiś czas temu zrezygnowałam z abonamentu i mam teraz ten sam numer, w tej samej sieci, ale na kartę. Czy też muszę rejestrować się?
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 27-07-2016, 09:09
weronika1 weronika1 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 4 500
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kaima
Miałam telefon w Orange na abonament, ale jakiś czas temu zrezygnowałam z abonamentu i mam teraz ten sam numer, w tej samej sieci, ale na kartę. Czy też muszę rejestrować się?

"Tajemnicą poliszynela jest, że kwitnie handel naszymi danymi osobowymi! To takie niewolnictwo XXI wieku! "Lepszy na wolności kąsek lada jaki, niżli w niewoli (PO/PiS) przysmaki. Do refleksji! Pozdro. Senior/plus."

Wszyscy, którzy posiadają telefon komórkowy na kartę muszą go zarejestrować do końca grudnia. Kto nie zarejestruje, będzie miał wyłączony. Ta ustawa weszła w życie 1 czerwca.
Pozdrawiam.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=CQohgMEhp7c
Zmieniając siebie zmieniasz świat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 27-07-2016, 11:28
Doc's Avatar
Doc Doc jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Posty: 31 756
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kaima
Miałam telefon w Orange na abonament, ale jakiś czas temu zrezygnowałam z abonamentu i mam teraz ten sam numer, w tej samej sieci, ale na kartę. Czy też muszę rejestrować się?
Myślę, że nie musisz. Spisano Twoje dane osobowe, przy umowie o abonament.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 27-07-2016, 16:27
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 590
Domyślnie

Dziękuję, Doc!
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 08-08-2016, 16:18
alladyn7 alladyn7 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 8
Domyślnie

Z ta rejestracja kart sim to jest jakis cyrk...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 11-08-2016, 12:33
weronika1 weronika1 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 4 500
Domyślnie

Warto wiedzieć

http://wolnemedia.net/handluja-zarej...tami-pre-paid/
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=CQohgMEhp7c
Zmieniając siebie zmieniasz świat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 11-08-2016, 14:38
~gość: 46.134.9.xxx's Avatar
~gość: 46.134.9.xxx
 
Posty: n/a
Post

pis dąży do stworzenia państwa policyjnego wszechobecny monitoring rejestracja kart i co jeszcze wymyślą a wymyślą na pewno dążą do totalnej inwigilacji i kontroli nad obywatelami, cała ta sprawa uderza w operatorów ja mam to gdzieś zaopatrzyłam się w dwie zapasowe karty zarejestrowane w różnych miejscach polski dziwi mnie stanowisko MSW że nie protestuje uderzy to w policję jeżeli ktoś popełni przestępstwo w Krakowie i użyje karty zarejestrowanej w gdańsku na jakiegoś menela to życzę sukcesów w śledztwie i znalezienie winnego w przysłowiowym Berdyczowie i przenoszenia sprawy z miasta do miasta skutek zwiększenie etatów efekt państwo policyjne a do tego dąży pis a co do terrorystów to używają telefonów satelitarnych zabezpieczonych przed podsłuchem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 11-08-2016, 16:21
frasag's Avatar
frasag frasag jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Katowice
Posty: 1 674
Domyślnie

Nie wiadomo czy handlujący tymi numerami gość gdzieś wyszabrował te dane do rejestracji, czy ktoś mu zarejestrował np. za 2 piwa- tak czy inaczej to jest jak posługiwanie się fałszywym dokumentem. Ale może jak zdarzy się kilka wpadek- np. z fałszywym alarmem to coś zmienią w przepisach. Prawdziwi przestępcy pewnie już dawno mają po kilka takich numerów, nawet po zmarłych i raczej takich numerów z ogłoszenia nie kupią, zwłaszcza że nigdy nie wiadomo czy to nie jest jakaś prowokacja służb specjalnych.
__________________
Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro- ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie.(M.Gandhi)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 21-08-2016, 21:36
cudak3 cudak3 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Miasto: Warszawa
Posty: 65
Domyślnie

już w necie można kupić zarejestrowane karty...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 22-08-2016, 14:09
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 602
Domyślnie

Cytat:
już w necie można kupić zarejestrowane karty...
Kwitnie handel zarejestrowanymi kartami SIM. "W 3 dni zarobiłem 500 zł". Klienci to m.in. lekarze i prawnicy.http://next.gazeta.pl/next/7,151243,...gu-trzech.html

Jak widać nasze społeczeństwo jest zaradne i myśli w przeciwieństwie do naszych przywódców.Bogaćcie się seniorzy jak możecie ,koniunkturę należy wykorzystać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 22-08-2016, 14:28
frasag's Avatar
frasag frasag jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Katowice
Posty: 1 674
Domyślnie

Czysty zysk - ale tylko do pierwszej wpadki nowego "właściciela" numeru i wizyty Policji u sprzedającego. Już go widzę zdziwionego na przesłuchaniach, albo i w sądzie. Ja mam 3 simy nie rejestrowane jeszcze i prawdopodobnie wszystkie, albo przynajmniej 2 z nich pójdą na śmietnik po wykorzystaniu kasy i przecięciu na pół.
__________________
Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro- ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie.(M.Gandhi)

Ostatnio edytowane przez frasag : 22-08-2016 o 14:38.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 07-09-2016, 15:45
~gość: 77.252.231.xxx's Avatar
~gość: 77.252.231.xxx
 
Posty: n/a
Post

No i co Policja przesłucha sprzedawcę, powie krótko sprzedałem bo już nie potrzebowałem a w końcu zapłaciłem zatem dlaczego mam nie sprzedać by kasę odebrać, lub zwyczajnie zgubiłem ten numer i tyle a że dużo ich mam nie zauważyłem. A po co panu tyle hmm bo mogę i chcę, a i sprzedaż nie jest raczej zabroniona.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:35.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.