menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zycie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 11-07-2008, 10:24
grazyna grazyna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 1 125
Domyślnie

Drogie koleżanki! Wy się tu marnujecie!!! Wasz talent dziennikarski powinien ujrzeć światło dzienne i wypłynąć do szerszej publiki! Może nadeszła już pora , by nie zakopywac talentu danego Wam od urodzenia i dzielić sie nim z własnie przecietnym Kowalskim?
__________________
Grazyna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 11-07-2008, 10:25
basia1247's Avatar
basia1247 basia1247 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: sląsk
Posty: 802
Domyślnie

Czy nie wydaje się Wam że Grażyna to ktoś z zabanowanych??? Bo mi coś tak pachnie http://odsiebie.com/thumb.php/121576487630.jpg
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 11-07-2008, 10:27
grazyna grazyna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 1 125
Domyślnie

Dlaczego zabanowanych? To mam mówić to co chciałybyscie przeczytać? Moge odejść, jesli wam nie pasuje, mozecie mnie tez zabanować, nie boje się. Wygladam jak wygladam, na zaczepki nie zareaguje , do miłych jak widac basiu nie nalezysz , skoro mnie wklejsz jako potwora....nigdy nie wiadomo, jak wygladam tak wygladam.....moge byc taka jak sobie mnie wyobrazasz .
__________________
Grazyna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 11-07-2008, 10:32
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał grazyna
Drogie koleżanki! Wy się tu marnujecie!!! Wasz talent dziennikarski powinien ujrzeć światło dzienne i wypłynąć do szerszej publiki! Może nadeszła już pora , by nie zakopywac talentu danego Wam od urodzenia i dzielić sie nim z własnie przecietnym Kowalskim?
To ja mam dzisiaj wylacznosc na wapory!!!!!! Bylam pierwsza!!!!! Ale widzę ze lewż nóżką i ty dziś wstalas koleżanko grażynko .Możesz łaskawie powiedziec dlaczego przy okazji biednego MJ wylewasz na nas ,nieudolnie usilujace omowić ten problem ,kubeł z zimna wodą???? Co my ci biedne zrobiłyśmy Powiedz to może się wyjaśni??? Jakie banowanie?? O czym ty mówisz dzielna grażynko
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 11-07-2008, 10:33
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

Grażyno, nikt tu nie dąży do zabanowania! I nikt nie żąda, abyś sie zgadzała ze wszystkimi.
Tylko... Tak się zastanawiam... Skąd w Tobie tyle niechęci? Ty chyba nie lubisz tego forum i forumowiczów. Przynajmniej dziś.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 11-07-2008, 10:33
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Grażynko.......ja, jeśli mi temat nie pasuje, to wogóle nie wchodzę w dyskusje.
Proponuję pomyśleć i zmienić swoje podejście do pozostałych uczestników forum.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 11-07-2008, 10:52
grazyna grazyna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 1 125
Domyślnie

No, to gratuluję, znalazłyście kolezanki dziewczynke do bicia.A swoja droga basiu jestem ciekawa jak ty wygladasz.......bo jak ja wygladam to juz sie dowiedziałam , z twej foci mi podesłanej....
__________________
Grazyna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 11-07-2008, 10:54
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie Ale fajnie!

Biedny, stłamszony przez ojca Michaś Jakson stał się przyczyną rozważań o tym, czy starsze panie 50+ mają prawo wypowiadać własne krytyczne zdanie!
Nawet, jeśli się narażę niektórym - ja swoje wyrażę, bo od tego jest ten wątek, aby komentować!!!
Uważam tego człowieka za żałosnego pajaca, któremu sława i majątek do głowy uderzyły! Najpierw chciał być bielszy, bo wstydził się czarnej skóry. Potem jeszcze bielszy, bo mu się spodobało. Później całkiem biały, bo miał kompleksy! No i piękny jest, "hamerykanski"! Za własne, niewyobrażalnie wielkie, pieniądze!
Każdy z nas popełnia błędy i każdy za nie płaci - czasem zbyt wysoką cenę! Ale nie każdy jest osobą publiczną, nie każdy latami robi wszystko, żeby poklask tłumu zdobyć za wszelką cenę - nawet cenę żałosnych skandali! Dlatego też nie o każdym piszą i komentarze w związku z tym nie wszystkich dotyczą!
A teraz poczekam na gromy!
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Nieprzeczytane 11-07-2008, 10:57
grazyna grazyna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 1 125
Domyślnie

Mnie nawet przeiętnej Kowalskiej sie dostało, mam juz fotoportret, zamieszczony przez basie powyzej.
Fryzura i owszem, pochylona chodzę też tak jak ta pani z portretu, ale jedno sie nie zgadza, ja chodze odziana !!! A ta pani jest w samym kosciotrupie...
__________________
Grazyna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Nieprzeczytane 11-07-2008, 11:02
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie Bym chciała

byś taka szczupła, ech! Figura jak złoto! Manicure bym zrobiła, peruczkę gustowną nadziała (i tak noszę), kijkami od miotły kręgosłup podparła... Hej! Ja chcę taki portrecik!!!
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #31  
Nieprzeczytane 11-07-2008, 11:05
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Ewa ,ale co ty na to co ja napisałam ,Pamietaj o nieprawdopodobnej presji mediów .A czemu utalentowany czlowiek ,ma nie być osobą publiczna ? Trzeba miec tylko bardzo silny charakter ,żeby to sobie poukładać .Dlatego może czasem jest z"za szybko i za wcześnie' jak mowią krajanie MJ "too fast ,too soon"
Są ludzie wielkiego formatu ,którym to nie szkodzi, wręcz przeciwnie rozwijają swoją karierą stabilnie i rosnąco.Są tacy którzy po pierwszym "zawrocie głowy" wracaja do normy (np.Leonardo Di Caprio,jeszcze jeden nieludzko zdolny szczeniak -mial wielkie role w dzieciństwie i mlodosci..poźniej go ponioslo i popelnil parę knotow plus poszedl w cug -teraz znow pojawia się dojrzalszy - świetny i pewnie będzie Jackiem Nickolsonem następnego pokolenia), ale to nie tylko sprawa rozumu ,ale równiez innych cazynnikow psychicznych przeważnie.Pamietajcie ,ze ci mlodzi ludzie dostaja się w tryby maszynki do robienia pieniedzy -wielkich i to oni są miesem w tej maszynce-a chetnych na kotlety jest całe mnóstwo....
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Nieprzeczytane 11-07-2008, 11:09
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Grażynko, coś mi się zdaje, że to Ty sama robisz z siebie taką dziewczynke do bicia!!!
Uśmiechnij się, jutro bedzie lepiej !!!!
Psi z Majkelem, my się o niego posprzeczamy, a jemu i tak to juz nie pomoże.
Jesteś super babką, zresztą wszystkie tutaj takie jesteśmy.
Uśmiechnij się !!!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Nieprzeczytane 11-07-2008, 11:10
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Nie pomoze ,pewnie ,ale pogadać o tym jako o zjawisku szerszym...czemu nie....Czy każdy rodzic po cichu nie marzy ,że jego dziecko bedzie sławne i bogate ..nie bardzo zdając sobie sprawę ,że to nie jest tylko sam miodzio....
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Nieprzeczytane 11-07-2008, 11:13
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Pogadać możemy, zresztą po to tutaj się logujemy.
Ale po co się od razu gniewać gdy ktoś ma inne zdanie niż ja....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Nieprzeczytane 11-07-2008, 11:14
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

A to to oczywista oczywistośc .Nie ma najmniejszego powodu .Szczegolnie w twoim wypadku ...bo wyjatkowo kulturalnie i spokojnie wyrazasz swoje zdanie
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Nieprzeczytane 11-07-2008, 11:16
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
Ewa ,ale co ty na to co ja napisałam ,Pamietaj o nieprawdopodobnej presji mediów .A czemu utalentowany czlowiek ,ma nie być osobą publiczna ? Trzeba miec tylko bardzo silny charakter ,żeby to sobie poukładać .Dlatego może czasem jest z"za szybko i za wcześnie' jak mowią krajanie MJ "too fast ,too soon"
Są ludzie wielkiego formatu ,którym to nie szkodzi, wręcz przeciwnie rozwijają swoją karierą stabilnie i rosnąco.Są tacy którzy po pierwszym "zawrocie głowy" wracaja do normy (np.Leonardo Di Caprio,jeszcze jeden nieludzko zdolny szczeniak -mial wielkie role w dzieciństwie i mlodosci..poźniej go ponioslo i popelnil parę knotow plus poszedl w cug -teraz znow pojawia się dojrzalszy - świetny i pewnie będzie Jackiem Nickolsonem następnego pokolenia), ale to nie tylko sprawa rozumu ,ale równiez innych cazynnikow psychicznych przeważnie.Pamietajcie ,ze ci mlodzi ludzie dostaja się w tryby maszynki do robienia pieniedzy -wielkich i to oni są miesem w tej maszynce-a chetnych na kotlety jest całe mnóstwo....
Pewnie! Sprawa znana od lat Merylin - narkotyki, Elwis... inni...
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Nieprzeczytane 11-07-2008, 11:21
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Małgosiu, coś mnie żle zrozumiałaś.
W sprawie tego gniewania to ja nie o sobie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Nieprzeczytane 11-07-2008, 11:22
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

otoz to droga Pani ,otóż to (No tośta kumo mnie rozśmieszyła- AA to jednak świetny wynalazek )
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Nieprzeczytane 11-07-2008, 11:24
Kreon Kreon jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Posty: 1
Domyślnie

Trochę się zapętlił i niestety zbiera teraz tego plony...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Nieprzeczytane 11-07-2008, 11:26
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał jp50
Małgosiu, coś mnie żle zrozumiałaś.
W sprawie tego gniewania to ja nie o sobie.
Dobrze cię zrozumialam ..wiem ...może jakos nieudolnie to sformulowalam..Zgadzam się z toba w 100% plus uważam ,że milo się z Tobą gada i naprawdę nie rozumiem jak można się na ciebie gniewać z powodu innego poglądu w jakiejkolwiek sprawie.Bo wyjatkowo taktownie prowadzisz rozmowę ,a rzeczywiscie gdybysmy we wszystkim sie zgadzali rozmowy by nie bylo.To pisanie cholerka czasem wymaga przypisów ."Ustnie" zrozumaiłybyśmy się ,sądzę w pół zdania
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:06.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.