menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności ... czyli tematy, które "nie pasują" gdzie indziej

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #117161  
Nieprzeczytane 14-11-2023, 22:53
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 457
Domyślnie

Dzień Seniora
spędziłam w Klubie Medyk, były nas 22 osoby, niektórzy wyjechali do sanatorium, dwie koleżanki są u rodziny, Na Śląsku i Warszawie.
Gromkimi brawami przywitaliśmy dyrektorkę szpitala, nie przyszła z pustymi rękoma przyniosła dwie butelki ,wino i żubrówkę, tak się gościliśmy przez 5 godzin.
Poinformowała nas, że starosta, miał pilny wyjazd do Gdańska.
Były kupione 2 torty, szampany, winogrona na stół, stoły były przykryte białym obrusem na całej długości stołu, każdy z nas przyniósł wcześniej umówione przystawki, by się nie powtarzały, jedzenia było multum, fotki mam jeszcze w aparacie, wkleję je innego dnia
Było miło, przyjemnie, kroniki klubowej nie prowadzimy już, ale gazetkę ścienną ze zdjęciami tak.
Koleżanka Ala zrobi aktualne zdjęcia , a moim zadaniem będzie ich umieszczenie na gazetce.
To tyle wiadomości z mojej strony.
Spokojnego snu wszystkim życzę, i myślę ,że wtorek był udany i przyjemnie spędzony, mimo niepogody, było wietrznie i padało..
__________________
Zosia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117162  
Nieprzeczytane 15-11-2023, 08:51
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Witajcie dziewczyny!Zosiu to mialaś piękny dzień. Ninko spróbuj trochę przystopopować szkoda oka Izo, Danusiu [IMG][/IMG]
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117163  
Nieprzeczytane 15-11-2023, 09:40
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 958
Domyślnie

Dzień dobry...
Jestem już wolna od obowiązków z chłopakami...po południu wracają rodzice i mogę im przekazać dzieci całe i zdrowe i dobrze zaopiekowane. Było miło, ale się skończyło...teraz tylko doraźne wizyty nas czekają...za półtora tygodnia wspólny obiad.
Dziś mam wizytę u okulisty...kontrolną, po ponad miesięcznym leczeniu kroplami z antybiotykiem i witaminami. Nie widzę poprawy...powiem wprost, że jest gorzej. Te latające mroczki i ból przeszły na drugie oko. Zobaczę co zadecyduje okulista.
Ninko...oszczędzaj się...czy musisz tak się męczyć. Jeśli nawet uda Ci się wydać książkę poniesiesz tylko koszty...jaki zarobek Cię czeka. Zdrowie ważniejsze.
Zosiu...cieszę się, że spotkanie w szpitalu udane, ale przecież wszystko zależy od organizatorów i waszego wkładu w przedsięwzięcie. Oby kolejne były równie udane.
Helenko...jak miło, że otworzyłaś dziś podwoje wątku. Gdzie znajdujesz takie cudowne wklejki...
Pozdrawiam...Miłego dnia życzę.

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117164  
Nieprzeczytane 15-11-2023, 10:34
Wanda60 Wanda60 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 33
Domyślnie E-commerce

Trochę informacji na temat e-commerce. Jeśli Wy lub ktoś z waszych bliskich myślą o e-commerce, to warto moim zdaniem poznać Asiston E-Commerce https://asiston.pl/asiston-e-commerce/ . Jest to platforma, która umożliwia zarządzanie asortymentem produktów, realizacją zamówień, obsługą płatności, jak i integracją z innymi systemami logistycznymi i magazynowymi. Dzięki temu, sprzedaż online staje się bardziej efektywna i zautomatyzowana. Co więcej, Asiston E-commerce umożliwia integrację z różnymi platformami sprzedaży, co umożliwia zarządzanie sprzedażą nie tylko z osobistego sklepu internetowego, ale również za pośrednictwem innych stron sprzedaży. Jest to doskonałe narzędzie dla każdej firmy, która chce usprawnić swój e-handel i zwiększyć konkurencyjność na rynku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117165  
Nieprzeczytane 15-11-2023, 12:03
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 457
Domyślnie

Witam serdecznie nasze różnościanki, Helenę, Izę, Ninę i Wandę, której odpowiadam się nie znam się na obsłudze komputera, dzięki jednak za link, który nam podałaś i zachęcasz do korzystania z niego.
Wszystkim znajomym ,życzę miłego, radosnego czwartku.
Izo, życzę pozytywnej informacji od okulistki.
Nino,Iza dobrze życzy by oszczędzać wzrok, oczka mamy tylko dwa i dzięki nimi , egzystujemy, ciesząc się życiem..

Jestem już po spotkaniu w Klubie z Dnia Seniora ,było nas 22 osoby, gościliśmy, dyrektorkę szpitala(pielęgniarka z zawodu), starosta miał pilny wyjazd do Gdańska, poinformowała nas dyrektorka. Zrobiłam kilka zdjęć, jaki mamy teraz po zmianie lokalu.(zdjęcia mam w telefonie)wkleję później.


__________________
Zosia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117166  
Nieprzeczytane 15-11-2023, 15:51
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 819
Domyślnie

Witam bardzo cieplutko Panie.
Helenko, fakt, powitałaś nas pięknymi życzeniami i fotką!

Izabel, masz rację z tym pisaniem... ale, mam taki natłok myśli, przebywam w innym świecie... to oko mi wysiada... kasy na wydanie nie mam.. i tak to zostanie na pebdrajfie... mam na 3 sztukach a dzieci to skasują.
Zosiu, pięknie spędzasz czas z przyjaciółmi, znajomymi...baw się
Pozdrawiam Was i uciekam, jestem bardzo przeziębiona... nawet i tutaj nie posiedzę...
Może zajrzę wieczorem...
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117167  
Nieprzeczytane 15-11-2023, 18:37
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 819
Domyślnie

Dobrej nocy, Rodzinko!
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117168  
Nieprzeczytane 15-11-2023, 18:43
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 958
Domyślnie

Dobry wieczór....
Okulista zaliczony...jestem niepocieszona, mam przyzwyczaić się do bólu i latających mętów....tego nie da się leczyć. Znowu dostałam witaminy wspomagające wzrok i nowe okulary do czytania...500 zł nie moje.
Miałam ochotę dziś myć okna na zimę, ale prawie cały dzień padało i tłukło po szybach. Może jutro.
Zosiu...dziś środa...pośpieszyłaś się...Nic to...wklejka będzie aktualna i jutro.
Ninko...dbaj o siebie i swoje oczy...odpuść.
Miłego wieczoru i spokojnie przespanej nocki.

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117169  
Nieprzeczytane 15-11-2023, 22:01
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 457
Domyślnie

Witam wieczorem, Izo zauważyłam
pomyłkę w dniach, do jutro pozostało kilka godzin, niech już tak zostanie.
Na Klub SeniorCafe wkleiłam kilka zdjęć ze spotkania klubowego, były nas 22 osoby, i jednego rodzynka mieliśmy-Stasia.
Spokojnej nocy życzę
__________________
Zosia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117170  
Nieprzeczytane 16-11-2023, 14:28
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 958
Domyślnie

Dzień dobry....
Już wczesne popołudnie, a nikt nie odwiedził wątku...szkoda.
Otwieram więc podwoje i informuję, iż od rana byłam zajęta myciem okien, pralka prała firanki i zasłony, a ja skakałam po drabinie i wieszałam. Naharowałam się jak bury osioł, ale jestem zadowolona - zima może nadchodzić.
Pogoda była cudowna...mimo iż na termometrze tylko 6 stopni, ale słoneczko świeciło i wcale nie odczuwałam chłodu.
Zosiu...spora z Was grupa seniorów medyków...a panowie rzadko angażują się w takie spotkania. Fajnie mieć chociaż jednego w grupie. A może jest więcej, tylko nie dotarli.
Ninko...szybko wczoraj powiedziałaś dobranoc i nie zauważyłaś, że byłam zaraz po Tobie.
Miłego popołudnia....Jeszcze wpadnę....

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117171  
Nieprzeczytane 16-11-2023, 15:38
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 819
Domyślnie

[i]Witam po południu Rodzinkę.
Taki dzisiaj mam dzień okropny... dość że za oknem brzydko to nie spałam w nocy... dosłownie byłam w jakimś AMOKU...dla takich ludzi powinien być komputer otwarty 24 na dobę...a rano spanie. Izabel, nie będę kończyć... masz rację, psu na budę to potrzebne!
To masz problem ze wzrokiem, Izuniu... oj, ja mam jedno widzące i też mi wysiada...Tobie śmieci fruwają... to jakieś osłabienie oka... Zosiu, nie ma problemu z datą, fajne fotki i Helenka wstawia, jest kolorowo...
Zaraz wpadnę odwiedzić Twoje fotki! [i]
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117172  
Nieprzeczytane 16-11-2023, 18:38
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 958
Domyślnie

Dobry wieczór... Hej Ninko...
Po południu położyłam się do łóżka i odreagowywałam zmęczenie...przysnęłam na półtorej godziny. Ciekawa jestem jaka będzie noc...czy szybko usnę i czy będę spała. Najwyżej złapię za książkę, co często robię, gdy nie mogę spać.
Ninko...okulistka mówiła, że te fruwające śmieci to złuszczające się ciało szkliste oka w wyniku starzenia się. Niby nie są groźne, ale powodują problemy z widzeniem i dyskomfort. Leczenie nie zawsze jest skuteczne...może tylko trochę złagodzić objawy. Trudno...trzeba się przyzwyczaić, że będę słabiej widzieć.
Miłego wieczoru wszystkim. I spokojnie przespanej nocki.

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117173  
Nieprzeczytane 16-11-2023, 18:49
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 819
Domyślnie

Nie wiem Izabel, miałam takie śmieci w oku, jakoś mi wyleczyli... źle widzę, fakt ale to już słabe oko i mój wiek....
Uciekam , Izunia, pozdrowienia dla M... dla całej Rodzinki powiem DOBRANOC... pięknych, kolorowych snów.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117174  
Nieprzeczytane 17-11-2023, 08:22
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 958
Domyślnie

Dzień dobry...
Od nocy leje...miałam iść na weekendowe zakupy, ale narazie się wstrzymuję...może przestanie.
Źle się czuję...wstałam z nieopisanym bólem głowy i zawrotami...czekam na reakcję po środkach przeciwbólowych....mam nadzieję, że wkrótce odpuści.
Ninko...dzięki za pozdrowienia.
Miłego i radosnego dnia życzę....

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117175  
Nieprzeczytane 17-11-2023, 12:28
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 819
Domyślnie

Witam Rodzinkę.
Izabel, dziękuję za pozdrowienia dla nas... odwzajemniamy
U mnie, była rano pielęgniarka, jestem czysta, piękna i nakarmiona!
Teraz jest pani opiekunka, obiadek jest gotowy, mieszkanie ogarnięte...
dla Was, kochani!
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117176  
Nieprzeczytane 17-11-2023, 15:24
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 819
Domyślnie

Zostawiam pozdrowienia i, do potem!
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117177  
Nieprzeczytane 17-11-2023, 18:44
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 958
Domyślnie

Dobry wieczór....
Cały dzień był dzisiaj brzydki i deszczowy. Mimo to zmuszona byłam dwukrotnie wychodzić z domu...raz na zakupy a drugi raz do zakładu optycznego po nowe okulary. Mimo parasola porządnie zmokłam.
Ninko...toś dzisiaj zaopiekowana na maksa...i pielęgniarka i opiekunka...fajnie tak...oby codziennie tak było.
Helenki wczoraj i dziś nie było, tak samo i Zosi...może jeszcze zajrzą. Czekamy...
Miłego wieczoru i przespanej nocki...

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117178  
Nieprzeczytane 17-11-2023, 19:42
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 965
Domyślnie

U Izy chyba biało będzie jutro, u mnie robi się biało. Jest - 2 - już
Pozdrawiam was.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117179  
Nieprzeczytane 17-11-2023, 20:49
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 819
Domyślnie

Izunia, pielęgniarkę mam ponad 20 lat... opiekunki się zmieniały, to było Aniołowo, znieśli to... mam opiekunkę z Urzędu... na szczęście bardzo sympatyczna! Jutro też wpadnie z Córcią aby wyjść z sunią. To młoda osoba, ma 37 lat, jest na rencie..
U nas też więcej lało i słoneczka nie było...
Helenkę chyba widziałam na fb... wpadłam na chwilę... Zosi nie widziałam.
Teraz wpadłam z dobranocką... a Ty Gienio nie strasz mnie śniegiem... nie lubię śniegu bo jest ślisko...
Powiem Wam dobranoc... bo mnie licho bierze z klawiaturą... nie widać liter... takie okruchy zostały...
i smacznego spanka!
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117180  
Nieprzeczytane 18-11-2023, 09:56
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Ninko jestem jestem wczoraj mialam masę spraw do załatwienia i jeszcze na dodatek nie mogłam zasnąć.Pozdrawiam dziewczyny dobrego dnia a przede wszystkim zdrówka.[IMG][/IMG]Pozdrawiam w sobotę.
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Różności felicyta Różności - wątki archiwalne 29 28-08-2010 14:03
skoro można pisać tu różności ymca Różności - wątki archiwalne 27 21-02-2008 20:46
"MISZ MASZ" czyli różności w różnościach jolita Różności - wątki archiwalne 162 31-10-2007 20:36

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:47.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.