menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Dom, wnętrza, ogród
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #61  
Nieprzeczytane 20-03-2009, 10:10
Gocha60 Gocha60 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Posty: 23
Domyślnie

Bardzo miły kącik, a całego uroku dodaje ta gitara….. Ja najczęściej pisze z kuchni- jak kto woli jadalni. Tam czuje się najlepiej…. Rozmarzam się tam….
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Nieprzeczytane 14-08-2009, 16:10
mama2 mama2 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 82
Domyślnie

zazdroszcze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Nieprzeczytane 14-08-2009, 16:51
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał mama2
zazdroszcze
Czego i komu?
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Nieprzeczytane 27-09-2009, 00:33
baronowa baronowa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 11
Domyślnie

a ja uwielbiam swój salon, jest duży i jasny, ma 3 ściany z czego jedna jest półokrągłą tworząc kształt trójkąta z jednym zaokrąglonym bokiem ściana ta jest całą przeszklona więc w dzień jest to idealny kącik do czytania siadam wtedy w swoim fotelu, nóżki na podnóżek i mogę tak siedzieć godzinami
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Nieprzeczytane 27-09-2009, 00:40
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie

Cytat:
Napisał baronowa
a ja uwielbiam swój salon, jest duży i jasny, ma 3 ściany z czego jedna jest półokrągłą tworząc kształt trójkąta z jednym zaokrąglonym bokiem ściana ta jest całą przeszklona więc w dzień jest to idealny kącik do czytania siadam wtedy w swoim fotelu, nóżki na podnóżek i mogę tak siedzieć godzinami


Baronowo a moze masz jakies zdjecie??
Tez uwielbiam duze okna A takie polokragle musi byc super!!
__________________
"Dobry malarz musi namalować dwie rzeczy: człowieka oraz istotę jego duszy."
Leonardo DaVinci
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Nieprzeczytane 27-09-2009, 08:11
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Dzięki,Asiu,że odkurzyłaś ten watek.Ja będę powtarzać-zarówno w domu rodzinnym jak i swoim obecnym najbardziej lubię przytulność kuchni, jej rustykalny styl, delikatny zapach suszonych ziół-nic dziwnego,ze mój kącik komputerowy własnie tu sobie urządziłam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Nieprzeczytane 27-09-2009, 13:06
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie

Cytat:
Napisał nika
Dzięki,Asiu,że odkurzyłaś ten watek.Ja będę powtarzać-zarówno w domu rodzinnym jak i swoim obecnym najbardziej lubię przytulność kuchni, jej rustykalny styl, delikatny zapach suszonych ziół-nic dziwnego,ze mój kącik komputerowy własnie tu sobie urządziłam.


Niko, ale to zasluga baronowej z tym odkurzeniem watku.. Mimo to fajnie ze tak sie stalo..

Ja moja kuchnie tez lubie ale tam raczej akcja niz relaks

Wlasnie teraz robie troche przetworow wiec rozgardiasz okropny. Ale jak mam gosci to faktycznie wszyscy tam sie gromadza . Mam wielki kuchenny stol z lawami i goscie wola urzedowac przy nim . Kuchnie chyba sa faktycznie najprzytulniejszym miejscem w domu i daja poczucie bespieczenstwa..
__________________
"Dobry malarz musi namalować dwie rzeczy: człowieka oraz istotę jego duszy."
Leonardo DaVinci
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Nieprzeczytane 27-09-2009, 15:35
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Ja najbardziej kocham kuchnię i łazienki....kuchnia prawie lączy się z salonem poprzez łuk, więc jestem jakoby w dwóch pomieszczeniach, natomiast odpoczywam w łazience z wanną..wanna to moja oaza...Nika zreczywiście ma kuchenkę bardzo sympatyczna malutka, ale mozna w niej i pitrasic i odpoczywać..nasze nocne polaków rozmowy tam sie własnie toczyły i było klimatycznie jak się teraz mówi...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Nieprzeczytane 27-09-2009, 15:42
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malwina
Ja najbardziej kocham kuchnię i łazienki....kuchnia prawie lączy się z salonem poprzez łuk, więc jestem jakoby w dwóch pomieszczeniach, natomiast odpoczywam w łazience z wanną..wanna to moja oaza...Nika zreczywiście ma kuchenkę bardzo sympatyczna malutka, ale mozna w niej i pitrasic i odpoczywać..nasze nocne polaków rozmowy tam sie własnie toczyły i było klimatycznie jak się teraz mówi...


Czyli Malwinko zachowalas sie jak na goscia przystalo???

Ja odpoczywam na kanapie przed tv.. Nie ogladam tylko gapie sie w ekran i mysle o czyms innym.

No i w sypialni oczywiscie tez. Tam sie zamykam czasami i nikt mi nie powinien przeszkadzac. Lubie jak jest napalone w kominku.. wtedy czuje sie jakbym byla w innym swiecie..sto lat temu.
__________________
"Dobry malarz musi namalować dwie rzeczy: człowieka oraz istotę jego duszy."
Leonardo DaVinci
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Nieprzeczytane 29-01-2010, 12:06
zosinek's Avatar
zosinek zosinek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: powiśle
Posty: 1 188
Domyślnie

Także najbardziej lubię kuchnię i gotowanie w niej.Teraz od kiedy najczęściej jestem sama także gotuję często potem dzielę i mrożę aby zawsze były gotowane potrawy.
w mojej kuchni lubia przebywać zaprzyjażnieni goscie jak wpadną"na chwilę".Drugim takim miejscem to pokoik z komputerem.Tu tez czytam i słucham radia.
__________________
"Innego życia nie będzie".
Odpowiedź z Cytowaniem
  #71  
Nieprzeczytane 29-01-2010, 12:32
krystynka's Avatar
krystynka krystynka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: pomorskie
Posty: 2 643
Domyślnie

A ja nie mam swojego ulubionego miejsca w domu.
Ponieważ "mieszkam u kotów" - jak mawiają moi znajomi, moim miejscem jest to, z którego któryś łaskawie, ociągając się - ustąpi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Nieprzeczytane 29-01-2010, 12:36
Jolina's Avatar
Jolina Jolina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Koronowo
Posty: 25 105
Domyślnie Witaj Zosinku,


ZOSINKU
Bardzo dobrze , że wskrzesiłaś ten jakże babski wątek.
Gdybym umiała wklejać fotki, zaraz zrobiła bym zdjęcie moich ulubionych miejsc w domu. Myślę ,że koleżanki wykorzystają tą sposobność by pokazać nam swoje ulubione kąciki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Nieprzeczytane 29-01-2010, 12:41
Jolina's Avatar
Jolina Jolina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Koronowo
Posty: 25 105
Domyślnie Krystynko .....

z Ciebie to musi być wielka miłośniczka kotów.
A i serce widocznie masz wielkie, skoro kotki mogą rządzić w domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Nieprzeczytane 21-03-2010, 20:59
ditta hop's Avatar
ditta hop ditta hop jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Mysłowice
Posty: 13 183
Domyślnie

Moim miejscem jest jadalnia z kuchnią. W jadalni urządzonej w stylu wiejskim dominują sosnowe meble i duży stół,ława i krzesła, jest też telewizorek na który mogę zaglądać w przerwie między klikaniem. Kuchnia przy jadalni urządzona rustykalnie, była drewniana zielona którą miałam bardzo długo i musiałam już ją wymienić. Trochę mi brakuje tych półeczek, ale co tam zawsze mogę jeszcze zawiesić mam miejsce na ścianach.Uwielbiam zioła na parapecie , czosnek, wiszący a latem zioła z ogródka.
Muszę dodać że na stole mam laptopa, jak zawadza daje go na szafkę obok. Mąż okupuje duży pokój, ogląda sport i politykę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Nieprzeczytane 22-03-2010, 09:01
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Nie na darmo móiono,że kuchnia to serce domu...żałuję,że moja jest niewielka/ jak to w blokach/,ale zmieścił się tu mały drewniany stół/na nim mój kompuś/.Wszystko w zasięgu ręki, stary zegar po babuni wydzwania godziny, świeże zioła w doniczkach/rozmaryn, tymianek/potem suszone,warkocz czosnku również i mnóstwo bibelotów, które lubię.To moje królestwo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Nieprzeczytane 19-11-2013, 14:09
klenczon1 klenczon1 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Miasto: Bielsko-Białą, śląskie, Polska
Posty: 2
Domyślnie

Kanapa w salonie blisko kuchni połączonej z salonem, kominka a także telewizora Tam większość czasu lubię przebywać. Jest to bardzo miłe dla nas z żoną miejce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Nieprzeczytane 19-11-2013, 20:08
dziewiątka's Avatar
dziewiątka dziewiątka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Włoszczowa
Posty: 24 347
Domyślnie

no proszę ....po trzech i pół roku klenczon1 odgrzebał piękny wątek ...
jestem trochę dłużej na tym forum i dopiero dzisiaj odkryłam, że taki wątek tu istnieje
Dla mnie fajny....wart kontynuacji ..
oprócz wpisów może powinien być jeszcze wzbogacony zdjęciami...fajnie, że wypowiadają się tu też panowie
Dla mnie jest kilka takich miejsc ulubionych...
jako, że przygotowywanie posiłków należy tylko do mnie ...(tak się złożyło )
...i że lubię je przyrządzać i podawać ....to jednym z nich kuchnia z jadalnią jest moją ulubiona częścią domu;
Jest to dość spore pomieszczenie ...a w związku z tym wygodne...gdzie znajduje się kącik na biurko i komputer,
a nad miejscem do codziennych posiłków telewizor ( nieduży 19 cali),
ale to wystarcza bym miała 3 w jednym
...pozdrawiam Nikę - założycielkę tego wątku - będę zaglądać...niech wątek żyje i rozwija się
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Nieprzeczytane 22-11-2013, 16:06
Hela1056's Avatar
Hela1056 Hela1056 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2012
Miasto: dolnośląskie
Posty: 11 561
Domyślnie

Kominek...............gdybym go miała to pewnie spędzałabym w salonie każdą wolną chwilę.
Narazie najbardziej lubię kuchnię............wprawdzie umeblowaną 20 lat temu ale...........z dużym piecem kuchennym........dlatego przez całą zimę każdą wolną chwilę wnuki spędzają u baci bo u nich już takiego pieca nie ma.
Duża płyta,ogień trzeszczy pod piecem a na płycie podpłomyki.....jak zimą zapalę to zrobię zdjęcie.
Pozdrawiam gorąco i życzę miłego dnia.
__________________
H e l e n k a
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Nieprzeczytane 24-12-2013, 08:24
euzebia euzebia jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2013
Posty: 257
Domyślnie

Helu, ja też marzę o kominku No ale chyba niestety na marzeniach się skończy ;-) Za to tutaj znalazłam fajny pomysł na salon z przeszkloną ścianą, całą z okien i jak będziemy robić przybudówkę, to chyba właśnie coś w tym stylu

Bardzo mi się to podoba i okna wychodziłyby na nasz ogród z boku domu ) Jak już zrealizujemy to marzenie to czuję, że będzie to moje ulubione miejsce w domu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Nieprzeczytane 26-04-2014, 11:55
kalina3 kalina3 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 638
Domyślnie

U mnie zdecydowanie ulubionym miejsce w domu jest kuchnia - głównie z tego względu, że jest duża, przytulna no i dlatego, że uwielbiam gotować więc siłą rzeczy spędzam w niej sporo czasu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Zarabiaj nie wychodząc z domu Dorota123 Praca, wolontariat 73 30-03-2023 15:08
Praca w domu Miecia Seniorzy i praca 9 29-03-2023 19:24
Budowa domu drewnianego DamianF Dom, wnętrza, ogród 24 15-07-2022 13:43
Misiek szuka domu Basia. Oddam, potrzebuję 10 11-05-2008 20:01
Potrzebna pomoc przy prowadzeniu domu katarzyna Praca, wolontariat 0 15-02-2007 16:11

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:52.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.