menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zdrowie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #61  
Nieprzeczytane 06-05-2007, 23:16
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 052
Domyślnie

A cemus Deszti,ni mos humora..?

O to bele ryncne pranie ci idzie ?

A moze kłopina ni umioł włoncyć aftomata?...a moze jus ,natyfmiast musioł mieć cyste gacie ?
No i po jakimu ta baba godała ...bedrum ? Cy to łósko ? Jak se swojum piezyne tak wyzywo,to dobze jej..

I psecie mydła se cołkiem nie wymydlił.Chiba jesce moze zrobić kilka proń,do casu jak mu ta erekcyja siem zabuzy...
Oooo,ftedy już mu najlepsy prosek ni pomoze.Ani aftomat,ani pranie ryncne.Nic ,tylko brudne gacie zostanom,bo i baba pogna na chaupy sukoć takiego z erekcyjom..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Nieprzeczytane 06-05-2007, 23:34
destiny's Avatar
destiny destiny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 12 004
Gaduła sikum ze smichu...

Wis ty co, Lyla ?
Jak cytom, co pises...to sikom...sikom ze smichu
No to moze jo sie ni byda juze odzywała na tym wuntku, bo potym musa robic to pranije...przeca galoty musom byc cyste...a prosku i wody mi skoda
a i i tyn aftomat tyz kostuje - prund jes drogi...a jo kce jesce trosku po ty Jewropie zobocyć...jako tam ludziska zyjom...cy tys majom takie prublyma ?
I tak se umyśliłam, ze moze lepi bydzie..jak se pogodomy prywatnie na godulcu...po co ludziska majom cytac...co my take nieobycajne ?
A...to jus chyba wsyćko...tsymej sie...
__________________
You never have this day again...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Nieprzeczytane 06-05-2007, 23:47
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 052
Domyślnie

Dobze ,kumo Deszti...

Tylko bojem siem ,jak w ty Jewropie bydziesz oglundać same erekcyje i wsysko Ci siem bedzie kojozyć z tym wuntkiem..

Na tyn psykłod ta ksywa wieza ...łoj ,nie powim gdzie,tako nazwa bzydko,a jo kurturarno kobita pseciesz..

A ...to se pogodamy na godulcu,i fotografije mi pseśles wsyćkich erekcyji,jakie zobocysz...

Tsymej siem,na zawórek idem..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Nieprzeczytane 07-05-2007, 08:59
destiny's Avatar
destiny destiny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 12 004
Uśmiech ksywo wieza...

Wis Lyla, byłam w Italiji..alem my nie dojechali do ty ...Pizzy

piza.jpg

skoda, skoda wielko...tseba jesce ros siem wybrać...
A wis, ze łuna juze sie nie ksywi...stoi ponoć w miejscu i ani rusy...
Cytałam w mundrych gazetach, ze mojum nowum ksywom wize zmainstrułować...tako calutko ze skla...
ale tak naprowda..to ona nie bydzie ksywo...tylko mo dawać takie złudzynia....wis taka...fatamorgana, cy co ?
Nie powim..mos gryfne skojarzynia...psygotowałam Ci dwa łobrozki...ale pocekom aze wstanies i bydzies miała humora...
__________________
You never have this day again...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Nieprzeczytane 07-05-2007, 09:38
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 052
Domyślnie

Wstołamzech,kumy moje,ale lewóm nogom.Musem zarozki zapsąc fure i psa zowieźc do weterynioza..

I pacta ,mam go jus 18 lot.

Azeby ciongnuć temat wuntku,to powim Wom,ze un to erekcyje mioł,nawet jak oślep na ocy.Wsyskie psy kole mnie,som takie samiuśkie jak i on.Jak ide pses wioske ,to wsendzie za płotami rodzino na mnie sceko.

Ta wieza ,Deszti,w tej...p.....nie powim...to faktycnie mi cuś psypomino.
A moze to cort tak zamotoł,ze od dzisia nawet rurki z krymem ode Bliklego, bede boła se zjeść ? Zeby nie wyńść na nieobycajnom ?

Ostatnio edytowane przez Lila : 07-05-2007 o 09:40.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Nieprzeczytane 07-05-2007, 10:18
destiny's Avatar
destiny destiny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 12 004
Gaduła a koguty ?

Cytat:
Napisał Lila
...Jak ide pses wioske ,to wsendzie za płotami rodzino na mnie sceko.

Lylus, a jo se tak myslem...ze ty tako dama..jak idzies przez tom swojum wioske..to ni tylko psy siem oglundajom...pseca tam som i koguty...

kogut.jpg

A tymu psinie...tsa jakosik pomóc...tylko nie płokej, bo i jo byda płokać...
Napis...cy pomog mu weterynioz ?
Leca teroz tys, co w chałupinie moji opsuntnonć...
Do wiecorka
__________________
You never have this day again...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Nieprzeczytane 07-05-2007, 17:10
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Lili! Twój pies to prawie rekordzista. Mój ma już 16 lat, a staruszek z niego pełną gębą. Nigdzie już nawet nie wskaczy, trzeba, go posadzać. Naturalnie mam na myśli kanapy, wejście do samochodu i jak mówią weterynarze na każdą zwyżkę. Jeśli zaś chodzi o psie panienki, to jak się jakaś chętna trafi, to go podprowadzam. Nic nie zdziała, ale testosteron, który się wydzieli na pewien czas poprawia mu kondycję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Nieprzeczytane 07-05-2007, 17:30
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 052
Domyślnie

Hanna ...mój to kundel wsiowy i dlatego taki długowieczny..

_________

A terozki Deszti..
Koguty jak koguty,ale Walków gonsior to mie napod,z syceniem wielikim. Walek psa nie tsymo,bo sie nie do go zjiść ,a samemu ceba zarcie dować.
Walek mundry kłop.Skołe gminnom skuńcył i nacytoł siem o gynsiach kapitolińskich.To se umyślił ,zeby mu gensi chaupy pilnowały.I pilnujom psiajuchy,lepi nis moje pińc psów...

A o moim psie napise jesce,bo choć wuntek o erekcyi,to jo mom erupcyje smyntnego nasztroju..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Nieprzeczytane 07-05-2007, 18:08
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie gasior

a uno w uficjoloch tokich psiajuchow gasiorow momy co to se na polu pod nosymi oknomi gniazdo zrobily i na jojcach sidzom. A ten tatek gasiur ogromnucny nie do nam do domu wyjsc, jeno roz to my musieli w robocie spoc
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Nieprzeczytane 07-05-2007, 23:02
destiny's Avatar
destiny destiny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 12 004
Uśmiech O gunsiorach ...i ni tylko...

Powim Wom Lyla i Slowikowo, ze jo siem tam gonsiura nie bojem
Jo jak kajsik idem...to se ubirom stosowne ubranije, no wyglundom ylygancko...ale wsyckie swoje pióra mom poukrywane, co by ni draznić koguta !

kogut.jpeg

W runcce tyz tsymom na wselki wypodek wielkum torbem, co bym miała cym psywalić...jak by siem napiroł...
__________________
You never have this day again...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #71  
Nieprzeczytane 07-05-2007, 23:19
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 052
Domyślnie

Qrna,kumo ! To Wy ?

Pikna kobitka ,pikna.Ryzo troskem,ale psystojna i dosztojna....
Jo tak patsem i myślem se,co Wy kumo nie jesteśta casem w reprezantacyji kraju ? Chiba tak,bośta sztrój narodowy psywdzieli..
A torbem tascyta cienskom .Pewnikiem tam mota rakiete ruskom z demobilu.W tenis chceta groć ? Taki elytarny szport tsa uprawiać inacy,a nie jok zyto na polu..
Sprzynt jes wazny...aby beł szprawny i nowocesny ..

Hale,co jo Wom bede godoć.To jak u kłopa...sprzynt ...bo inacy bedzieta se tylko piłki psezucać,jesce jak se siatke rosciongnieta..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Nieprzeczytane 07-05-2007, 23:50
destiny's Avatar
destiny destiny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 12 004
Nie Finito !!!

Liluś, jo siem zbuntowałam i jus wijncy nie byde tu pisała
Łuni nawyt nie cytajum na tym wuntku !
A co by nie Ty i Slowikowo...to nikto ni kce pisać !
Zauwazyłam...ze widać za trudny temot, tyj erekcyji...
Wkleja jesce jedyn łobrazek, bom se go wysukała...

kog.i por.jpg

Jak widzis na tym łobrozku, koguty majom swojie kurecki...a wciuns oglundajom te inse kurki
Co uni tam widzom ? no, ni wim, pseca wsycko momy to samo.
Takij to nas zywot !

Pozdrawiom Ciem Lyla...no i Te, co tu pisały
__________________
You never have this day again...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Nieprzeczytane 08-05-2007, 00:18
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 052
Domyślnie I jo tys

...se idem...

Bo i cięgiem tak o ty erekcyji godać,to se wsyśkie pomyślum ,co my moze retoromanki jakoweś cy cuś ?

A jo dzisia szmutno barziej.Pies,lezy tera kole mnie.On tys szenior ,bo mo chiba z dziewindzisiont lat,jak licyć po cłowiecemu..

U nas ,w ty Cynstochowie,to takie dobre ludziska mieszkajom,takie dobre...I śfynte ,a juści..
Une jak majom psa i jem sie znudzi,to biorom i wyzucajom go w lesie.Ano,niechta se chudziacek pozywi jagodami,gzybmi a i casem zajonc jaki trafi siem..

A niektóre,to jesce lepse som.Tak bojom siem o psa,coby nie zezar casem muchomóra,ze unego psywionzujom do dzewa..
Niech se siędnie,ćwirkania posucho,na wiwiórki popatsy i tak piknie se pomze..

A jo te psy odwionzuje,sukom im domu a wiela biorem do chaupy.I ten beł pirsy,jak tu jezdem ,w tym lesie..Psezył 18 lot,a terozki odchodzi..
Piesku,jo nic nie mogem sztukać na ty klawiatuze,bo płace i ty płaces.Nie płac piesku,psecies spotkamy sie ,tam gdzieś...

I jo tak se myśle,ze tyn dobry cłowiek co go wyzucił na zime do lasu...ze tyn cłowiek.....moze tys ktuś go ....zapomni,cy wyzuci z serca.I moze tyn cłowiek tys bedzie siem tszonsł z zimna i sztrachu jak i un.

Tsymajta siem wsyśkie kumy...

Moze kto inny napise o ty erekcyi...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Nieprzeczytane 08-05-2007, 09:11
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 723
Domyślnie do Lili

Liluś czytając Twój post i ja się rozpłakałam .W swoim życiu miałam kilka piesków i to same przygarnięte" Psie biedy"Też patrzyłam jak jeden umierał otruty przez nabożną dozorczynię
Raz ją wyratowałam ale drugi raz już się nie udało.Przykro pisać .Ktoś kiedyś powiedział--Człowiek to brzmi dumnie" oj nie...... są chwile że wcale nie jestem dumna że należę do tego "stada".Bardzo Ci współczuję i pozdrawiam .
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Nieprzeczytane 08-05-2007, 10:43
BUNIA's Avatar
BUNIA BUNIA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska poludniowa
Posty: 3 066
Domyślnie

W ub,r. bylam swiadkiem takiego oto wstrzasajacego zdarzenia.Czekalam na przystanku PKS na kolezanke poznym popoludniem.Podjechal piekny .wypasiony< samochod i pani wyszla z rownie pieknym duzym psem rasowym.Poszla za tenze przystanek na tyly - myslalm ze piesek siusiu albo co innego i spokojne wypatrywalam kolezanke Samochod odjechal ... pies w okropny lament ...podeszlam byl przywiazany piekna samoregulujaca smycza .Rozplakala sie ... bylam bezradna.
__________________
BUNIEWO zaprasza
http://www.bialyjednorozec.waw.pl/st...y_Buniewo.html
[url]__________________

"Przyjaciele sa jak ciche anioly ,ktore podnosza nas,gdy skrzydla zapomnialy jak latac"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Nieprzeczytane 08-05-2007, 20:14
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 361
Domyślnie

To miał być wątek o kłopotach z erekcją....ale skoro zszedł na psy to trudno.... powiem Wam tylko jedno, że ludzi nie powinno się nazywać zwierzętami, ani psami... nie zasługują na to... są od nich gorsi...
Lila...a Ty chyba rzeczywiście jesteś smutna, bo i takie smutne historie opisujesz, że samo się płacze, ale to podobno dobrze, bo organizm się oczyszcza...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Nieprzeczytane 09-05-2007, 20:36
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 052
Domyślnie

Bogda wis,un sszed na psy,ale zoden wuntek nie je tak cynsto cytany.
Zoboc na pirsom strone...zowse duzo ludziuf cyto.Pewnikiem tys majom te zabuzenia,ty erekcyi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Nieprzeczytane 09-05-2007, 22:16
Sanna's Avatar
Sanna Sanna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Szczecin
Posty: 3 836
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Bogda wis,un sszed na psy,ale zoden wuntek nie je tak cynsto cytany.
Zoboc na pirsom strone...zowse duzo ludziuf cyto.Pewnikiem tys majom te zabuzenia,ty erekcyi.
Zaśmiewam się do łez z tej waszej gwary podoba mi się to wasze ,,godanie,, i ,,wuntki,,Pozdrawiam serdecznie i liczę na więcej.36fm.jpg
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Nieprzeczytane 09-05-2007, 22:55
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 052
Domyślnie kumo Sanna

Nom siem dobze pise z Deszti.Ale jes prublem,bo nos jus ludziska pokazywajom palcamy,jako najgorse retoromanki na szeniorach..

A co my winowate,ze lubiemy siem pośmiać ? Niech bedzie i erekcyja,jak nom wuntek cort wyłozył na miske .Ale byśwa chciały,coby i inne szenority tys se wspumniały te erekcyje.A moze som i takie,co sie pośmiejom s nami ,niekuniecnie z ty erekcyji...

Bo widzita.S tom erekcyjom na szeniorach ,to jak z echem w lesie.Wsyśkie słysom,nikt ni uwidzi..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Nieprzeczytane 09-05-2007, 23:16
an_inna's Avatar
an_inna an_inna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Kraków
Posty: 1 701
Domyślnie

Tak, tak, słyszałam,że są tacy co się śmieją -wystarczy palcem kiwnąć (to o młodzieży w okresie dorastania). Tylko, że szanowne Seniority TU nie o palec chodzi Name:  OOO_TH~155.GIF
Views: 57
Size:  6.6 KB A z ta gwarą nie przestajcie - człek się uczy do końca. Żeby tylko moderatorki na Edukację nie przeniosły
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Europejski test erekcji - komentarze Jesienny Ogólny 1 16-04-2008 17:09
Natychmiast zatrudnię pięćdziesięciolatka! - komentarze hrabina7 Ogólny 6 07-02-2008 18:59
Zaburzenia erekcji - komentarze Basia. Ogólny 14 27-05-2007 02:09
Zaburzenia erekcji - komentarze Basia. Ogólny 38 16-04-2007 22:39
Przeszczep lekarstwem na zaburzenia erekcji po operacji prostaty - komentarze czort Ogólny 1 07-03-2007 19:01

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:34.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.