menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zycie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 28-12-2008, 14:36
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Mruga oczkiem (żart)

Wesoło, bo: jest Kurski, Gosiewski, Cymański, Krukowa i parę jeszcze innych oryginałów z innej strony: Kłopotek od wygłaszania głupotek, Senyszyn od trafnych często analiz; bez nich życie polityczne byłoby nudne i ponure jak bliźniacy, którzy skłonność do wesołości stracili we wczesnym chyba dzieciństwie, kiedy kradli...księżyc

Wesoło, bo: niektórzy nie mają dystansu do tego, co wokół, bo się niepotrzebnie nakręcają politycznymi pyskówkami, co w sumie też jest zabawne.

A wczoraj dr hab. dwojga imion z RM w comiesięcznych objawieniach poznęcał się był nad aniołami PiSu. Oj, panie Nowak, biada ci, narażasz się pan bardzo pamiętliwym braciom
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Nieprzeczytane 28-12-2008, 14:48
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 071
Domyślnie

Jak dla mnie ,to najzabawniejsza jest p.o.pitbulla -Żulia Pitera ,z raportem w zębach.A także Palikot z penisem.Nawet prawdziwym.
O ryżym wehrmachcie ,nie wspomnę .A ''Jamajka ''Komorowski ,to nie wesoły jegomość ?

Reasumując : rządzą nami ZERA i ŻULIA PITERA.

ps.A co ? nie wolno mieć swojego zdania ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Nieprzeczytane 28-12-2008, 14:59
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Lila,
Zero do zera, a będzie kariera, jak mawiał klasyk.

Własne zdanie nie tylko wolno, ale trzeba mieć, niesłuszne być może, ale własne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Nieprzeczytane 28-12-2008, 15:10
araad araad jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Europa
Posty: 672
Domyślnie

A ja dalej nie mogę znaleść różnicy między PIS a PO oczywiście opróćz różnic estetycznych.Jak się popatrzy co obie te partie chcą to przecież jest to to samo, właściwie żadnych różnic.Tak sobie myślę ze jedyna różnica to taka ze ci z PO są bardziej cywilizowani i wyrażają się mnie dosadnie.Gdyby PIS-em przestał kierować Jaruś który sporej liczbie Polaków obrzydł to można spokojnie zamienić PiS na PO i odwrotnie.
Więc nasze spory PO PIS należy zaliczyć do zabawy w ramach nudy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Nieprzeczytane 28-12-2008, 16:06
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Araad, pewne różnice sam już wymieniłeś, dodaj jeszcze i te programowe: euro, podatek liniowy, prywatyzacja, mniej państwa w państwie, więcej swobody gospodarczej i parę jeszcze innych spraw. Różnice estetyczne dla mnie nie są bez znaczenia no i to jeszcze, że poetyka obecnego rządu nie przypomina mi gomułkowskiego stylu.

Dla mnie to nie jest to samo i nie chcę zamiany nawet gdyby zniknął JK z LK, bo mocno się obawiam, że pewien osad po nich jednak mógłby stanowić niebezpieczną truciznę, choć zakładam błąd we własnym myśleniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Nieprzeczytane 28-12-2008, 16:16
araad araad jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Europa
Posty: 672
Domyślnie

Polu
Jeżeli są różnice to teraz bo PIS jest w opozycji jak są przy władzy to mówią inaczej popatrz na Lizbonę wcześniej i teraz .Dalej twierdzę ze różnice są minimalne takie tylko dla picu.
Jak odejdą Kaczory to znikną też ich pretorianie a trochę sensownych ludzi tak znajdziesz.To co piszę nie znaczy ze ich nagle polubiłem ale twierdzę ze bez szkody dla interesu publicznego jest to jedna partia o dwóch nazwach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Nieprzeczytane 28-12-2008, 16:32
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Jak dla mnie ,to najzabawniejsza jest p.o.pitbulla -Żulia Pitera ,z raportem w zębach.A także Palikot z penisem.Nawet prawdziwym.
O ryżym wehrmachcie ,nie wspomnę .A ''Jamajka ''Komorowski ,to nie wesoły jegomość ?

Reasumując : rządzą nami ZERA i ŻULIA PITERA.

ps.A co ? nie wolno mieć swojego zdania ?
Lila, ale Palikot przynajmniej coś ma, a niektórym brak: wzrostu, konta, prawa jazdy, samochodu r.... no dobra o tym nie będę pisał, nie wiem też co z tym co to Palikot ma, bo dziewczyny(Szczypińska), wchodzą na siłę a tu nic.....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Nieprzeczytane 28-12-2008, 16:49
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał araad
Polu
Jeżeli są różnice to teraz bo PIS jest w opozycji jak są przy władzy to mówią inaczej popatrz na Lizbonę wcześniej i teraz...
To był wypadek przy pracy, wyłącznie, a gdyby mogli, całą UE utopiliby w łyżce wody.
Cytat:
Jak odejdą Kaczory to znikną też ich pretorianie a trochę sensownych ludzi tak znajdziesz.To co piszę nie znaczy ze ich nagle polubiłem ale twierdzę ze bez szkody dla interesu publicznego jest to jedna partia o dwóch nazwach.
Otóż nie podzielam Twego zdania, bo inny jest rodowód PiSu (dawne PC) i zupełnie inny program, a PO ma swoje korzenie w KLD - też inny rodowód, są bardziej elastyczni, mają także inne podejście do polityki zagranicznej.

Oczywiście zgoda co do tego, że w partii bliźniaków są ludzie, którzy myśleliby inaczej, gdyby nie destrukcyjna polityka JK, ale ilu ich tak naprawdę jest? Chyba za mało, żeby stworzyć wspólny silny front przeciwko np. prezydenckiemu wetowaniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Nieprzeczytane 28-12-2008, 17:46
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie O Lizbonie-do araada, reszta do Poli.

Cytat:
Napisał POLA
To był wypadek przy pracy, wyłącznie, a gdyby mogli, całą UE utopiliby w łyżce wody.

ale ilu ich tak naprawdę jest? Chyba za mało, żeby stworzyć wspólny silny front przeciwko np. prezydenckiemu wetowaniu.
Za UE wypowiadalismy sie w referendum. Traktat Lizbonski negocjowalo PiS. Zostal tam zapis tzw Joanina. PO sie smialo ze sie nie uda tego PiS-owi wynegocjowac i zapisac. Udalo sie-to teraz mozna machnac na to lapka Tuska? No dobrze, ale dopoki wszyscy nie podpisza Lizbony, to jest bardziej korzystna dla nas Nicea. Nie tylko dla nas korzystniejsza, dlatego nie jestesmy ostatnim krajem ktory nie podpisal jeszcze. To chyba dyskutanci tego watku o tym wiedza? No to kto tu jeszcze powie aby Prezydent sie pospieszyl i zatwierdzil to co dla nas gorsze? Wypowiadajcie sie patrioci. Szybciej podpisac niz Czesi, jeszcze kilka innych krajow, bo o Irlandii to chyba wszyscy tu wiedza jak sie sprawy maja?

Pokaz mi ustawe ktora zawetowal a byla madra i Twoim zdaniem sluszna (w calosci). Nie pisz tu mi jednak o ustawie "pol slusznej". Bo wetowac mozna tylko cala lub wcale. Jezeli chocby w 1% byla szkodliwa a w 99% dobra, to po zawetowaniu, sejm jak najszybciej powinien usunac ten 1%, znowu uchwalic, dac do podpisu. Ile czasu moze to zajac? Tydzien-przy dobrej woli.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Nieprzeczytane 28-12-2008, 18:45
araad araad jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Europa
Posty: 672
Domyślnie

Pola co znaczą korzenie kompletnie nic oprócz tego ze znasz trochę ludzi i możesz dać im stanowiska.Pisałem też ze PO jest bardziej cywilizowana reszta no cóż czas pokaże ale dalej twierdzę ze to to samo bo ja nie widzę przez ten rok zadnej poważnej zmiany polityki oprócz języka.Chcę się mylić i dlatego chętnie się z Tobą zgodzę i nawet stawiam szampana /a co mi tam prawdziwego/.Jak ten rok przecedzisz to niestety widzę to samo co u poprzedników nic do przodu.
Kaziu podkreślenia ładne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #51  
Nieprzeczytane 29-12-2008, 00:06
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał araad
Pola co znaczą korzenie kompletnie nic...
Eee, chyba jednak znaczą, historia to potwierdza
Cytat:
... bo ja nie widzę przez ten rok zadnej poważnej zmiany polityki oprócz języka...Jak ten rok przecedzisz to niestety widzę to samo co u poprzedników nic do przodu.
Fakt, ale od zamiarów do realizacji droga długa i kręta. W tym cały ambaras, żeby dwoje chciało naraz, a z tym chceniem idzie kiepsko, PSL jest cofnięte w rozwoju i najbardziej kocha status quo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Nieprzeczytane 29-12-2008, 01:00
Babcia Iwa's Avatar
Babcia Iwa Babcia Iwa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 1 154
Domyślnie

Żeby było śmieszniej to wytypuję prezydenta nowego : Szmajdziński / podobny do Kennedyego/, a na premiera typuję niechętnie: obecnego ministra finansów. Co wy na to? Ale byłby ubaw gdyby się sprawdziła moja przepowiednia.Ha,ha,ha.Tusk razem Schedyną niech się zajmą piłką nożną. W tym są najlepsi.
__________________
Nie rób drugiemu co tobie nie miłe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Nieprzeczytane 29-12-2008, 12:44
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Babcia Iwa
Żeby było śmieszniej to wytypuję prezydenta nowego : Szmajdziński / podobny do Kennedyego/, a na premiera typuję niechętnie: obecnego ministra finansów. Co wy na to? Ale byłby ubaw gdyby się sprawdziła moja przepowiednia.Ha,ha,ha.Tusk razem Schedyną niech się zajmą piłką nożną. W tym są najlepsi.
A ja mam innego kandydata na prezydenta, może narobić bigosu, ma szereg zalet, wad też, jak wystartuje to różnie może być. Nie jest Ci on mój ale obserwuję i obserwowałem jego zachowania, wypowiedzi, to co do tej pory zrobił, jak mu trochę narobiono niesłusznie w życiorys przy ostatnim starcie, pomyślcie kto i czy nie mam racji, że może namieszać?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Nieprzeczytane 13-01-2009, 21:19
ula49's Avatar
ula49 ula49 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Płock,Mazowsze,Polska
Posty: 233
Domyślnie

Nie czyń drugiemu co Tobie nie miłe....bardzo chciałabym aby Polskę reprezentowali ludzie którzy nie myśleli by o stołkach a o drugim człowieku tak jak o sobie....tego życzę nam wszystkim z całego serca...
__________________
Jeden uśmiech znaczy więcej niż wiele słów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Nieprzeczytane 13-01-2009, 22:32
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 071
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
A ja mam innego kandydata na prezydenta, może narobić bigosu, ma szereg zalet, wad też, jak wystartuje to różnie może być. Nie jest Ci on mój ale obserwuję i obserwowałem jego zachowania, wypowiedzi, to co do tej pory zrobił, jak mu trochę narobiono niesłusznie w życiorys przy ostatnim starcie, pomyślcie kto i czy nie mam racji, że może namieszać?

Cimoszewicz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Nieprzeczytane 14-01-2009, 07:47
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Cimoszewicz.
Noooo! A co Ty sądzisz, może narobić zamieszania?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Nieprzeczytane 19-08-2009, 03:21
Rayton's Avatar
Rayton Rayton jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Adelaide (AU)
Posty: 295
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Noooo! A co Ty sądzisz, może narobić zamieszania?

Wlodziu robienie zamieszania ma wkomponowane w nature.
Kiedy staral sie o prezydenture w 1990 to otrzymal az 9% poparcia elektoratu. Aroganckie wystapienie Cimoszewicza przed komisja orlenowska pogrzebalo jego plany zostania prezydentem w 2005 roku Po skandalu zapowiedzial wycofanie sie z polityki. 58% spoleczenstwa ma nadzieje nie ujrzec go wiecej na zadnym odpowiedzialnym stanowisku.
__________________
Lešஜ۩ஜLeš
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Nieprzeczytane 19-08-2009, 10:04
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Ale te 42 % wystarczy, żeby prezydentem został.....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Nieprzeczytane 21-08-2009, 10:20
Rayton's Avatar
Rayton Rayton jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Adelaide (AU)
Posty: 295
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Ale te 42 % wystarczy, żeby prezydentem został.....

Problem w tym, ze do glosowania idzie co ktorys tam wyborca, a pozniej ludziska narzekaja, ze rzadzi nimi nieodpowiedni czlowiek. Niedawno jakas gazeta oglosila, ze najwieksze szanse bycia prezydentem (na dzien dzisiejszy) mialaby pani Kwasniewska. No, ale po wyglupie ze Stanem Tyminskim nic nie moze zdziwic. Rownie dobrze moze kandydowac Doda Elektroda czy Kuba Wojewodzki. Zreszta tego ostatniego mlodzi Polacy wybrali sobie jako autorytet.
__________________
Lešஜ۩ஜLeš
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Nieprzeczytane 21-08-2009, 10:30
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 071
Domyślnie

Cytat:
Zreszta tego ostatniego mlodzi Polacy wybrali sobie jako autorytet.
Kiedy i gdzie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:52.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.